Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='magdola']Trzymajcie kciuki, bo dzisiaj jest noc, dzięki której ma szansę jakiś mały max - max 5-6 kg kudłacz na DT u mnie:) Bezpłatny prawie (ew. karma i wet z tytułu ostatnich moich przejść...) I powiem Wam , że Baka nie mogła trafic lepiej, czekam jeszcze pare dni, żeby ją zobaczyć bo sie boję że się rozkleję.... ale z tego co wiem (a mam kontakt) to jej Pani, która kocha bardzo psy, ale nigdy nie nosiła żadnego na rękach..... Bakusię nosi notorycznie....mam nadzieje, że umie jeszcze chodzić ;p Poza tym nowy Pan próbuje przekupować ją kiełbaską, która ona ignoruje a jak Pan się odwróci to kiełbaska znika....:)))))))))[/QUOTE] Nieśmiała lalunia widać, że tak sie boi otwarcie jeść.
  2. [quote name='zmierzchnica']Starzeją się nam dzieci :evil_lol: Luka w tym roku 5 lat.. [/QUOTE] Jak mój klusek :) Ostatnio wchodze w jakis temat i już chciałam pisac, co zrobiłas Hexie, ze jej tak łapy zbrazowiały - a to nie Twoje suki.... nłudzaco podobne połączenie ;)
  3. Waszka - poszło 40 zł po Supełku (w sumie Jowiszu).
  4. Ponieważ nikt nie protestuje, to przekazałam pieniądze dla: - Broka - 40 zł na konto - malawaszka http://www.dogomania.pl/threads/145080-SZNAUCER-mix-przepiAE-kny-duA-y-BROK-WRACA-DO-HOTELU-BA-AGA-o-WSPARCIE - Limby i Neli - 73 zł na konto skarpety kudłaczy - leni356 http://www.dogomania.pl/threads/174746-Limba-sznaucera-mam-w-rodzinie-DT http://www.dogomania.pl/threads/176421-Nela-cud-natury-DT Kubraczek od pom-pon wystawiłam na bazarku dla Finiego: http://www.dogomania.pl/threads/176993-Kubraczek-ocieplany-na-kudA-acza-Finiego-do-12-01?p=13825176#post13825176
  5. Zapraszam na bazarek dla kudłacza Finiego http://www.dogomania.pl/threads/176993-Kubraczek-ocieplany-na-kudA-acza-Finiego-do-12-01?p=13825176#post13825176
  6. Zapraszam na bazarek dla chłopaka [url]http://www.dogomania.pl/threads/176993-Kubraczek-ocieplany-na-kudA-acza-Finiego-do-12-01?p=13825176#post13825176[/url]
  7. [quote name='agamika']mi ktos kiedys mowił, ze tak mozna uczyc psa w szlekach nieciągnięcia, ale po próbach z moją Zołza raczej sceptycznie do tej metody podchodziłam ... ciekawe czy jutro to tez bedzie sie sprawdzać ;)_[/QUOTE] Za wielką wodą takie szelki są bardzo popularne, ja mam podobne i moja bestia ładnie na nie reaguje, choć jest mini. Na kantarze bałam się, ze sobie łeb ukręci witając się milusio z peskami :P
  8. [quote name='__Lara']Monika :diabloti: Obraczuś, użyj jeszcze do tytułu wątku jakiejś ikony, typu np. odwrócony kciuk na dół :diabloti: to bardziej przyciąga :diabloti:[/QUOTE] Lara nie zna litości :P
  9. [quote name='malawaszka']a wielkość bo ciężko poznać po tych fotkach wiszącego psiaka :([/QUOTE] Ciekawa technika robienia zdjeć.....
  10. Ale to chyba nie wyjdzie dużo więcej niż ten drugi hotel. Zalezy ile on będzie szamał ;) karmę można naprawde promocyjnie kupić przez net. A koszty wet. to i tak dodatkowo trzeba by pokrywać.
  11. Ale nie było to zgodne z regulaminem allegro. Tym razem ktoś uprzejmy musiał donieść. Mnie to przeraża, że coraz więcej jest ludzi, którzy z "dobroci serca" siedza na allegro i wyszukują takie aukcje, jak tylko jest się do czego przyczepić, to zgłaszają.
  12. [quote name='Tola^^']Tak wiem zarduszko lecz ja nawet się nie palę do tego żeby zbierać fundusze bo to duży obowiązek...[/QUOTE] Ja Cię nie oskarżam o nic, jestem tu cały czas i widzę, że się nikt nie pali do tego ;)
  13. [quote name='Talcott']I co z Twoim kontem????[/QUOTE] Tola to pewnie super dziewczyna, ale obserwując co się dzieje na dogo, to chyba lepiej zeby fundusze zbierały osoby dorosłe, a przynajmniej pełnoletnie. Może ktoś się zechce podjąć tego zadania.
  14. [quote name='malawaszka']zerduszko a Ty znowu o jedzeniu :turn-l: [/QUOTE] To może oznaczać tylko jedno - zaczynam myśleć o dietce ;)
  15. [quote name='zmierzchnica']Agresor i strachulec w rzadkiej pozycji - razem na kanapie (dwie sekundy potem już gdzieś polecieli, nie wytrzymali za długo :cool1:):[/QUOTE] Ciekawe połączenie, moje suki kiedyś na widok psa: jedna naprzód z darciem ryja, druga w nogi :lol:
  16. [quote name='malawaszka']myslisz? spanielom skubie się tylko brodę, a sznupok tylko brody się nie skubie :roflt:[/QUOTE] Oj, kolejne korepetycje się szykują. Spaniele się robi całe. Ze słyszenia tez wiem, że mają tendencje do kołtunienia i mocno się sypią (ale to pewnie te nie robione). Ile w tym prawdy nie wiem ;)
  17. Żeby tak psa podglądać w takich chwilach ;) Nieładnie ;)
  18. Jak się okazuje, to z spanielami jest więcej roboty niż ze sznupami. Szok ;)
  19. To koniecznie złotaska trzeba zapoznać z nożyczkami choćby ;)
  20. [quote name='Tola^^']Ale teraz go nie zamknęłam bo byłam z szczeniakiem na kroplówce i wybieg był zamknięty a pracownica nie chce go zamykać [B]bo ma więcej do sprzątania [/B]:/[/QUOTE] :mdleje: .................
×
×
  • Create New...