-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
[quote name='magdola']Trzymajcie kciuki, bo dzisiaj jest noc, dzięki której ma szansę jakiś mały max - max 5-6 kg kudłacz na DT u mnie:) Bezpłatny prawie (ew. karma i wet z tytułu ostatnich moich przejść...) I powiem Wam , że Baka nie mogła trafic lepiej, czekam jeszcze pare dni, żeby ją zobaczyć bo sie boję że się rozkleję.... ale z tego co wiem (a mam kontakt) to jej Pani, która kocha bardzo psy, ale nigdy nie nosiła żadnego na rękach..... Bakusię nosi notorycznie....mam nadzieje, że umie jeszcze chodzić ;p Poza tym nowy Pan próbuje przekupować ją kiełbaską, która ona ignoruje a jak Pan się odwróci to kiełbaska znika....:)))))))))[/QUOTE] Nieśmiała lalunia widać, że tak sie boi otwarcie jeść.
-
[quote name='zmierzchnica']Starzeją się nam dzieci :evil_lol: Luka w tym roku 5 lat.. [/QUOTE] Jak mój klusek :) Ostatnio wchodze w jakis temat i już chciałam pisac, co zrobiłas Hexie, ze jej tak łapy zbrazowiały - a to nie Twoje suki.... nłudzaco podobne połączenie ;)
-
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Waszka - poszło 40 zł po Supełku (w sumie Jowiszu). -
Supełek za TM, nie przeżył nosówki.....
zerduszko replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ponieważ nikt nie protestuje, to przekazałam pieniądze dla: - Broka - 40 zł na konto - malawaszka http://www.dogomania.pl/threads/145080-SZNAUCER-mix-przepiAE-kny-duA-y-BROK-WRACA-DO-HOTELU-BA-AGA-o-WSPARCIE - Limby i Neli - 73 zł na konto skarpety kudłaczy - leni356 http://www.dogomania.pl/threads/174746-Limba-sznaucera-mam-w-rodzinie-DT http://www.dogomania.pl/threads/176421-Nela-cud-natury-DT Kubraczek od pom-pon wystawiłam na bazarku dla Finiego: http://www.dogomania.pl/threads/176993-Kubraczek-ocieplany-na-kudA-acza-Finiego-do-12-01?p=13825176#post13825176 -
Kudłacz Finnigan - w swoim domku w Krakowie
zerduszko replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek dla chłopaka [url]http://www.dogomania.pl/threads/176993-Kubraczek-ocieplany-na-kudA-acza-Finiego-do-12-01?p=13825176#post13825176[/url] -
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
zerduszko replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
Smerfa zjadła?? :D -
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='agamika']mi ktos kiedys mowił, ze tak mozna uczyc psa w szlekach nieciągnięcia, ale po próbach z moją Zołza raczej sceptycznie do tej metody podchodziłam ... ciekawe czy jutro to tez bedzie sie sprawdzać ;)_[/QUOTE] Za wielką wodą takie szelki są bardzo popularne, ja mam podobne i moja bestia ładnie na nie reaguje, choć jest mini. Na kantarze bałam się, ze sobie łeb ukręci witając się milusio z peskami :P -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='malawaszka']a wielkość bo ciężko poznać po tych fotkach wiszącego psiaka :([/QUOTE] Ciekawa technika robienia zdjeć..... -
Kochany Grubcio już za TM........[*]
zerduszko replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale to chyba nie wyjdzie dużo więcej niż ten drugi hotel. Zalezy ile on będzie szamał ;) karmę można naprawde promocyjnie kupić przez net. A koszty wet. to i tak dodatkowo trzeba by pokrywać. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']zerduszko a Ty znowu o jedzeniu :turn-l: [/QUOTE] To może oznaczać tylko jedno - zaczynam myśleć o dietce ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
A jakie sosy oferujesz?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
A tego królika z ostatniego zdjęcia można?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Galeria sfory - czyli Luka, Chibi, Frotek i Hera (sic!) w pełnej krasie
zerduszko replied to zmierzchnica's topic in Galeria
[quote name='zmierzchnica']Agresor i strachulec w rzadkiej pozycji - razem na kanapie (dwie sekundy potem już gdzieś polecieli, nie wytrzymali za długo :cool1:):[/QUOTE] Ciekawe połączenie, moje suki kiedyś na widok psa: jedna naprzód z darciem ryja, druga w nogi :lol: -
[quote name='malawaszka']myslisz? spanielom skubie się tylko brodę, a sznupok tylko brody się nie skubie :roflt:[/QUOTE] Oj, kolejne korepetycje się szykują. Spaniele się robi całe. Ze słyszenia tez wiem, że mają tendencje do kołtunienia i mocno się sypią (ale to pewnie te nie robione). Ile w tym prawdy nie wiem ;)
-
Jamniczkowata malutka słodka Fizia szuka domu - ADOPTOWANA!!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ale ona ma pecha :( -
Jak się okazuje, to z spanielami jest więcej roboty niż ze sznupami. Szok ;)
-
To koniecznie złotaska trzeba zapoznać z nożyczkami choćby ;)