-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Sznaucerek jest pudelkiem, ale ten pudelek z Krakowa chyba nie [URL="http://www.dogomania.pl/threads/175754-KudA-acze-do-adopcji-PROSZAE-NIE-PISAAE-NA-TYM-WAE-TKU?p=13827327&viewfull=1#post13827327"]http://www.dogomania.pl/threads/175754-KudA-acze-do-adopcji-PROSZAE-NIE-PISAAE-NA-TYM-WAE-TKU?p=13827327&viewfull=1#post13827327 [/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/175754-KudA-acze-do-adopcji-PROSZAE-NIE-PISAAE-NA-TYM-WAE-TKU?p=13827327&viewfull=1#post13827327"]:hmmmm:[/URL]
-
Sznaucerek jest pudelkiem, ale ten pudelek z Krakowa chyba nie [url]http://www.dogomania.pl/threads/175754-KudA-acze-do-adopcji-PROSZAE-NIE-PISAAE-NA-TYM-WAE-TKU?p=13827327&viewfull=1#post13827327[/url]
-
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']pozwalasz mu czytać dogo przez ramię???? :turn-l: ja gonię :roflt:[/QUOTE] Ja mu karzę: "taki śliczny, a patrz jaki ten biedny, ile wysyłamy?" :P Zaszczepiam w nim wrażliwość na cierpienie innych, skoro natura mu tej cechy poskąpiła. -
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='AMIGA']Plucie jest konieczne - i to za lewe ramię, obojętnie co by za tym ramieniem było[/QUOTE] Stoi TŻ :diabloti: -
[quote name='*Monia*']I dlatego pewnie jeszcze długo będzie jadła 3 razy dziennie :roll:. No chyba że będę miała tyle wolnego żeby pół dnia spędzać na spacerach i tak wymęczyć psa żeby nie myślał o jedzeniu :razz: (ostatnio po 3-godzinnym bardzo intensywnym spacerze przespała 8 godzin, bez obiadu ;)). [/QUOTE] To Ty chcesz jej dawać wiecej? No to pewnie, ze możesz. Ja moim daję 3, przed pracą nie chce im dawac dużo, siedzą same 9 h, to może je coś przypilic ;) na noc znów duuużo dawać też niedobrze. Wypadło na 3.
-
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ale się nagle rozgadały.... wiecej niż przez ostatni miesiac. Tyle dobrych wieści dziś, mam dobre przeczucie, dobre, dobre, dobre... nic nie będę pluła, Brok szykuj się! :modla: -
Kolejne super wieści dziś!
-
Sznaucerek vel.Szczekacz Aldo - już nie szuka! MA DOM!
zerduszko replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Same dobre wieści dziś :D -
Szczenięta zawrócone z drogi z deszczu pod rynnę - W DOMACH
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Gratuluję nowego członka rodziny :) Czyli on naprawde z piekła rodem?? :lol: -
[quote name='*Monia*']Shinulec od wczoraj w domu i już swoje porządki wprowadziła :evil_lol:. Wieczorem jak jedliśmy kolację to wylądował mi w kanapkach sznurek, bo szczeniątko chciało się bawić a ja chciałam akurat jeść w nieodpowiednim jej zdaniem czasie :mad:. Teraz po zabawie maskotką stwierdziła że kość prasowana nadaje się jednak do jedzenia (po miesiącu chyba) i właśnie ją wcina. Godzinę temu zjadła całą michę podrobów z warzywami, więc to na pewno nie z głodu. Psiak w tym wieku (ponad 6 miesięcy) chyba powinien 2 razy dziennie już jeść, tak? U nas chyba taka opcja na razie w grę nie wchodzi, bo nam młoda zacznie zżerać wszystko co przed nią nie ucieka :shake:, taki żarłok z niej jest niesamowity..[/QUOTE] No ale jak jej rzadziej będziesz dawała, tym bardziej bedzie "głodna" [quote name='*Monia*']Hexa wczoraj chciała z nami jechać, ale rodzice nie chcą jej oddać :-(. [/QUOTE]Moi też mi nie chcą oddac Kluchy ;(
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='Energy']Jasne, że tak:lol:będzie miał wątek? [/QUOTE] Nie wiem... jak nie zapomne, to uderze na pw do osoby, które o nim wspominała na kudłączach. -
ciocia sie postarała dopasować do reszty ;)
-
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Wiecie co - ale wiedziałyście wcześniej, że coś!! Ja się domagam, zeby mi zawsze, najmniejsze iskiereczki nadziei zdradzać. Też zaciskam, nie Wam będzie ;) [quote name='malawaszka']trzeba było podawać swój tel w ogłoszeniach - nie byłoby tajemnic :roflt: [/QUOTE] Sugerujesz, ze nie umiem dotrzymac tajemnicy :mad: -
Kochany Grubcio już za TM........[*]
zerduszko replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wspaniałe wieści :) -
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ja się już z Wami, nie bawię, pewni jakbym nie zagadała, to nic bym nie wiedziała... ;( -
Chcemy info :)
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='Energy']Wstawiłam link do strony z Pukielem na pudle w potrzebie.[/QUOTE] A dałabyś radę tego krakowskiego wrzucić.. jak już będą zdjęcia? -
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
A grad telefonów był? -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
zerduszko replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='brazowa1']najładniejszy to juz raczej nie.Wiek robi swoje.[/QUOTE] A stare nie może być ładne? Może chcesz powiedzieć, że z nim tak źle - oby nie. Buziaka wirtualnego przesyłam najładniejszemu psu na całej dogomani, choć nie najmłodszemu :)