Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Sznaucerek jest pudelkiem, ale ten pudelek z Krakowa chyba nie [URL="http://www.dogomania.pl/threads/175754-KudA-acze-do-adopcji-PROSZAE-NIE-PISAAE-NA-TYM-WAE-TKU?p=13827327&viewfull=1#post13827327"]http://www.dogomania.pl/threads/175754-KudA-acze-do-adopcji-PROSZAE-NIE-PISAAE-NA-TYM-WAE-TKU?p=13827327&viewfull=1#post13827327 [/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/175754-KudA-acze-do-adopcji-PROSZAE-NIE-PISAAE-NA-TYM-WAE-TKU?p=13827327&viewfull=1#post13827327"]:hmmmm:[/URL]
  2. Sznaucerek jest pudelkiem, ale ten pudelek z Krakowa chyba nie [url]http://www.dogomania.pl/threads/175754-KudA-acze-do-adopcji-PROSZAE-NIE-PISAAE-NA-TYM-WAE-TKU?p=13827327&viewfull=1#post13827327[/url]
  3. [quote name='malawaszka']pozwalasz mu czytać dogo przez ramię???? :turn-l: ja gonię :roflt:[/QUOTE] Ja mu karzę: "taki śliczny, a patrz jaki ten biedny, ile wysyłamy?" :P Zaszczepiam w nim wrażliwość na cierpienie innych, skoro natura mu tej cechy poskąpiła.
  4. [quote name='leni356']Tak, jest już na liście kudłaczy: 146. Oczko - Kraków Ale to nie jest pudelek, tak na moje oko.
  5. [quote name='AMIGA']Plucie jest konieczne - i to za lewe ramię, obojętnie co by za tym ramieniem było[/QUOTE] Stoi TŻ :diabloti:
  6. Leni - dostałas zdjecia tego pudelka z Krakowa?
  7. [quote name='*Monia*']I dlatego pewnie jeszcze długo będzie jadła 3 razy dziennie :roll:. No chyba że będę miała tyle wolnego żeby pół dnia spędzać na spacerach i tak wymęczyć psa żeby nie myślał o jedzeniu :razz: (ostatnio po 3-godzinnym bardzo intensywnym spacerze przespała 8 godzin, bez obiadu ;)). [/QUOTE] To Ty chcesz jej dawać wiecej? No to pewnie, ze możesz. Ja moim daję 3, przed pracą nie chce im dawac dużo, siedzą same 9 h, to może je coś przypilic ;) na noc znów duuużo dawać też niedobrze. Wypadło na 3.
  8. Ale się nagle rozgadały.... wiecej niż przez ostatni miesiac. Tyle dobrych wieści dziś, mam dobre przeczucie, dobre, dobre, dobre... nic nie będę pluła, Brok szykuj się! :modla:
  9. Kolejne super wieści dziś!
  10. Gratuluję nowego członka rodziny :) Czyli on naprawde z piekła rodem?? :lol:
  11. [quote name='*Monia*']Shinulec od wczoraj w domu i już swoje porządki wprowadziła :evil_lol:. Wieczorem jak jedliśmy kolację to wylądował mi w kanapkach sznurek, bo szczeniątko chciało się bawić a ja chciałam akurat jeść w nieodpowiednim jej zdaniem czasie :mad:. Teraz po zabawie maskotką stwierdziła że kość prasowana nadaje się jednak do jedzenia (po miesiącu chyba) i właśnie ją wcina. Godzinę temu zjadła całą michę podrobów z warzywami, więc to na pewno nie z głodu. Psiak w tym wieku (ponad 6 miesięcy) chyba powinien 2 razy dziennie już jeść, tak? U nas chyba taka opcja na razie w grę nie wchodzi, bo nam młoda zacznie zżerać wszystko co przed nią nie ucieka :shake:, taki żarłok z niej jest niesamowity..[/QUOTE] No ale jak jej rzadziej będziesz dawała, tym bardziej bedzie "głodna" [quote name='*Monia*']Hexa wczoraj chciała z nami jechać, ale rodzice nie chcą jej oddać :-(. [/QUOTE]Moi też mi nie chcą oddac Kluchy ;(
  12. [quote name='Energy']Jasne, że tak:lol:będzie miał wątek? [/QUOTE] Nie wiem... jak nie zapomne, to uderze na pw do osoby, które o nim wspominała na kudłączach.
  13. [quote name='missieek']czy ruda matka ma gdzies zalozony inny watek z aktualnymi zdjeciami? czy jest oglaszana?[/QUOTE] Diabli wiedzą.... Kiedy sterylka czarnej?
  14. Niestety nie mogę dać mu DT z wielu powodów, choćby na 1 dzień. Nawet moja suka już ponad 2 tydzień siedzi u moich rodziców. Spróbuję popytać.
  15. ciocia sie postarała dopasować do reszty ;)
  16. Wiecie co - ale wiedziałyście wcześniej, że coś!! Ja się domagam, zeby mi zawsze, najmniejsze iskiereczki nadziei zdradzać. Też zaciskam, nie Wam będzie ;) [quote name='malawaszka']trzeba było podawać swój tel w ogłoszeniach - nie byłoby tajemnic :roflt: [/QUOTE] Sugerujesz, ze nie umiem dotrzymac tajemnicy :mad:
  17. Ja się już z Wami, nie bawię, pewni jakbym nie zagadała, to nic bym nie wiedziała... ;(
  18. Chcemy info :)
  19. [quote name='Energy']Wstawiłam link do strony z Pukielem na pudle w potrzebie.[/QUOTE] A dałabyś radę tego krakowskiego wrzucić.. jak już będą zdjęcia?
  20. [quote name='brazowa1']najładniejszy to juz raczej nie.Wiek robi swoje.[/QUOTE] A stare nie może być ładne? Może chcesz powiedzieć, że z nim tak źle - oby nie. Buziaka wirtualnego przesyłam najładniejszemu psu na całej dogomani, choć nie najmłodszemu :)
  21. Wspaniale :) A nie mają rodziny dla Broka?
  22. Boże, bBoże... tydzień temu odszedł mój tymczasowicz.. nosówka... też było lepiej i pogorszenie. Te choroby są podstępne ;( Łącze się w bólu [']
×
×
  • Create New...