Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='Energy']Skąd ta krew, czy przy nosówce może być? [/QUOTE] Może być, wet od początku pytał czy jest. Podowem jest właśnie podrażnienie. Ja jak mam za długo katar, to też krew się pojawia ;) Myślę, że to nie z powodu tej papki, jutro będzie ten drug wet, to wypytam - ale to kolejne koszta. Kubrak do mnie?? Tak myślę :P Mam nadzieję, że siedzą tam grzecznie! On jest słaby, więc może walka z drzwiami mu nie będzie w głowie ;) Każda wpłata jest na wagę złota, moze do końca tyg. nie bedzie trzeba nawadniać, a może trzeba będzie jeszcze przez 2 tyg.
  2. [quote name='sonikowa']Oczywiscie, najpierw sprawdzic a potem wysylac Frania ;-)[/QUOTE] Zdecydowanie to sprawdzić dobrze!
  3. [quote name='pom-pon']kurcze, nie mam takich wielkich kubraczków....on miał być miniaturą a jest większy od mojej suczki, która jest agilitowym Largem :D podjadę dziś do hurtowni, może jakieś sweterki będą. Ze sweterków łatwiej dobrać rozmiar.[/QUOTE] Gdzie są te ciotki, co w nim miniaturkę widziały i wróżyły mu szybki dom po doprowadzeniu do porządku włosiwa?? No, przyznawać się ;) Jakby miał biegac po torze, to jako zdecydowane L :) Druga dawka surowicy ok. 48h po pierwszej. Zależy od psa. Jesli chcemy mu podać, to musimy jeszcze trochę mańców dozbierać. Najgorsza jest teraz krew w kale :( a właściwie zamiast kału. Dziś był ten drugi wet z lżejszym podejściem... ech.... Pojedziemy jeszcze wieczorem raz, ciągle trzeba liczyć 50 zł na każdy dzień + "jedzenie". Jak tylko mu będzie lepiej, to go wypiorę - strasznie cuchnie, wszystko w domu też, sama też się nie potrafię domyć ;) Wczoraj to się koledze popuściło pod siebie, ulało mu się na kocyk - także miałam atrakcje dodatkowe :eviltong: Aaaa - trzymajcie kciuki, zeby Supcio nie naruszył drzwi. Ja zaraz wychodzę i zostaną sami - mam nadzieję, ze jeszcze nie am tyle siły, zeby się z tego powodu awanturować ;)
  4. [quote name='Klaudus__']Ludzie nie rozumieją,że my nie mamy domu z gumy, gdzie tylko dokładamy zwierzęta...[/QUOTE] A tam, mamy przecież wory kasy, złota i diamentów - ale dobry chęci nie mamy! Ps. Pilnie kupię pistolet ;)
  5. [quote name='bonsai_88']Jak nie lubi dotykania to niech zacznie szybciej uciekać :diabloti:. [/QUOTE] Mówisz, masz ;)
  6. [quote name='GPooLCLD']trafna modyfikacja imienia :lol:, rzeczywiście to super pies:loveu:[/QUOTE] Też mi sie podoba :) Mój mąż woła na niego Słupek - pierwszy raz samca wyprowadza, hihihi ;) Matko, spaliśmy od 1 do 6 bez pobudek :multi: Wprawdzie jak zaczął pić, to aż musiałam odganiać - i tak to zwrócił zachłannik. Teraz mi ładnie pachnie dziecięcymi wymiocinami :lol: Pewnie z powodu odżywki, którą go pasłam wczoraj. Podanie surowicy, to był chyba dobry pomysł. Wczoraj wprawdzie wyglądał jakbym go dobiła, ale polepsza się. Teraz poszedł spać, bestia cwana na moim miejscu oczywiście :eviltong: Dziękuję wszystkim wspierającym Supcia - dzięki Wam nie musimy oszczędzać na jego leczeniu i pewnie znacznie uda się je skrócić. Fakt, że będzie dobrze, nie podlega żadnym dyskusjom.
  7. Lizka lubi uciekać, ale jej dotykać nie wolno, co dopiero tłamsić!!!! Kluska moja odżałować sobie nie umie, bo ona lubi gonić i drzeć ryja, rzucić się do łap, powalić na ziemie i zagryźć :p
  8. Lizka się zapsuje na pierwszy tryb, zjadła mi już wszystkie długopisy z nudy! Mam nadzieję, ze choć pisac się nauczyła ;)
  9. [quote name='bonsai_88']Zerduszko a którą mam ci wybiegać ;)..[/QUOTE] Tą która biega, czyli Lizkę. Kluska jest kotem, więc nie musi.
  10. U Jamora jest Brok 2 - też długo czeka.
  11. No to miałam napisać, z piękni i czy nie chcesz i mi psa wybiegać - super by się z Birmą dograły! ale byłam zmeczona. A na pewnie nie napisałam ;)
  12. Dzięki! Energy - Ty też ;)
  13. [quote name='leni356']aha, pytanie - podajecie coś swoim psom jak boją się wybuchów? moja kudłata trzęsie się jak galareta i chowa za kanapę. Boję się co to będzie w Sylwestra, bo teraz to tylko pojedyńcze wybuchy :shake:[/QUOTE] Ja mojej kupiłam CalmAid, już podaję o 24, a w sylwestra podwójną dawkę dostanie. To jest b. delikatny środek.
  14. A gdzie tych zdjęć szukać?
  15. Pomoc się przyda, bo diabli wiedzą ile to potrwa i co jeszcze się wydarzy po drodze.
  16. Tak krótko chcesz rozmawiać :eviltong: Jesli chodzi o transport, to chciałam wykorzystać bonsai_88, zobaczymy jeszcze jak się chłopak będzie miewał.
  17. [quote name='malawaszka'] TAK TAK TAK!!!!! [/QUOTE] Co tak krzyczysz :diabloti:
  18. Jak po tym nie bedzie wymiotował, to dostanie puszki, ale tez nie takie normalne - może już jutro. Jak puszki przyswoi, to suchy+puszki RC - tylko nie pamiętam dokładnie który.
  19. Wątpię żeby zjadł całą dziś. Ale jutro, kto wie. Moja suka z wielką ochotą wylizała, jak dałam jej spróbować :) A jak pracujesz 8 stycznia?? Mogę teraz zadzwonić do Ciebie?
  20. Nie ma, 50 km przejechał z Cieszyna, w wigilię 2*15 km i podróż zniósł super.
  21. [quote name='bonsai_88']Jak tak króciutko to już kompletnie żaden problem :).[/QUOTE] Prosze podaj jak jeździsz w styczniu i o której musiałabym go dostarczyć. Sory, że cię tak molestuje, ale troche kasy pójdzie na leczenie i jakby się dało na transporcie zaoszczedzić, to byłoby super. Nie wiem kiedy go wyprawię w podróż, chcę go trochę podleczyć. Dzieki Ci :)
  22. Obawiam się, ze w tym przypadku próba dojścia do prawdy bedzie tak samo wiarygodna, jak zapytanie fusów.
  23. A żebyś wiedziała, ze będę czekała :) Wspaniała robota, wystarczy w psa uwierzyć, dac mu miłość i jest cud!
  24. Wczoraj wklejałam link. Taka papka instant z royala.
×
×
  • Create New...