Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Ale ona jest śliczna :loveu: A ile ma ogłoszeń, teraz to już nie ma wyjścia, domek musi być.
  2. Ona już tak długo czeka, ale na pewno i do niej uśmiechnie się los.
  3. Oooo, to jeszcze jedna strona zdjec była, myslę, że powinnaś podpisywac zdjecia :eviltong:
  4. A gdzie czerwona kanapa??? ;)
  5. A ile trzeba na hotel, 300?
  6. Już się zaczęłam martwić, gdzie nasza gwiazda ;)
  7. I podobni jak u Broka, pozdrowienia ciepłe ;)
  8. Okazuje się, że to nie pudelek. Może pon, może sznaucer. Ale na bank nie pudelek.
  9. Jak mogę, to slę gorące pozdrowienia wszystkim obserwującym :diabloti:
  10. [quote name='Energy']A może wcześnie weźmiesz niż za 10 lat:cool3::evil_lol: [/QUOTE] Może za 5, ale po co sobie robić nadzieję ;) Chyba poważny problem z tymi zdjęciami masz ;)
  11. Trzeba o tym koniecznie po0myśleć, moze na sterylkę nazbierać? I tak będzie trzeba.
  12. Zakochałam się. Muszę przestać tu zaglądać, bo 10 lat nie wytrzymam :)
  13. A jak z cieczką suni? Żeby więcej problemów nie było. Może wątek załozyć i tu [url]http://www.dogomania.pl/forums/935-Pomoc-dla-ludzi[/url]
  14. Hotelik pewnie nic nie zmieniłby w jego przypadku. Czy on ma ogłoszenia?
  15. Matko kochana :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::laugh2_2::bigcool::klacz: Moja najulubieńsza sunieczka, moje oczko kochane, ma domek. Słów brak, serce się raduje, aż mam ochotę zaśpiewać :lol: Aklimatyzacja musi przejść pomyslnie, innej opcji nie widzę - a jak ja coś mówię, to tak jest ;)
  16. [quote name='agamika'] Szczotek jest wyraźnie oczkiem w głowie Państwa i wydaje mi sie ze docieranie sie psów moze byc zbyt stresujace dla nich . [/QUOTE] Nie oni jedyni tak maja..... chyba nic z tego nie będzie :(
  17. [quote name='magda222']Nie jestem pracownikiem schroniska.Nie jestem nawet wolontariuszem.Dowiedziałam się o Pysiu od innej dogomaniaczki,która częściej niż ja bywa w schronisku.Robi psom zdjęcia i prowadzi stronkę tyskiego schroniska.Poruszyło mnie to bardzo i założyłam wątek.Jedyne co mogę zrobić to zadzwonić jutro (właściwie dzisiaj) do tej osoby i porozmawiać z nią o sytuacji tego psiaka.Myślałam,że będę dzisiaj w schronisku i wypytam dokładnie o Pysia,ale niestety z powodu pogody nic z tego nie wyszło.[/QUOTE] To trzymam kciuki za rozeznanie, skontaktuj sie z Teresą odnośnie hotelików, razem coś wymyślimy. Mam nadzieję.
  18. [quote name='magda222']Zaglądam tu co najmniej raz dziennie. Co zrobić jak nie mamy ani miejsca w hoteliku ani deklaracji?! Gdzie mam go zabrać?![/QUOTE] Zaglądasz, ale czy czytasz? [url]http://www.dogomania.pl/threads/177137-Pysio-boi-siAE-wejA-AE-do-boksu-Boimy-siAE-A-e-zamarznie?p=13844449&viewfull=1#post13844449[/url] Już nie wspomne pytania mojego: jakim cudem te 3,5 roku przeżył w schronie? Nie zamarzł?
  19. Ale za to kryminał grozi :diabloti:
  20. [quote name='Emigrantka']Zerduszko - kliknij na banerek to zobaczysz z kim i gdzie heheheh[/QUOTE] z braczus87... ładne rzeczy, a czy ona o tym wie ;)
  21. Pozwoliłam sobie na wpis na kudłaczach ;) Na razie się nie moge deklarować, ale obiecuję, ze będę wspomagać chłopaka.
×
×
  • Create New...