Matko kochana :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::laugh2_2::bigcool::klacz:
Moja najulubieńsza sunieczka, moje oczko kochane, ma domek. Słów brak, serce się raduje, aż mam ochotę zaśpiewać :lol: Aklimatyzacja musi przejść pomyslnie, innej opcji nie widzę - a jak ja coś mówię, to tak jest ;)