-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
zerduszko replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Kobitki, a jak to w końcu jest z Atosowym charakterkiem?? -
Ech :( Na paluchu to chyba ogrom starszych psów?
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Słodki maluch, ciekawe co z niego wyrośnie, czy broda wykiełkuje, coś się nie zapowiada ;) -
Trzy suczki z Olkusza - do wyboru do koloru pomóżcie ogłaszać!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Waszka, jak tam moja prośba?? ;) Blondi jest bez ogłoszeń ;) -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
zerduszko replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Bestia to oczywiście żartem, bo on jest IDEALNY :) Było już kilka zapytań o niego. Na chęciach się skończyło. Na razie jest na ogólnym allegro sznupkowym, do osobnego muszę mu napisać tekst.... Edit: tak, to ten sznaucerek. Nie poznałaś?? -
[quote name='elinka']a ten film ma lepszą jakość: [URL]http://pl.tinypic.com/player.php?v=dc4m50&s=6[/URL] - "Tak Maja szczeka"[/QUOTE] Hahaha, mój tymczasik jej odszczekał :D Ale grzeczna sunia :)
-
Janach sunia poparzona czeka w schronisku potrzebny pilnie chociaż DT
zerduszko replied to iwi10's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwi10']Dzisiaj dzwoniła do mnie dziewczyna i dopytywała się o Janach, jej ciocia myśli o niej tylko teraz kwestia czy się spodobają sobie i czy będzie to odpowiedni domek. Bardzo sympatyczna dziewczyna. Będę dzwonić jutro do schroniska. Kurcze jak mnie ten telef. ucieszył.[/QUOTE] Mam nadzieję, że to coś poważnego. Nie zapeszam, ale ściska kciuki na maxa :) -
Czekamy na zagadkę ;) Chyba jakaś szkoła bezpiecznej jazdy by Ci się przydała.
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
zerduszko replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
To ten mix sznaucerka? Swietnie! Bestia z pętli dalej czeka, głównie na kastrację. Aż dziw, że nikt go nie szuka. -
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
zerduszko replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
O, jak fajnie :) -
Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)
zerduszko replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.gieldaogloszen.pl/index.php[/url] [url]http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3/b/2/c/101/d/3/id/13765[/url] [url]http://www.przygarnij.pl/index.php?action=SHOW&id=1553[/url] [url]http://www.ofertka.pl/sznaucer_miniaturowy_cudowny_amant_szuka_domu!_-943231000.html[/url] [url]http://portal.animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=27474[/url] [url]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/53658[/url] [url]http://poznan.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/399809-sznaucer_miniaturowy_cudowny.html[/url] [url]http://www.oglosze.pl/oferta29007_sznaucer_miniaturowy_cudowny_amant_szuka_domu.html[/url] [url]http://www.oglosili.pl/index.php?action=details&id=9209&method=jobs[/url] [url]http://www.pineska.pl/?do=view&id=71789&buyOrSell=2[/url] [url]http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23856256,Poznan_Zwierzaki___Adopcja,139-192.html[/url] [url]http://www.adin.pl/ogloszenia/85537.html[/url] -
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
To będą jakieś nowe zdjecia psinki?? ;) -
Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)
zerduszko replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Błagam, pomóżcie mi szukac tego domu. Schronisko go załatwi...już będzie tylko gorzej.[/QUOTE] Na razie mogę porobić ogłoszenia, pewnie przegapiłam czy ma już jakieś, ogłaszać z tekstem z 1 postu? Coś wymyślimy. -
Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)
zerduszko replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']do 20 lutego - chyba, że za bardzo rozrabia[/QUOTE] Właśnie chodzi mi o to, czy coś się nie zmieniło. -
BIANCA bolonczyk/pudel toy, księżniczka już śpi na puchu w DS
zerduszko replied to mshume's topic in Już w nowym domu
Takie pierwsze porządki robię sama, zawsze to oszczędność. Jak już będziesz wysyłała konto do wpłat, to nie zapomnij o mnie. -
BIANCA bolonczyk/pudel toy, księżniczka już śpi na puchu w DS
zerduszko replied to mshume's topic in Już w nowym domu
[quote name='mshume']Dzwoniłam już do schroniska, kierowniczka uprzedzona o tym ,ze sunia będzie odbierana.Martwi mnie,że tak mało kaski jest dla Bianci.Na badania i fryzjera jakoś uzbieramy. Gorzej ze sterylką i usunięciem guzka :([/QUOTE] Fryzjer może na razie poczekać, a na operacje się usupła. Zawsze mozna zapytać weta czy dla bezdomnego psa nie zrobi rabatu, odroczy termin płatności. -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Znów dogo wariuje :/ -
To konsultujcie się, a ja przygotowuję zestaw pytań ;)
-
Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)
zerduszko replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Do kiedy on ma czas? -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
zerduszko replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='marlenka']ja nie wiem czy to drogo , oni i tak nie liczą już ani leków ani pobytu w szpitaliku . To jest całkowity koszt wszystkiego . Ostatnio P. Jola na ksiązęcej miała psa i taką samą operację to mówiła ze ten ortopeda to bierze od 1500 zł , ona zapłaciła 600 . za samą operację . Wetka powiedziała ze operacja 1200 zł kosztuje a oni policzą 1000 zł za wszystko .[/QUOTE] To może warto się zorientować czy to drogo i czy gdzieś nie zrobią taniej? To bardzo duża suma, psów w pilnej potrzebie nie brakuje. -
[quote name='alina71']Faktycznie skarb :) :) :) A gdzie teraz mieszka? w sensie miejscowości?[/QUOTE] Rybnik :))
-
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']ooo a jednak nie jest taki idealny :turn-l:[/QUOTE] No moim zdaniem żaden szanujący się sznup nie będzie się dawał obcej babie na rękach nosić, czy hmmmmm tykać klejnociki ;) Mi się to w nich najbardziej podoba, także dla mnie to zaleta :P -
[quote name='malawaszka']sama te gruczoły czyścisz? kurde ja nie umiem :oops:[/QUOTE] Jak pies mi nie przeszkadza, to umiem ;) Musiałam się nauczyć, bo Lizce co tydzień trzeba było czyścić... ale księżniczka chowa swoje skarby jak może.
-
SUNIA) grzyb,brud i plotki MA DOMEK dziękujemy
zerduszko replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='kobix']p-szam za offa... [B]zerduszko[/B] zdaje mi się że zacytowałaś mój wpis z całkiem innego wątku...?[/QUOTE] Na to wygląda, nie mam pojęcia jak to się stało.. reszt postu o Zosi przeca. A na pewno nie było pisane tu o tamtej sprawie? -
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Dokładnie, moje brody moze nie ma po czym, ale chociaż można... Lizi jakbym klepnęła, to umarłaby ze sto razy - co za delikates ;) Nawet przytulić mocno nie można, na szczęście uczę Timka przytulanek, już się nawet pozwala na ręce brać i nie charczy :P