Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. O matko, to chyba się powiększyło :hmmmm: Ale to pewnie pod wpływem interwencji weta... Trzymamy kciuki, za pomyślna sterylkę, i wyleczenie tego brzydactwa....Będzie dobrze. ;)
  2. No to ja sobie poczekam :cool3:
  3. Ajeczka wraca do zdrowia :multi: :loveu:
  4. O mamo, ślicznie Lenka wygląda w kosteczkach :loveu: :loveu: Buu...Mówisz, że to coś na ogonie się rozrosło ? :( A wet co na to ? Wiedział, co to jest? Trzymamy kciuki za pomyślną sterylizację! ;)
  5. Kamila niezdecydowana [I][COLOR=#4169e1]:lol: [/COLOR][/I][COLOR=Black]Zobaczymy na miejscu, co mamuli się spodoba ;) Nie zapisywałam się, jak coś to może zadzwonię, bo ja nie wiem, kiedy tam zawitam po psa, a pewnie właśnie w piątek :loveu: Dawaj foteczki Czikulca :loveu: ! I to już!!!! [/COLOR]
  6. Czemu tu tak pusto? Tollerka poznaje tajniki handlingu, a o galerii zapomniała! ;)
  7. A co tu tak pusto? :roll:
  8. Aresku, hopaj ! ......
  9. [quote]Coś sie nie podoba ??:cool1: Hę??:cool3: Bo Cie zaraz Borysem poszczuje :p hehehe:evil_lol:[/quote] Ależ nie, nazwa tematu jest piękna:loveu: :evil_lol: Br... Nie! Ja się boję :lol: :evil_lol:
  10. O matko, jaki temat topicu :evil_lol:
  11. [quote name='malaSilky']Moze wszystkich poza nami bo przez internet nas nie siegnie:evil_lol:[/quote] A jak przejdzie przez kabel, dopadnie Cię i pożre? To nie będzie tak śmiesznie. :cool1: :evil_lol::evil_lol:
  12. [quote name='_ChiQuiTa_']O kurde to zarąbiście :multi::multi: Strasznie sie ciesze i fotek się już doczekać nie mogę :cool3: Wiesz już po jakiego jedziesz czy okaże się na miejscu? Serio? podobna? łaaaał :multi::multi::multi: ja też widziałam takie malusie podobieństwo :) ale teraz widzę jeszcze większe hihi :diabloti:[/quote] No mam kilku faworytów, ale którego wybiorę? :hmmmm: A no podobna, podobna :loveu: Szczególnie ta fotka w Twoim avie, mm...Chihuahua, jak się patrzy! :cool3:
  13. O matko! :crazyeye: PoTwolek Trawiasty ?! Brrr... Toż to straszny zwierz! Aaaa, bójcie się! :diabloti: :loveu::loveu: Haaaa, zielony pies :loveu:
  14. [quote name='_ChiQuiTa_']Super :) kolejna bida znajdzie kochający domek :) Jak ja uwielbiam takie newsy :multi: a mojego burka ja dostałam od brata ciotecznego 8 lat temu. Ponoć Tina ma w sobie coś z chihuahua bo jej pra babcia właśnie była chihuahą . Ale nie podobna jest w ogóle :D:diabloti:[/quote] W tym tygodniu pewnie jadę po psa. :loveu: ChiQuiTa, jak dla mnie, to Twoja Tina jest podobna do Chihuahuy ! :cool3:
  15. [quote name='Psiara&Nusia']Ja tak przynajmniej słyszałam, nie wiem czy to prawda - oby nie...[/quote] Chyba to już "minęło", i nie będą usuwane...Teraz zaczyna mulić... :roll: A tak właściwie, to czemu tu tak pusto ? :lol:
  16. Piękna psinka :loveu: Hm..Jeszcze nie słyszałam o tych rasach :hmmmm: :cool3: [quote name='ChiQuiTa']Rasa mojego czworonoga to OLBRZYM KAUKAZKI :smile:[/quote] No, w sam raz pasuje :evil_lol:
  17. Przyczłapałam się przywitać :cool3: Dzień dobry :loveu:
  18. [quote name='ewatr'] ale co tam Misiu szuka domu z ogrodem i bedzie szukał az do skutku :eviltong:[/quote] I na pewno znajdzie ;) Hop!
×
×
  • Create New...