-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
Kundelek z naszego rzeszowskiego schroniska. ;)
-
A podałaś jakiś kontakt, czy coś? Ja wolałabym już iść do nich, i zapytać, niż bawić się w takie listy. :lol:
-
Owczarki niemieckie w rzeszowskim schronisku ! aktualna 1 strona
Cambel&Megi replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Onki na 1 stronę! -
Ja, ale jeszcze nie teraz, może za tydzień. Bo jutro jadę po psa! :multi:
-
[quote name='Frytela']gościu etna mocniej na jednym spacerze szarpneła i sie wszystko rozwaliło... tak to wyglądem i do trzymania dobra, ale wytrzymałość yh...[/quote] Dla mnie wygląd to drugorzędna sprawa, wolę, żeby była brzydka ale wytrzymała, a nie na odwrót. :lol:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote];-) ;-) No proszę ;-) To ja czekam jutro na info (moze sms??) który psiak pojechał z Toba do domku :cool3:[/quote] Ależ oczywiście, będę to ogłaszać wszem i wobec, na pewno Ci wyślę sms-a. ;) :evil_lol: Psiul, co chcesz widzieć? :cool3: -
[url]http://img145.imageshack.us/img145/2953/pict0044so5.jpg[/url] Uh, jaki piękny portrecik dostojnego Księcia :loveu: Faktycznie się zmienił po wizycie u 'fryzjera'. :cool3: :loveu: :loveu: :loveu:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote] Czapiego znam troche, Dusię też kojarzę - to jej tak sie przygladalas w sobote? :lol:[/quote] Em..No tak. :lol::lol::lol: Strasznie mnie zauroczyła, i Czapiś też :loveu: :loveu: -
[quote]pozniej zabawy z Cambel i jej tajemniczym psiakiem :-D:-D:[/quote] :loveu: :loveu: :loveu: Mogę wiedzieć, w jakim terminie będziesz nad Soliną? Bo ja też się tam wybieram, tylko nie wiem kiedy. Chociaż właściwie to dalej, bo Ustrzyki Dolne :cool3:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='Gonia']Dzięki :cool1: Ciociu Kamilo, ja człek zacofany, musisz mnie kiedys do tego sklepu zaprowadzić. Z rogza ewidentnie teraz rezygnuję, także... :lol: Wczoraj przegladalam Allegro i wole kupić o wiele taniej. A już od pewnego czasu zamierzałam zainwestować w jakąś nową obrożę i smyczkę. Bo na razie to mam: smycz przedłużaną, obrożę i szeleczki z takiego materiału jak Aza jest na powyższych zdjeciach i jeszcze mam zwyklą smyczkę skórzaną i szeleczki odblskowe - używane w zimie na spacerki po osiedlu. A kim będzie Ten Szczęsciarz?:razz: [/quote] Łok, możemy się tam kiedyś wybrać, tylko, że ja też nie do końca wiem, gdzie to jest, tylko tak orientacyjnie. :cool3: ul. Targowa / 8 marca. Rzekomy szczęściarz to... Hm...Czapi, Dusia... Sama nie wiem. :roll: A wiesz które to ? :cool: -
Ale śliczne zdjęcia :loveu: Piękny ten Twój staruszek :loveu: :loveu: Czemu go nigdy nei pokazywałaś? [url]http://i19.tinypic.com/6apgjo7.jpg[/url] Bardzo mi się ten owocek podoba. ;)
-
Jasne, że wstawię :loveu: Kundlaczek ze schroniska, tylko który :hmmmm:Bo wybór tam niemały... :( Mam kilku faworytów, no ale zobazymy jutro. xD
-
[quote name='Frytela']Flexi the best, ja nie polecam smyczy Ferplast -> Flippy jezu to nawet 3 miesięcy nie wytrzymało...[/quote] Ferplast mówisz? :roll: Ohhh, kochany pan z zoologika :mad: Jak się kiedyś pytałam o Flexi, to mi Ferplast polecał, że tańsza, a jakością podobna, że nie miał reklamacji. :roll::roll:
-
No jutro jadę po psa :loveu: Tylko nie wiem, którego wybiorę :hmmmm: Lenusia, dochodź do siebie :loveu:
-
Super, że Leniasta już lepiej się czuje :loveu: Teraz będzie tylko lepiej, i lepiej ;) Niech dochodzi do siebie, bo szykuje jej się towarzysz/ka zabaw, już jutro jadę łii! :multi: Wygłaskaj Lenkę ode mnie :)
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Cambel&Megi replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Piękne foty :loveu: :cool3: Widzę, że spotkanie z Kooikerką się udało. ;) Ahhh, też chcialabym na żywo poznać tę naszą Paulinkę :cool3: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Gosiu, piękne zdjęcia! :loveu: [URL]http://img402.imageshack.us/img402/9198/60075871pf9.jpg[/URL] Tu Azulkowa śliczniasto wyszła :loveu: Ciociu Gosiu ( :evil_lol: ) na ul. 8 marca w sklepie 4 Łapy są smycze i obroze bodajże Karlie, podobne do Rogza,też fajne, a tansze. :cool3: Jutro jadę po psa! :multi: Będziesz Gosiu w schronisku ? :cool3: -
Ja jestem, ja! Ale jutro jadę po psa [cel - schronisko], i na Dogo raczej siedzieć nie będę, w każdym razie rzadziej. :cool3:
-
[quote]Na balkonie może być trudno :cool3: Ale zawsze możesz rozejrzeć się, czy w okolicy nie działa jakiś klub agility ;-)[/quote]Szczególnie, że na moim balkonie ledwo idzie się ruszyć (ok. 2m x 1m) :cool3::cool3: Hm...Kluby Agility w Rzeszowie na pewno jakieś istnieją, ja przynajmniej o jakimś jednym słyszałam. :cool3: Muszę poszukać ;)
-
[quote name='betinka24']Potwierdzam Kropeczka znalazła juz domek!!!:multi: :multi: :multi:[/quote] :multi::multi::multi::multi::multi: Kropeczko szczęscia w nowym Domku! :multi::multi::multi::multi::multi:
-
[IMG]http://img292.imageshack.us/img292/747/spacer7mnpoprawba5.jpg[/IMG] Prześliczne fotencje :loveu: Najbardziej mi się podobają te portrety, które Florkowi robisz :loveu: :loveu: A co do komend, to gratulacje! ;) I życzę dalszego powodzenia w nauce! [quote] Szkolenie jest bogiem, kliker nałogiem, trening zabawą, smakołyk podstawą :evil_lol:[/quote] Fajne. :cool3: