Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. Brr... Boję się! Jakiż to olbrzym! :loveu: :loveu: Zaraz nas zgniecie :evil_lol: Kochana sunieczka :loveu: :loveu: I fotki śliczne. ;)
  2. Dzień Doberek :cool3: Goniu, co się tam u Ciebie na podwórku dzieje ?! [U][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/9241/29970339oz6.jpg[/IMG][/U] Latające konie :shake: [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/5030/71034028bu3.jpg[/IMG] Niebieskookie potwory :shake: :loveu::loveu: :evil_lol: I jakże uśmiechnięty Azulek ;) [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/8034/20624686rr5.jpg[/IMG] Pewnie znowu widziała latającego konika, hm? :mad: :lol:
  3. Bry Wieczór, przyszłam zrobić sztuczny tłum :cool3: Ale Edulek piękny :loveu: Ja Ci będę Gosiu to co chwilę powtarzać - masz talent do fotografowania :cool3: [url]http://img502.imageshack.us/img502/9326/14gu8.jpg[/url] Fajne ma pozycje ten Twój kolega :loveu: [url]http://img459.imageshack.us/img459/4141/18792137wp2.jpg[/url] Ale Azulka śliczotnie wygląda :loveu: Co ona tam widziała ? :cool3:
  4. Kropeczka biegnie na 1 stronę....
  5. [quote name='Pinczerek-Jacky']Mój maly kochany chomiczek nie zyje :placz: :placz: :placz: :placz: Chyba zdech ze starosci :placz: :placz: :placz: Nie zdazylam sie z nim pozegnac nawet :placz: :placz: :placz: :placz:[/quote] [*] Dla Chomiczka...:-( Ja nie wyobrażam sobie tej chwili, kiedy mój odejdzie...
  6. [quote name='ewatr']faktycznie jakis wysyp owczarków i to nie tylko w Rzeszowie :shake: a wczoraj miałam przyjemnosc osobiscie zapoznac sie z [COLOR=darkorchid][B]Carina [/B][/COLOR]to najweselsza i najbardziej przymilna sunia owczarkowa jaka do tej pory poznałam :loveu: nawet mnie nowo poznana osobe obdarzyła od razu zaufaniem i odchodziło mizianie Carinki i lizanie mnie przez kilka minut :evil_lol:[/quote] Carinka piękna suńka :loveu: Oby tylko szybko znalazła dom, zarówno jak inne ONeczki...
  7. Ares, hopaj po dom !...
  8. O matko, co to za przystojniak ? :loveu: Pięknie wygląda Kentucky w nowej odsłonie, i jakby, wydoroślał :cool:
  9. O, a ja na chwilę porzuciłam 'Tajemnice psiego umysłu', i wzięłam się za 'Jak rozmwiać z psem', teraz z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to wspaniała książka ;) I polecam ją każdemu!
  10. Super fotki :loveu: ;) Ciekawypomysł z tymi urodzinami ;)
  11. A jak dla mnie to wygląda na Kruszynkę, w której nie sposób się nei zakochać :loveu:
  12. [quote name='ewelinabuck'][CENTER][SIZE=4][COLOR=royalblue]DOBRA BABECZKI JA WYJEZDZAM RAZEM Z BUCKIEM NA 3 DNI SOBIE ;) WIEC MUSICIE BYC CIERPLIWE A POZNIJ BEDZIE SPORO FOTEK;) [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=royalblue]24-26 MIEDZYZDROJE[/COLOR][/SIZE] :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: [/CENTER] [/quote] Bezpiecznej podróży i udanej wycieczki:loveu::loveu:
  13. Ooo ile foteczek :cool3: A tak wogóle to Bry :oops: [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/4760/jedynasciext0.jpg[/IMG] Ta fota zdecydowanie super, taki Killer :loveu:
  14. W naszym osiedlowym kioseczku już jest :loveu: Jutro trzeba podejść do pani Władzi [kioskarki] i pooglądać PP :cool3: Bo ja rzadko kupuję, u niej jak coś to czytam :evil_lol:
  15. Martens - serdeczne gratulacje, i wielki podziw dla Ciebie, zwłaszcza, że wygać z takim nałogiem jest bardzo trudno...Życzę dalszego powodzenia! ;)
  16. O matko, jakie fajne foteczki :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [URL]http://img522.imageshack.us/img522/9951/img1870zo5.jpg[/URL] I jak tu się nie zakochać? To spojrzenie, :loveu: i ta nowa obróżka, boska :cool3: EDIT: Fajny filmiczek :loveu: o, macie tą linkę, co dają do Paczki dla szczeniaczka w Pedigree :cool3:
×
×
  • Create New...