-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
[quote]Cambi zależy które Flexi bo mi sie te inne typy np. taki jak ja mam, nie podobają, ale summertime i te inne to nic nie pobije ;-)[/quote]No te starsze modele może i tak 'atrakcyjne' nie są, ale w każdym razie estetyczne. ;) A Summertime :loveu: A co tam wygląd, mogłabym mieć nawet tą Classic, byleby była wytrzymała. ;)
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[URL]http://img404.imageshack.us/img404/557/71031401cl5.jpg[/URL] Ło matko, jaki Edziulek fajny. :loveu: Model, jak się patrzy! [quote name='Gosia']Zwariowalas :crazyeye:[/quote] A właśnie, że nie, bardzo mi się Twoje prace podobają. ;) [quote name='Gosia']TWOJA? :crazyeye: NOSISZ OBROŻE? :evil_lol:[/quote] Hahaha, Ilonko, to Ci pojechała :evil_lol::evil_lol: Goniu, ale skojarzenia. :cool3: Jutro [a właściwie dzisiaj] ok. 13 powinnać dostać smsa, z informacją o moim psie! :cool3: :bye: -
A ja wiem, czy ładniejsze wizualnie? Chyba flexi bardziej mi się podobają. :lol: I wiem, że mogę na tej marce polegać, nie bojąc się, że coś się zepsuje...
-
Hooops.....
-
Owczarki niemieckie w rzeszowskim schronisku ! aktualna 1 strona
Cambel&Megi replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Podnosimy ! -
[I][COLOR=royalblue][quote]Ale ściemniasz :turn-l: :turn-l: Ja jutro do schrona biorę aparat i porobię Kamili i jej nowemu psiakowi zdjęcia :multi:[/quote] [/COLOR][/I][COLOR=black]Tylko spróbujesz Wredoto! :evil_lol: Paparazzi się znalazł [/COLOR][COLOR=black]:evil_lol: [/COLOR][COLOR=black]:evil_lol: Paa! :bye: :calus: [/COLOR][I][COLOR=royalblue] [/COLOR][/I]
-
[quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Zawsze jak ją ktoś na czymś czego nie powinna robić przyłapie to udaje, że nie wie o co chodzi :evil_lol: [/COLOR][/I][COLOR=Black][B]Mądry pies! :evil_lol: ;) [/B][/COLOR][I][COLOR=royalblue] [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]A co się kolana uczepiłaś :mad: [/COLOR][/I][B][COLOR=Black]A bo mi odwala. xDD[/COLOR][/B][I][COLOR=#4169e1] [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]A dobrze, oprócz tego że raz zgubiłam koło domu koleżanki, bo oderwało się to kółeczko, musiałam doczepić nowe silniejsze i działa :evil_lol: [/COLOR][/I] [B]No bo ja się zastanawiałam, jaki mam kupic. :hmmmm: [/B][/quote] Odpowiedzi w cytacie xD
-
[quote][I][COLOR=royalblue]To ostatnie, co mam w avie też mi się bardzo podoba :loveu: Aż się dziwię, że umiem robić takie zdjęcie :crazyeye: [/COLOR][/I][/quote][I][COLOR=royalblue] [/COLOR][/I][COLOR=Black] A umiesz, umiesz! :cool3: Bardzo ładne. ;) [/COLOR][quote][I][COLOR=#4169e1]Dałam i mam zamiar dać więcej, bo mam ich jeszcze mnóstwo, Dżekiego, Azy, Agi, Neli, Pewngo nieznajomego i drugiego nieznajomego, których wkrótce poznacie ;-) [/COLOR][/I][/quote][I][COLOR=#4169e1] [/COLOR][/I][COLOR=Black]Czekamy, czekamy na fotki! A cóż to za nieznajomi? Ja chcę ich poznać xD A Piratów z Karabiów wogóle nigdy nie oglądałam żadnej części :P [/COLOR]
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Cambel&Megi replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Piękne zdjęcia! :loveu: Latające psy tam macie, ooo! :hmmmm: :cool3: -
[url]http://images27.fotosik.pl/11/18749ebc11e5aafamed.jpg[/url] Jakaż ona słodziuchna :loveu: Niewinniątko. ;) [url]http://images26.fotosik.pl/11/46fabe6b030d2704med.jpg[/url] Kolano :evil_lol: [url]http://images27.fotosik.pl/11/3a27dc0872b518a8med.jpg[/url] Pyyychol! :loveu: Iloś, ten identyfikator dobrze Ci się sprawuje? :cool3:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
A dlaczego ja nie mam? :evil_lol: Daj trochę :evil_lol: Nie no, ale tak na serio, to możemy się tam wybrać, tylko muszę skądś kasę wysępić. :cool3: Bo to się nie obejdzie, żebym ja stamtąd wyszła bez niczego. :evil_lol: :evil_lol: -
[url]http://images24.fotosik.pl/11/0497a6984b135b54med.jpg[/url] Jaka ślicznotka :loveu: :loveu: [url]http://images26.fotosik.pl/11/d4c825459263f602med.jpg[/url] Do kogo ona ten jęzorek tak wystawia? :cool3: [url]http://images25.fotosik.pl/11/8f51ab115cb8f33amed.jpg[/url] To mi się chyba najbardziej podoba :loveu: Fajnie, że w koncu jakieś fotencje dałaś :lol:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Ahhh xD No to wybierzemy się któregoś pięknego dnia na miasto w poszukiwaniu sklepu zoologicznego "4 łapy" :cool3: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Psiul, zobaczysz jutro w schronie. :cool3: Tylko nie bierz aparatu, bo Cię utłukę. :cool3: Gosiu, y.... no.... :crazyeye::crazyeye: Jestem pod ogromnym wrażeniem tych zdjęć! Oczywiście w pozytywnym znaczeniu. Są przecudne! [url]http://img99.imageshack.us/img99/5337/35138686nb8.jpg[/url] [url]http://img408.imageshack.us/img408/1600/21699994je0.jpg[/url] [url]http://img329.imageshack.us/img329/4391/33095962gu2.jpg[/url] Mistrzostwo! :klacz::klacz: [url]http://img248.imageshack.us/img248/9691/14uc8.jpg[/url] [url]http://img248.imageshack.us/img248/945/34431450dk8.jpg[/url] I Azusiowy pychol też :loveu::loveu: -
Em.... No mnie się podoba 1 pies, i 1 suczka. Pies taki wielkości Beagla mniej więcej, suczka mniejsza, i teraz sama nie wiem. :hmmmm: Pies ma ok. 1 rok, sunia 10 miesięcy. Pies rudy, sunia czarna. No nie wiem, zobaczymy jutro. :cool3: