Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. Ja używam Adobe Photoshopa :cool3: Piękne foteczki :loveu: Ładne masz kwiatuszki :cool3: A Blakuś jaki uśmiechnięty :loveu:
  2. [quote name='drzalka']hejo,,Hejo.. byłysmy w poniedziałek ustalić zabieg (mowa o sterylizacji).. wszystko ustalone na wtorek - 26.03, dobrze ze spytałam się weta o zeby zobaczyl jej prawe ucho, okazało się że Lenka ma zaplenie ucha... czyscimi, i dajemy antybiotyk w kropelkach 2x.....wczoraj byłysmy na kontroli.... bardzo słabo się goi.. gdy Wet wkładałjej taki aparat do ucha, strasznie piszczała, piedactwo, boli ją !.. w piątek znów do kontroli, jesli te kropelki niebędą działać.. zmeniamy na inny lek.. i strylizacje przekładamy o tydzień.. Biedna Lenka jak jej uszko dotykam.. wpuszczam kroplki, masuje - piszczy, bardzą ją boli.. i jescze takimi oczkami na mnie patrzy... niby nic, ale szkoda mi jej...[/quote] Biedactwo.... :( :( Niech się jej szybko uszko wygoi :loveu: I będziemy śmigać na spacerki :cool3: Mam nadzieję, że już także z moim psem :roll:
  3. Ares, hopaj po domeczek!
  4. Kropeczko, wstawaj, i hop po nowy domek!
  5. [quote name='becia66']Cambel uwierz, nie jest prostą sprawą otrzymać w tym schronisku dokładnych informacji. Wiem napewno że jest młoda i odrobaczona, bo same to robiłyśmy w zeszłą niedzielę. Skoro jest w schronisku co najmniej od kwietnia, to teoretycznie powinna być zaszczepiona/ mówimy tu oczywiście o wściekliżnie/. Więcej informacji / jesli to w ogóle mozliwe/ postaram sie zebrac w piątek, kiedy w schronisku bedzie kierowniczka.:roll: Do schroniska w Orzechowcach k/Przemysla nr tel. 016-6720707[/quote] Rozumiem...Zaraz na tych informacjach zrobię jej ogłoszenie z adopcją.
  6. A co tu tak pusto? Paulinko, gdzieś się podziała ? :cool3:
  7. [quote name='Frytela']ja nie lubie czytać, lektury jak jakies nudne to omijam jakieś dialogi albo coś xD albo czytam co 5 linijke :D ;)[/quote] No ja tez tak robię, a potem i tak wiem o co chodzi :cool3:
  8. Jaka piękna sunieczka... ;( Wstawiłabym piękność na adopcje.org , ale potrzebuję więcej informacji. -W jakim wieku dokładnie jest sunia? -Czy jest szczepiona, odrobaczona, ew. sterylizowana? -Proszę o jakiś kontakt do schroniska.
  9. Mój Pies kosztuje 5,4 zł.
  10. ON'eczki, hopajcie po domki! :multi:
  11. Kropcia, hopaj! :multi:
  12. [quote](nawet jak mnie nie ciekawi ;-))[/quote] A ja nie lubię czytać na siłę, ale często mi się to zdarza, bo jak już coś czytam, to od deski do deski :lol:
  13. Jaki cudny łaciatek :loveu:
  14. U mnie też jeszcze nie ma...
  15. Niestety nie mam konta na Allegro...Tak bardzo chciałabym pomóc.. Popytam, może uda się wsawić go na aukcję.. :(
  16. Figul, to na serio Twoje zdjęcie? Wow :cool3: Miejmy nadzieję, że to ogłoszenie pomoże!
  17. Takie zżółknięte gazety przyjemniej czytać :evil_lol: Te świeże, takie m..nieprzyjemne[B]:evil_lol:[/B]
  18. Tu nie chodzi jakoś nawet o brak czasu, ale ja kupię, przeglądnę, rzucę, i leży.. :lol: Czasem jak mnie weźmie to poczytam kilka artykułów:evil_lol:
×
×
  • Create New...