Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. [quote name='madzia i medor']To ja też zaraz wyskoczę dokiosku i kupię:cool3:[B]:cool3: Choć w domu leży jeszcze ostatni numer "Mój Pies" i "Przyjaciel pies", praktycznie nie przeczytane[/B]:evil_lol::evil_lol:[/quote] U mnie tak samo :evil_lol::evil_lol: Muszę to nadrobić.
  2. O, a ja już mam :cool3:
  3. Flexi górą!!! :multi: To jest sekta :cool3:
  4. Mastuś ma ogłoszenie w Moim Psie :multi: Może ktoś go dostrzerze, i się zakocha?
  5. Jakie śliczne foteczki :loveu: Udal Wam się spacer chyba, psiaki takie uśmiechnięte :cool3: To był Beaglowy atak na Lenusię :cool:
  6. Hop hop Dziewczynko po domek :loveu:
  7. Heej xDDD [quote]:evil_lol: [I][COLOR=royalblue]Osz Ty :eviltong: [/quote][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [COLOR=#4169e1][COLOR=black]Co znowu ja?[/COLOR] :evil_lol:[/COLOR] [COLOR=#4169e1][/COLOR] [COLOR=#4169e1][/COLOR] [COLOR=#4169e1][quote][I][SIZE=5]BLOG 27!![/quote][/SIZE][/I][/COLOR] [I][SIZE=5][COLOR=#4169e1][/COLOR][/SIZE][/I] [SIZE=5][COLOR=#4169e1][COLOR=black]Kocham Blog27![/COLOR][I] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/COLOR][/SIZE] [I][SIZE=5][COLOR=#4169e1][/COLOR][/SIZE][/I] [I][SIZE=5][COLOR=#4169e1][/COLOR][/SIZE][/I] [I][SIZE=5][COLOR=#4169e1][quote][SIZE=2]Hej Gonia :multi: A zrobiłam sobie jeden dzień wolnego, a jutro planuje wypad na miasto, ale ciii :evil_lol: [/quote][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [COLOR=black]Ja też chcę :cool3:[/COLOR] [COLOR=#4169e1][/COLOR] [COLOR=#4169e1][/COLOR]
  8. Ooo jakie śliczne Malamutiki :loveu: Ale Tobiaszek i tak najpiękniejszy z tych wszystkich :cool3: :loveu:
  9. Kropeczka, wstawaj! I na spacerek na 1 stronę!
  10. Kiedy one są ruchome, a nie chce mi się Adobe Reader włączać, i kombinować, jak rozdzielić klatki... Dobra, spadaam, :bye:
  11. Nooo suńka pięknie się w pozie prezentuje. Czy to Kasia ?
  12. To od Chefrenka...Mam więcej takich, ale są za ciężkie :roll:
  13. Nie, ja się z Tobą nie zgodzę..Najpiękniejsza rasa swiata to bezkonkurencyjnie [B]KUNDLE. [/B]Potem Beagle, Posokowce, Weimary, Jamniory itd.
  14. [B]Max na adopcje.org: [/B][url]http://www.adopcje.org/adopcja5922.html[/url] [B]Celt na adopcje.org: [/B][url]http://www.adopcje.org/adopcja5923.html[/url]
  15. [quote] Wyżełki weimarskie, w tych też się zakochałem :loveu::loveu:[/quote] Ja również :loveu: Świetne te foty, i w jakich ilościach! :cool3:
  16. Psy to niewiarygodne istoty od czybka nosa po koniec ogona :loveu:
  17. W każdym razie póki co to ja widzę więcej Charcich foteczek :cool3: Łaaa Rozdezjanek, Dalmat, Dog Arlekin ! :loveu:
  18. Kropeczka na Adopocje.org [url]http://www.adopcje.org/adopcja5913.html[/url]
  19. [url]http://www.adopcje.org/adopcja5917.html[/url] Ares na Adopcje.org
×
×
  • Create New...