[quote name='madzia i medor']To ja też zaraz wyskoczę dokiosku i kupię:cool3:[B]:cool3:
Choć w domu leży jeszcze ostatni numer "Mój Pies" i "Przyjaciel pies", praktycznie nie przeczytane[/B]:evil_lol::evil_lol:[/quote]
U mnie tak samo :evil_lol::evil_lol: Muszę to nadrobić.
[B]Max na adopcje.org: [/B][url]http://www.adopcje.org/adopcja5922.html[/url]
[B]Celt na adopcje.org: [/B][url]http://www.adopcje.org/adopcja5923.html[/url]