Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. [quote][COLOR=Orange][B]DLA JAKIEGO PANA [/B][COLOR=Black] Cairn Terrier to jedna z najodpowiedniejszych ras dla rodzin z dziećmi. Może być także przyjacielem dla starszej osoby, pod warunkiem, że zapewni się mu odpowiednią ilość ruchu. Jest typem sportowca, dlatego powinien trafiać do ludzi prowadzących aktywny tryb życia. W wypadku tej rasy nie jest potrzebne duże doświadczenie, ale właściciel musi być stanowczy i konsekwentny.[/COLOR][/COLOR][/quote][COLOR=Orange][COLOR=Black] A co, masz zamiar kupować Cairn Terriera? :razz: [/COLOR][/COLOR]
  2. [quote name='*Iza*']:diabloti: :diabloti: To pisz coś co nie jest offem :lol: Ma może ktoś numer 5/2006, mogłby mi ktoś przeskanować artykuł o Cairn terrierach? Proszę..:lol:[/quote] Mam ten numer, ale niestety brak skanera... :roll:
  3. [quote name='drzalka']. po zabiegu.. Lena dzielnie zniosła operacje i narkoze... ale sterylka trwala długo bo jej nażądy płciowe są naprawde mikroskopijne ;) , i daleko od siebie polozone.. ale wszystko okej.. Lena bardzo sołabiona.. lezy na specjalnie przygotowanym dla niej końciku.. specjalna dieta.. jutro wet donas przyjezdza sprawdzic co sie dzieje.. naprawde wygląda beznadziejnie.. wielkie czerwone oczy... caly czas sprawdza czy ktos jest przy niej.. próbuje wstac, ale sę rozjezdza :shake: ... przef chwilą, wzielysmy ją jakos na sikanie.. ale nic, niekontaktuje...zobaczymy co będzie jutro....zarazie szykuje się nieprzespana noc:shake: :p .......pozdrawiam ...[/quote] Lenka niedługo na pewno dojdzie do siebie, i wszystko będzie ok. Po operacji, no nie dziwne, że osłabiona, ale z godziny na godzinę myślę, że będzie coraz lepiej ;) A jak już będzie wszystko w porządku to będziemy chodzić na spacerki :cool3:
  4. Właśnie, właśnie, jak Lenka się czuje?
  5. Hej Ilonko :loveu: Doczekam się tych foteczek ? :P
  6. A mówiłam Ci już, że śliczna ? :loveu: I ma piękne umaszczenie, prążki :cool3:
  7. Dic, piękna ta Twoja Lili :loveu: Będę do Ciebie wpadać, i będę Twoją zmorą! :evil_lol:
  8. Matko, jaka ona piękna :( Mam nadzieję, że szybko znajdzie dom, żeby tylko już się nie próbowała okaleczać...
  9. Może gdyby była bliżej...Niestety nie mam transportu Rzeszów - Warszawa... Myślę, że znajdzie się dla niej jakiś kochający Dom, a ja pewnie dam go jakiejś bidzie z Rzeszowskiego schroniska... Kropeczko, hop!
  10. Ale śliczny pysio :loveu: Bobilosław? Oryginalne imię dla maskotki :cool: A filmik super! Świetnie Wam idzie! :cool3: Obejrzałam też taki drugi filmik, 'Slalom ze wskazywaniem', świetny! :) [U] [COLOR=black][/COLOR][/U]Ten Wasz tor jest super, no ja nie miałabym raczej możliwości gdzieś takiego ustawić, chyba na balkonie :roll:
  11. [quote name='Chefrenek']Jak już pisałam, mam taką flexi co ma już chyba z 15 lat i wszystko jest ok tylko strasznie wygląda.[/quote] Ile ? :crazyeye: 15 lat? O matko, te smycze są niezniszczalne! :-o :cool3:
×
×
  • Create New...