Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. :loveu: Mały rozrabiaka :evil_lol: Chyba mu się nudziło, trzeba by go czymś zająć, bo mieszkanie poprzestawia na jego styl :cool3: A jak tam uszka się goją ? ;)
  2. :roll: Zamiast pierz, przeczytałam talerz :roll: Moim zdaniem raczej strawi....Chyba, że siądzie na żąłądku, to zwymiotuje...Ale to chyba raczej nic poważnego..
  3. No to miłego użytkowania ;) Rogz cieszy się dobrą opinią, więc myśle, że powinno się wszystko dobrzer trzymać :cool3:
  4. Ooo widzę, że macie smycz z Rogza, i to ten śliczny wzór :loveu: [IMG]http://images24.fotosik.pl/3/84bfce6957b2f73f.jpg[/IMG] :evil_lol: Ja jak jestem cała w błocie to nie jestem szczęsliwa. No ale im dla nas coś bardziej jest obrzydliwe, to dla psów fajniejsze :evil_lol: Łaaa, czy ta ręka to Twoja? :cool3: Ja też uwielbiam mieć tyle branzoletko-cosiów na rękacha :loveu:
  5. Dzień dobry :cool3: Prosiłabym o Twój numer gg Cebulko na Pw :cool3:
  6. i znowu do góry!
  7. Przecudne te fotencje :loveu: Ty + Twoj aparat potraficie zdziałac cuda :cool3: :loveu:
  8. Póki co to jedyne, czym mogę pomóc...Ale chyba dobre i to, może akurat ktoś zauważy? ;)
  9. Kolejny ON w schronisku (a raczej ONka) : [IMG]http://www.rsoz.superhost.pl/images/zoom/URJTHY/CARINA_-070.jpg[/IMG] [COLOR=Red][B]CARINA [quote name='www.rsoz.org'][/B][/COLOR]CARINA - trafiła do schroniska w czerwcu 2007 jako ok. 1 roczna sunia Jest to piękna duża suczka w typie owczarka niemieckiego. Jest bardzo kontaktową sunią, na spacerze trzyma się blisko człowieka cały czas pilnując żeby się od niej nie oddalił. To wesoła i spokojna psinka pieszczocha do kochania i przytulania[/quote] :( :(
  10. Hugo na Adopcje.org (podciagnęłam go na sznaucera średniego ;) ): http://www.adopcje.org/adopcja5933.html
  11. Lejla na Adopcje.org: [url]http://www.adopcje.org/adopcja5932.html[/url]
  12. To idź z Fioną do fotografa :evil_lol:
  13. [quote name='g_o_n_i_a']:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: I bardzo dobrze :roflt:[/quote] No wiesz Ty co? ! Foch! Będę smutać przez Ciebie :-( :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
  14. Właśnie myślałam, co by było, gdyby go uznać jako czarnego Sznaucerka... Pewnie po obcięciu tak właśnie by wyglądał. ;) Wstawiam go na Adopcje.org
  15. Tzn .. .no ... No wiesz, ona mi, ten tego, no ...nasikała na rękę :oops: :roflt: Może zmieńmy temat? :cool3::evil_lol:
  16. [quote name='g_o_n_i_a']Hah, no to ba :evil_lol: A powaznie mowiac, to wkurzalo mnie jak mi skikala kolo rzodkiewki juz któryś dzien z kolei. A wygladala fatalnie tzn. na osłabioną. :shake: Wstydaj sie! Jeszcze publicznie o tym pisac! :shake: :eviltong:[/quote] Teraz to ja mam żabowstręt :evil_lol: A to ich sikanie... :shake: No, przyznam, że kiedyś tego doświadczyłam, mając malutką żabulkę na rękach..:shake::evil_lol:
  17. [quote]Ja tę uratowałam, bo w szklarni juz chyba ze 3 dni siedziala, wiec pomoglam - wejsc to wiedziala jak, a wyjsc to juz nie :shake:[/quote]Siostra miłosierdzia :evil_lol: No a ja co miałam robić u babci, jak tam takie nudy, tylko żabki mi zostały! I nawet Dziadek mi w tym pomagał :cool3:
  18. Już kilka numerów temu Mój Pies skoczył o te 60 gr..
  19. Ale kochana :loveu: Fajnie jej uszy stoją :cool3:
  20. Ooo, nie zauważylam, że do pół rocznej jest "Przechytrzyć psa" .. Muszę się zastanowić :cool3:
  21. Biedaczynka :( Ajka, wracaj szybko do zdrowia!
  22. Jakie śliczne te Twoje (?) ptaszynki :loveu: I mają taką hustawkę fajną, ja mam taki sznurek dla psa :cool3: Gr...Żabka. Ja jak byłam mała to się nad nimi pastwiłam, brałam wiaderko i łapałam malusieńkie zabeczki ze stawu, a potem nalewałam wody do miski, i je tam wpuszczałam, i miały pływać :evil_lol: A tak poza tym, Gosiu, Ty masz talent :cool3: Naprawdę ładne Ci te foteczki wychodzą! :loveu:
×
×
  • Create New...