Jakie śliczne te Twoje (?) ptaszynki :loveu:
I mają taką hustawkę fajną, ja mam taki sznurek dla psa :cool3:
Gr...Żabka. Ja jak byłam mała to się nad nimi pastwiłam, brałam wiaderko i łapałam malusieńkie zabeczki ze stawu, a potem nalewałam wody do miski, i je tam wpuszczałam, i miały pływać :evil_lol:
A tak poza tym, Gosiu, Ty masz talent :cool3: Naprawdę ładne Ci te foteczki wychodzą! :loveu: