-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
[quote name='drzalka']Dzięki ;].. O jaka ładna przyszłą koleżanka LEnki - Calineczka ;][/quote] Już [B]Megi [/B];) [quote name='drzalka']Chyba raczej.. musimy koniecznie się kiedys spotkac.. fotki to nie to samo heh.. Lenka wogole inaczej wygląa w rzeczywistosci.. na fotkach to taka pogrzywdzona:diabloti: psiulka jets haha[/quote] No tak, na fotkach udaje jakąś pokrzywdzoną przez los :evil_lol: Ale na żywo... Ah.. :loveu: Czekamy na foteczki Lenuśki! :loveu:
-
Dziękuję Wam Wszystkim! :loveu: [quote name='Ewa'] Zołza -> to by pasowalo do mojego szkodnika :diabloti:[/quote] Haha, pasowałoby do mojej też :evil_lol: A i wczoraj z mojej listy, sama wybrałam, jakoś tak się przyjrzałam,i... Będzie [B]Megi[/B]! ;) Noc przebiegła spokojnie, co prawda co chwilę próbowała skakać do mojego łózka, ale ja te próby udaremniałam na różne sposoby :evil_lol: Poza tym, to kochana jest, m...Krok w krok za mną chodzi, teraz też leży, i czeka aż przestanę już się wgapiać to dziwne pudło. :evil_lol: ;) Hmm..Dopiero 11:40 a ja z nią 3 razy już byłam na spacerze, czy coś ze mną nie tak ? :hmmmm: :evil_lol: Dobra, idę do zazdrośnika :loveu: :bye:
-
[quote name='Psiul'][I][COLOR=royalblue]Hejo :calus:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Mam Twoje i Calineczki dwa zdjęcia :multi: Widzę, że teraz tylko z nią siedzisz, bawisz się, bo na kompie Cię coś nie widać dziś także można się domyślić :loveu: Musisz założyć galeryjkę :multi: [/quote] [/COLOR][/I][COLOR=Black]Haaa, moje proszę usunąć, Calineczkę, a raczej [B]Megi[/B] zostawić :loveu: Galerię kiedyś założę, ale narazie to pies najważniejszy, a na kompa brak czasu. xD [/COLOR] [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Nie skomentuję... Sami zobaczcie...[/COLOR][/I] [URL="http://funkia1.fotosik.pl/albumy/132617.html#e"][I][COLOR=royalblue]http://funkia1.fotosik.pl/albumy/132617.html#e[/COLOR][/I][/URL] :mdleje: :mdleje: [/quote] Ło matko...:mdleje:
-
Galeria pod kundelkiem (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cambel&Megi replied to zaba14's topic in Galeria
[quote name='puchu']jak mały collie wygląda :loveu:[/quote] Moje pierwsze skojarzenie tez takie było. ;) Może cała budowa to nie, ale ten pychol :loveu::loveu: -
Tak jest. :loveu:
-
Nie grzebałam. :evil_lol: Muszę się teraz psem zająć, a nie.. :evil_lol:
-
Dziękuję. ;) Rosa to suczynka Ewy :loveu: Hm...Póki co, moja lista wygląda tak: Megi Gerda Nefri Nika Mika Megi Megan Abeni Amadi Ashima Fathi Kagisa Yetunde
-
Em..No..Blow, ja wogóle nie wiem jaka to, po prostu, przyjaciółka napisala mi na gadu [ we Włoszech], 'Kupiłam Ci smycz'. :lol: Mówiła jakąś firmę, ale jaką ? Nie chce mi się w archiwum grzebać. :evil_lol:
-
[B]Super Lenuśka regeneruj się tam[/B], a potem na spacerek z CALINECZKĄ! ;) [IMG]http://www.rsoz.superhost.pl/images/zoom/URJTHY/CALINECZKA_-143.jpg[/IMG]
-
Galeria pod kundelkiem (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cambel&Megi replied to zaba14's topic in Galeria
Dziękuję. :lol: :loveu: A te uszka, to jak ciekawe, to tak stoją :loveu: Jak się obudzi, to ją może ufocę. ;) -
No w takim razie to Ci się nie dziwię...Wolałabym nie ryzykować.
-
No tak, to moja Calineczka. DZiękujemy za komplementa.:oops: ;) Może Ci Nerek przywiezie, poproszę ją ładnie :cool3:
-
[quote name='Frytela']jak z włoch?? Nera jest we włoszech??[/quote] Taaa...Nom, we Włoszech:cool3: A smycz już mam na kim próbować, jednak na razie na zwykłej smyczy moją suńkę musimy nauczyć chodzić. ;) [quote name='Amber']Ja mam Classic wychodząc z założenia, że im coś prostszego tym bardziej funkcjonalnego no i smycz jest nie do zdarcia. Oczywiście mam jamniczkę, więc nie ciągnie ona z siłą parowozu (tzn. w ogóle nie ciągnie bo potrafi chodzić na smyczy), ale nawet stalowa linka potrafi się zerwać pod pewnym naciskiem :p[/quote] [B]Amber,[/B] ja tak samo myślę, zapewne kupiłabym Classic, ale akurat nadarzyla m się okazja, i kupiłam Summertime. ;)
-
Galeria pod kundelkiem (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cambel&Megi replied to zaba14's topic in Galeria
To ja może też: [IMG]http://www.rsoz.superhost.pl/images/zoom/URJTHY/CALINECZKA_-143.jpg[/IMG] [zdjęcie jeszcze ze schroniska] Więcej o mojej suńce poczytacie tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=11764&page=40[/url] ;) -
PRZYWITANIA I NOWE OSOBY NA FORUM :)
Cambel&Megi replied to Tisia_Mike's topic in Grupa 'Extra' - Kundelki
To teraz ja, tak trochę z innej beczki :loveu: Dzisiaj byłam w schronisku....i...oto efekt! : [IMG]http://www.rsoz.superhost.pl/images/zoom/URJTHY/CALINECZKA_-143.jpg[/IMG] Zdjęcie jeszcze ze schroniska... Przekochana sunka, strasznie lgnie do ludzi. :) I nie lubi 'Mody na sukces' :evil_lol: Jak wlaczylam telewizor, i akurat na tvp1, to zaczela szczekać :lol: Uf..Okropnie energiczna, chyba ze 3 godziny na polu bylysmy, i to nie wystarczylo, jeszcze w domu poszalała, i teraz zasnęła :D -
O, już mam psa! :loveu: :multi:
-
A my mamy pieska! [raczej suczkę ;) ] [IMG]http://www.rsoz.superhost.pl/images/zoom/URJTHY/CALINECZKA_-143.jpg[/IMG] :loveu:
-
[quote name='Ewa_17']MAM :multi::multi: (nareszcie :diabloti:)[/quote] Gratulacje! :multi: A my też mamy się czym pochwalić! :multi::multi: Przytargałam CALINECZKĘ ze schroniska, właściwie, to ona wogóle nie była zamierzona, ale jakoś tak wyszło. [IMG]http://www.rsoz.superhost.pl/images/zoom/URJTHY/CALINECZKA_-143.jpg[/IMG] Oto moje Słoneczko, jeszcze zdjęcie ze strony schroniska. No, teraz będziemy się uczyć ładnie chodzić na smyczy, ale na spacerek z Dogo to chyba jeszcze nie bardzo, bo nie mogę jej jeszcze poszczać... Rzeszowiacy, jakbyście nazwali moją suńkę ? :loveu:
-
Też fajna. ;) No, ja zaraz po psa jadę, mam 2 smycze tym 1 Flexi Summertime, i trzecia w drodze [tzn. we Włoszech, i przyjedzie za tydzien] :evil_lol: