Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. [quote name='bellatriks']U mnie nowy numer już jest, najciekawsze artykuły przeczytane;)[/quote] Uła, ja też już co ciekawsze przeczytałam, teraz lecę od deski do deski, a potem ponadrabiam starsze numery :loveu: Wreszcie wakacje i czas na czytanie! :multi:
  2. [quote name='matusz5']witanko ;) Ewelina robi te cuda w photoschop 7.0 ;)[/quote] O, a ja mam CS PL 8.0 :evil_lol: :lol:
  3. To i ja się przywitam - Bry ! :cool3: Ewelinko, całkiem fajne te grafiki robisz ;) Na jakim programie ? :cool3:
  4. 2 ? :roflt:
  5. [quote name='sara_rokitnica']a ja mam 5.0 i 87 pkt. z egzaminu :P[/quote] I ja również gratuluję ;) Ja jestem w 1 klasie, i miałam próbny humanistyczny : 35/40 pkt..Nie powiem, żebym była zadowolona, ale nie jest chyba źle :cool3:
  6. Ale przystojniak z tego Pana :loveu: I jaką ma gustowną muszkę :cool3: Tylko domu brak...
  7. Przecież już się chwaliłam, i ot jak czytasz własną galerię :cool3: 4,76 :cool:
  8. Aresik...Hopaj po domeczek..
  9. Wednesday, Dicembre? Ooo jakie mile spotkanie :loveu: Coraz więcej Shirowców się tu zbiega... xD Właśnie nick Greyhoundka mi się jakoś kojarzyło, a jeszcze jak zobaczyłam Twoją Lili! :cool3:
  10. [quote name='Dagusia1992']ja mam 5.21 haha xD[/quote] Kujon :turn-l::turn-l:;)
  11. [quote]Powiem Ci Cambel... że dla tych, co wdychają ten dym jest jeszcze bardziej szkodliwy niż dla samych palących! nikt z niepalących tego nie chce, a palący nas trują i mają to gdzieś! no po prostu na takich, co się z innymi nie liczą, to mam wręcz alergię:mad:[/quote] Jak ktoś już chyba pisał, powinny być pomieszczenia, w których palacze mogą "uwolnić swój nałóg" :roll: I niech sami się duszą w tym dymie, nie narażając innych ... Nawet w najnowszym Moim Psie jest artykuł "NIE PAL przy psie". Pozwolę sobie zacytować: [quote name='Mój Pies'][COLOR=Blue][B]Jak uchrobić psa przed chorobami układu oddechowego? [/B][COLOR=Black]Przede wszystkim unikać zmian temperatur i przegrzania. [B]Nie palić [/B]w jego towarzystwie. [...][/COLOR][B][/quote] [/B][/COLOR]
  12. [quote name='Dagusia1992']Robimy imprezke [SIZE=3]Wakacyjną! xD[/SIZE] :evillaug: :smilecol: :thumbs: :ylsuper: :ylsuper: :B-fly: :BIG: :BIG: :drink1: :drinka: :beerchug: :pepsi: :pepsi: :pepsi: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:[/quote] O, to ja się dołączam do impry :cool3: :drinking::drinking::drinking::drinking: A jak tam Wasze swiadectwa? Ja się muszę pochwalić paseczkiem, bo akurat się załapałam, farciara ze mnie - 4,76 :evil_lol:
  13. I Kropeczka maszeruje na 1 stronę po domek..
  14. Przecudna Twoja Lili :loveu: Ma piękne oczeta :loveu: Hm..Ale wydaje mi się, że gdzieś ją już widzialam...:cool: Greyhoundka, byłaś/jesteś może na SHiR, czy sobie coś pomerdałam ? :cool3:
  15. Eh...Palenie to okropny nałóg... Palacze zatruwają nie tylko siebie, ale i całe środowisko wokół nich... Dym papierosowy jest bardzo szkodliwy także dla tych, którzy nie palą, tylko wdychają go, przy kontakcie z palaczami... A właściwie to ja nie wiem co w tym fajnego.. ? :roll: Nawdychać się jakiegoś dymu, i ? I mieć raka płuc. :roll: Nie wiem, po co to komu. Mnie od tego dymu to od razu się w głowie kręci..:roll:
  16. Były obcinane... ;)
  17. Wydaje mi się, że chodzi o pierz, czyli pióra np. z kołdry...
×
×
  • Create New...