[quote]Powiem Ci Cambel... że dla tych, co wdychają ten dym jest jeszcze bardziej szkodliwy niż dla samych palących! nikt z niepalących tego nie chce, a palący nas trują i mają to gdzieś!
no po prostu na takich, co się z innymi nie liczą, to mam wręcz alergię:mad:[/quote]
Jak ktoś już chyba pisał, powinny być pomieszczenia, w których palacze mogą "uwolnić swój nałóg" :roll: I niech sami się duszą w tym dymie, nie narażając innych ...
Nawet w najnowszym Moim Psie jest artykuł "NIE PAL przy psie".
Pozwolę sobie zacytować:
[quote name='Mój Pies'][COLOR=Blue][B]Jak uchrobić psa przed chorobami układu oddechowego?
[/B][COLOR=Black]Przede wszystkim unikać zmian temperatur i przegrzania. [B]Nie palić [/B]w jego towarzystwie. [...][/COLOR][B][/quote]
[/B][/COLOR]