[URL="http://dogomania.pl/forum/member.php?u=9406"]madzia i medor[/URL] - Masz świetne pomysły :D Sama bym na to nie wpadła hehe xD Teraz u mnie już sobie Franciszka siedzi na tapecie xD
Polna, mam nadzieję, że się nie obrazisz, ze ukradałam fote :evil_lol: