Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. No to wszystkiego naj Franiu! :D :D (spóźnione) xD
  2. Witam ;] Foty jak zwykle cudowne xD Ta ostatnia kochana, taka ..niewinna :D Biedny ten Amstaff pośród takiej sfory był :P Pozdrawiam!
  3. Witam witam :D Boskie foty, przejrzałam wszystkie strony :D Mimo to Lena jest 'ciekawsza' na żywo :D A ja miałam taki zaszczyt z nią pospacerować w tą sobotę :D To był spacer, nie? xD Pozdrawiam!
  4. Śliczne foty ;-) Mogę je...zaadoptować? xD Oczywiście tylko na mój dysk, bez żadnych kradzieży :D Prosimy o więcej :D xD
  5. Cambel&Megi

    Rzeszów

    Hej! xD I jak było na spacerze? Piszcie, jak macie to wstawiajcie foty itp :D xD
  6. Cambel&Megi

    Rzeszów

    Ja także nie mogę... Sprawy rodzinne ;(
  7. Cambel&Megi

    Rzeszów

    Mnie pasuje xD Tylko wiesz, ja Ci nie radzę brać Rosy, ja ją tam zagłaszczę na śmierć :evil_lol::evil_lol:
  8. Cambel&Megi

    Rzeszów

    Mnei także pasuje i sobota i niedziela. Nie gra to dla mnie roli :eviltong: Ustalcie między sobą, kiedy możecie, chodzi o to, żeby było nas jak najwięcej :cool3::cool3:
  9. Cambel&Megi

    Rzeszów

    Hmm ja mogę w sumie iść, mieszkam w Rzeszowie, tid.. Ale ... nie mam psa ;(
  10. [quote name='Polna']Fanty portretowe foto [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/2038/fantaih8.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Łał! Ta fota jest świetna :* A Frania jeszcze piękniejsza (ciekawe, ile ja jeszcze razy to powtórzę :eviltong: ) :loveu::loveu::loveu:
  11. Piękne foty :* Masz cudowne psy! xD Najpierw Franciszka podbiła moje serce, teraz Astra :-) Widzę, że tapety mogę często sobie zmieniać (teraz mam tą 3 fotkę xD). Pozdrawiam!
  12. Ja także jeszcze raz: [COLOR=DarkOrange][B]Beagle i Kundelek. [/B][/COLOR]
  13. Ups.. Przepraszam, nie bardzo przeczytałam zasady.. zaraz to naprawię :D
  14. Wyróznia się spośród innych psich języków ;) Jest taki.. fioletowy :-p
  15. Jeśli można, dodam swój głos :eviltong: Mianowicie Beagle :loveu::loveu::loveu:
  16. Daję kilka fot z wystawy ;] [url]http://www.imagemule.com/uploads/dsc00370jB2V.jpg[/url] [url]http://www.imagemule.com/uploads/dsc00343XTnB.jpg[/url] [url]http://www.imagemule.com/uploads/dsc00361Jiyx.jpg[/url] [url]http://www.imagemule.com/uploads/dsc00354wfVL.jpg[/url] [url]http://www.imagemule.com/uploads/dsc00386MzpS.jpg[/url] [url]http://www.imagemule.com/uploads/dsc00385zbcO.jpg[/url] [url]http://www.imagemule.com/uploads/dsc00357XgQo.jpg[/url] [url]http://www.imagemule.com/uploads/dsc00376OHYN.jpg[/url] [url]http://www.imagemule.com/uploads/dsc00329sTGY.jpg[/url]
  17. Ja tak samo jak Błyskotka. Najczęsciej to MP, potem PP, i czasami Pies, jak mnie coś zainteresuje :-)
  18. Hmm można jeszcze głosować :-) ? To jak tak, to ja oddaję głos na nr 10 ^^
  19. Popieram ! Swietne foty :D Byłam na tej wystawie, tylko jako widz, mam trochę fot, moze zaraz coś wrzucę :-)
  20. [quote name='Juszes']Pięknyyy =** Kocham takie rude puchatki ^^ ALe dawaj wiecej fotek, pozwol nam sie nacieszc widokiem twojego skarbka :D[/quote] Popieram w 100% ! Pękny pies, tylko się tak do niego przytulić :calus:
  21. ^^ Dziękuję xD Ja uwielbiam takie "smaczne" foty :D
  22. [URL="http://dogomania.pl/forum/member.php?u=9406"]madzia i medor[/URL] - Masz świetne pomysły :D Sama bym na to nie wpadła hehe xD Teraz u mnie już sobie Franciszka siedzi na tapecie xD Polna, mam nadzieję, że się nie obrazisz, ze ukradałam fote :evil_lol:
  23. [quote name='Polna']Juz właśnie ostatnie mam foteczki [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img144.imageshack.us/img144/4220/pppdsc09216nc8.jpg[/IMG][/URL][/quote] Łaa! Franciszka to cudowna sunia :loveu::loveu::loveu: Mój ideał psa xD Wytarmoś :loveu:
×
×
  • Create New...