Jump to content
Dogomania

Rybka_39

Members
  • Posts

    6673
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybka_39

  1. [quote name='Vectra']juhuhuhuhuhuuuuuu :diabloti: wdziałam tu za duże fotki :cool3: :cool3: śliznego bokserka płci żeńskiej :loveu: :loveu: miałam kiedyś dzółtego boksia , nawet dwa , jeden nazywał się Argos , drugi Mateusz .... :p[/quote] Cześć:loveu: Dogo skaluje fotki, więc o to się nie martwię:diabloti: Bokserki to świry, ale następny psiak mam nadzieję, będzie dobkiem- bardzo podoba mi się zestawienie bokser+dobek+kundle:razz: Alu:loveu: w wszystko o psach jest piękny wąteczek:loveu:
  2. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ja tez tu jestem!Nie tylko Iza i Iza:obrazic: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Odzywa się ta co mnie nie odwiedza :mad: Cześć Selkecikowa, ja też się domagam rogaliczka:loveu:
  3. Reksio liczymy na długie sprawozdanko:cool3:
  4. Zdjęcie super:loveu::loveu: w kubraczku:cool3: Ale halo, halo!! Ja się czuje olewana:roll:, ani nie przywita ani nie odwiedzi galerii, no ja nie wiem no. To a propo tych klapek na oczach:diabloti::cool3::loveu:
  5. Wpisuje się na wątek.;) [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1758720_piekna_sunia_czy_zazna_w_zyciu_jeszcze.html"]alegratka z tekstem.[/URL]
  6. Bruno to duży dzieciak, jak był w schronie miał taką minkę smutną, a teraz grzeje dupsko i wpiernicza mięcho:loveu: Super ogoniasty rotek:loveu:
  7. O to może kiedys wpadniecie?:cool3: A teraz zdjęcia Czesia, mojej mysi : Wyprzedzając pytanie, on ma czerwone oczy;), ale jest takiej maści, ze wyglądają jak czarne. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/35/d72b3cfee6570c9cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/409/c92530d8d411fecfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/300/eef1baa3b8d61000.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/409/658549c49e058e03med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/35/64a8b0220457842cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/409/eeb3b525068dfbcbmed.jpg[/IMG][/URL]
  8. A no widzisz.:oops::evil_lol: Zirytowałam sie postem Arki i tak troszke na szybko przelecialam te posty. A co do SM, przyjechać przyjadą, co z tego, podrapią się w ten durny kapucyn, pies zwieje a oni odjdą z satysfakcją, że przyjechali do wezwania:mdleje: A co do domnych psów. SM przyjechała, facet się pyta (sąsiada)czemu ten pies nie ma obroży i kagańca- panie to nie mój pies:mad:... A jak już mają złapać bezdomnego psa, to już pisałam, jak dasz im na gotowo psa na smyczy przyjadą. A co do imiennych skarg, na 10 psów w moim bloku 7 jest puszczanych luzem.:roll:..oni mają wazniejsze sprawy niż jakis tam pies. Ja mieszkam na z a d u p i u:shake:, nie na osiedlu i tam życie toczy się jak na jakiejś wsi. Vectra wiem co to znaczy jak bezdomny pies rzuca się na Ciebie bo mu hormony buzują, był taki bezdomniak co gryzł wszystkich oprócz właściciela suki w cieczce przez 2 lata nikt go nie zapał.:shake: Ale z tym nagrywaniem rozmów to dobre jest:razz:...ale te jełopy z SM...z nimi jak z dziecmi:shake:
  9. [quote name='Vectra']Tylko ten egoizm , a feeeee poczekaj zaraz się zacznie ... od słów - przecież moja suczka w cieczcie też musi się wybiegać , niech inni uważają bo JA JA JA mój czubek nosa i kant zadu jesteśmy ... a inni nas nie obchodzą :lol: to już było przerabiane ;) Przykre , ale znaczna większość społeczeństwa , widzi siebie i swoją wygodę , nie patrzy przez pryzmat innych .... i nie mają pretensji póki IM dobrze ... nie ważne , że komuś zakłócają istnienie , mimo że mogą to ominąć .... dla mnie to jest żałosne ... widać moi rodzice inaczej mnie wychowali .. nie rób tego komuś co Tobie nie miłe .... Ja życzę zawsze tym co mają słitaśnie suczki z cieczka i paradują po całym mieście ... doprowadzając setki psów do szału , by w swoim życiu trafili na samca mega napalonego i setkę suczek z cieczkami :diabloti: ale wtedy też się klapy nie otworzą ... bo jak oni śmią , latać z tymi zacieczkowanymi sukami , przecież MÓJ MÓJ MOJ pies się stresuje :mad: Vectra jestem żałosna...bo co? Bo nie mogę wyjść z bloku? Jak moja suka ma cieczkę nie śmie wychodzić w tych tzw. godzinach szczytu, wychodzę tylko na placyk za murkiem, tam gdzie nie ma psów i MIMO to psy przecież mają doskonały węch, i już w momencie wyjścia przy drzwiach ciągnie się za mną sznur psów. Sory, ale ja z suką też mam prawo po ludzku wyjść na dwór. Ja się BOJĘ, BOJĘ się wyjść, czasem wychodze z dezodorantem. Może wpadniesz kiedyś do nas, wtedy zrozumiesz, dlaczego tak mnie irytują właściciele sweetaśnych nie wychowanych psów latających od tak, bez smyczy i może wtedy zrozumiesz i moja irytację i patrzenie na czubek swojego nosa.;) Zapewne nie było kierowane to do mnie, ale i tak uważam za niesprawiedliwe, każdy powinien panować nad własnym psem. Wiadomo mam suę w cieczce nie idę na plac gdzie jest 5 psów i ich własciciele chcą się z nimi pobawić to jest chamskie, ale ja nie będę wstawać o 3 rano albo zakładać suce pampersów bo nie mogę wyjść na zewnątrz.:diabloti: Jaka hipokryzja:crazyeye::shake: PS jestem ZA usypianiem agresywnych psów. Bo zgroza jest jak w naszym schronie pracownicy nie sa w stanie nic o psach powiedzieć, rodzinka adoptuje psa, pies agresywny nie dość, że stanowi śmiertelne niebezpieczeństwo, dwa zraża grom osób do adopcji psów, 3 wróci do schroniska i będzie tam gnił.
  10. O widze teraz:multi::multi: Śliczna Bonka:loveu::loveu: A ten nowy domownik u Ciebie został? Śliczna ta czarna sunia i kociska:loveu:
  11. No a gdzie w tym świecie miejsce na psy hodowlane, na wsiach? W domach jednorodzinnych? Ale nie, bo tam też zgraja psów pod płotem.:shake:
  12. [quote name='ARKA']Pisze GENERALNIE, wyjatkowych wypadkow, ze wzgledu na stan zdrowia suki, przeciw wskazania weta, nie jest a tak duzo. Ty kopiesz, jak sam zreszta to piszesz, niczemu NIEWINNE PSY???:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Kopnij własciciela, raz a dobrze, a tak naprawde wezwij sluzby miejskie i mandat leci. Sama mialam sukę, ktorą nie mogla wysterylizowac, zawsze na wlascicieli psow nasylalm sluzby porzadkowe. Kazdy opiekun zna inne sąsiedzkie psy,prawda? ALE mowa teraz jest o WYJATKACH a nie ogolnie. A myślisz, że to takie wszystko piękne. Jak mam odgnonić psa, jak nie mam gazu pieprzneego? Powiedzieć mu dobry piesku idź z tąd bo moja sunia ma cieczkę?:cool3: Niektóre ustępują po tupnięciu nogą i postraszeni kijem, ale jest taki amant, którego właściciela NIE ZNAM i nie mogę się od niego odgnonić. Co z tego, że zadzwonie na SM, już wiem co zrobią- pisałam o tym kilka stron temu, przyjadą pogapią się, pies ucieknie i tyle. Mowiłam kobiety zawsze mają gorzej:cool3: A jak ktoś ma hodowlaną sukę? Ma ją wyciąc bo co, bo jakiś kretyn psa nie umie dopilnować i wyje pod oknem? Przestań, mi wmawiać, że to moja wina, kiedy ja wiem, że wpoł winni są właściciele psów, ja nie mam obowiązku odganiać tych psów bo sąsiedzi nie mogą znieść wycia.;)
  13. [quote name='zuzolandia'][COLOR=darkred][I]w wersji bardziej przyzwoitej..[/I][/COLOR] [COLOR=darkred][I]GÓWNO WIDAC[/I][/COLOR] :diabloti::diabloti: [COLOR=darkred][I]ta mniej przyzwoita nie do publikacji publicznej na h lub ch jak to woli :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/COLOR][/quote] Ooo:loveu::loveu: Mnie się podoba:lol:
  14. [quote name='deer_1987']A jak byl snieg to pewnie zajeta bylas?[/quote] Pewnie bałwany lepiła:diabloti:
  15. A no wiem tyż mam ryżego debila:cool3:. Byłam kiedyś:mad:, ale Ty zniknęłaś. Ale jakieś fotki beda nie?:cool3:
  16. Cześc Dżapko! Ty żyjesz kobieto:crazyeye: NIe odwiedzasz nas, ani nic:diabloti::loveu: Jak tam Krosiek?
  17. To ja sie fotek nie mogę doczekać:loveu:
  18. Czyli, że jak moja suka ma cieczkę, a nie mogę jej sterylnąć to co mam ją trzymać w piwnicy?:evil_lol: Ja rozumiem, że pies sąsiada jest napalony- instynkt, ale w tym głowa właściciela, żeby psa nie puszczać luzem. Rozumiem bezdomne psy. Ale psy mieszkające w bloku? Sory, ale ja mam dość kopania niewinnych psów, bo właściciel to idiota.:shake:
  19. [quote name='Jagódka&Uzi']Duże, żeby w razie czego obaj się zmieścili w przyszłości. A dwa posłania są gdyby czasem albo generalnie chcieli spać oddzielnie:evil_lol: Uzi jak gaśnie światło wskakuje do posłania zakopuje sie w kocyku i zasypia. Tylko w dzień lubi się miziać i spać obok na kanapie:lol: Tak został nauczony.[/quote] Ja też tak chce:placz: Moja moloska i kundle pchają doopy na fotel, kiedyś oglądałam TV, a bokserce się zebrało na przytulanie i zwaliła mnie z fotela:diabloti:. Ostatnio nabrałam szacunku do yorków, to charakteRne psiska są.:cool3:
  20. [quote name='Folen']Majqa to muszę Cię zmartwić chyba, nie uważam, żeby Ci odbiło, choć spiewanie, hmm :evil_lol: Ja nie będę pisała co u mnie się z psami uskutecznia... Doszłam za to do wniosku, że psy dorastają do roku, półtora, chodzi mi o charakter, emocjonalność itp, są przez chwilę niby dorosłe, ustatkowane, a potem się cofają w rozwoju, mam przykłady w domu :lol:[/quote] Dokładnie:cool3:, moja 7 letnia kundlica ostatnio się marchewką bawiła:stupid: Ona stateczna dumna jak księżna jakaś:crazyeye: a tu nagle jej odbija:loveu:
  21. Mania need home:diabloti:...but she have crazy, sweet, home!!!!:diabloti::loveu: Dobra nie kaleczę juz tego języka. Boże uchroń, żeby innym psom Majqa skuteczniej szukała domku niż Mani:lol:
  22. O nie wiedziałam, że Koperek ma galeryjkę:cool3:..tylko fotki mi się nie wyświetlają:-(
  23. AJ też wole białe gówno niż kupę i reję na chodnikach:shake: A kRosiek i Foxi w kulkowym wydani super, prawie jak puli:loveu:
  24. Widziałam Sarcie zapatrzoną w dal i piękne tereny:loveu: U nas na ulicy ciapa:angryy:
×
×
  • Create New...