Jump to content
Dogomania

Rybka_39

Members
  • Posts

    6673
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybka_39

  1. Przyszlam obejrzeć liski:loveu: Z kad u Was tyle śniegu:crazyeye:
  2. Hej szpilkowa, widze nowa fryzurka:razz:
  3. cześć wszystkim!!! :loveu::loveu::loveu: Dziś bylam na spacerku z Martyną forumowa Marchewkowy. Pozwoliła mi wkleić zdjęcia ze spacerku:loveu: [img]http://lh4.ggpht.com/_xJokkSYbFhI/SUOp-B-A6cI/AAAAAAAACF4/bwmPjwiA86g/s800/tr%20164.jpg[/img] Kora, Prince i szczeniak seterka Ginger.;) Świry:shake::evil_lol: [img]http://lh4.ggpht.com/_xJokkSYbFhI/SUOp_2hpwLI/AAAAAAAACGA/GCogSai77XE/s800/tr%20158.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_xJokkSYbFhI/SUOqBQDIkgI/AAAAAAAACGI/5HY8GttIDZs/s576/tr%20150.jpg[/img] :loveu::loveu::loveu::loveu: [img]http://lh3.ggpht.com/_xJokkSYbFhI/SUOqCnRtwuI/AAAAAAAACGQ/5fp5QViRMKQ/s800/tr%20148.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_xJokkSYbFhI/SUOqEMAeOgI/AAAAAAAACGY/yJLbF9xsaeY/s800/tr%20140.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_xJokkSYbFhI/SUOqGle34oI/AAAAAAAACGo/YBngXAKJVm8/s800/tr%20121.jpg[/img] Wyginam śmiało ciało!! [img]http://lh3.ggpht.com/_xJokkSYbFhI/SUOqH5JMAeI/AAAAAAAACGw/hN5NOLEIdyg/s800/tr%20118.jpg[/img]
  4. alegratka: [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1771779_perla_w_ponurym_schronisku_ona_tylko.htmlhttp://"]Perła w ponurym schronisku[/URL]
  5. Jestem. Zaraz poczytam wątek i się powoli zabiorę do roboty.;)
  6. Dałam na charcie, tam często pomagają może i teraz się ulitują.:-(
  7. [quote name='vpassione']Niektórzy to ciężko mają liczyć do jednego :diabloti: [/quote] Ciężko:diabloti:
  8. Uf:cool3: Było krucho, a teraz nic tylko leczyć i szukać DT. 3mam kciuki!
  9. 3mmam kciuki! Mam nadzieję, że uda się zebrać kasę! :-(
  10. Numer konta na PW:-( Ludzie sprężcie się!!!
  11. Witam! Słuchajcie 300zł potrzebne dla maleńkiego szczylka inaczej umrze, kasa na już potrzebna!!! [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/szczeniak-z-parwo-leczyc-czy-uspic-potrzebna-pomoc-126952/#post11413961[/url] :placz::placz:
  12. Ludzie błagam o pomoc, rozeslijcie to, mały szczeniaczek, jesli nie zbierzemy 300zł dziś na weta, on umrze!!! http://www.dogomania.pl/forum/f28/szczeniak-z-parwo-leczyc-czy-uspic-potrzebna-pomoc-126952/#post11413961
  13. Ludzie on umiera, każdy da 10zł uratujmy go!!!! HOP!!!! :-(:-(:-(
  14. [quote name='Asiaczek']Na tej fotce to Świniak chyba na spacerku...? [URL]http://images32.fotosik.pl/416/f200fae469d56c12.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] Przechodziła obcinanie pazurków i czesanie, więc jest to na schodach, między drzwiami na dwór a do domu, na dworek nie wyłazi bo zimno:evil_lol:
  15. alegratka dla Bibi- biedne słoneczko:-( [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1770372_umre_z_zalu_bo_nie_moge_kochac_cie.html"]Umrę z żalu bo nie moge kochac Cię:[/URL]
  16. [quote name='jbk']A ile żyją świnki? I jakie macie plany urodzinowe??[/quote] Nie wiem, mojego kolegi żyła 8 lat;) To zależy. A na urodziny pewnie dostanie nowe żarło:cool3: cześć Ania!:loveu: witaj katikow:loveu:a;) fajnie że się świń podoba
  17. [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1770355_ponura_rzeczywistosc_zabija_jego_dusze.html"]Ponura rzeczywistość zabija jego duszę![/URL] Odnowiona alegratka. Fortuna, może Ty będziesz mieć szczęsliwą rekę do Batmanka, biedak już tak długo czeka:-(
  18. Ale Ty obecnie jesteś w pełni świadomy tego co robisz- chodzi mi o kopiowanie. Ja Cię nie osądzam, tylko dyskutuje o poglądach. Gdyby prawo do dyskusji mieli tylko prawi, bowiem tylko Bóg miał by tu wstęp każdy popełnia błędy. Kupiłam suke i co mam się za to do końca życia winić? Drugiego psa mam znalezionego w lesie, kocham je tak samo i decyzji o przyjęciu każdego z nich nie żałuję. Boli Cię to, że wypowiadam się i jestem przeciwko kopiowaniu, bo popełniłam kiedyś błąd? Mówisz o grupie, ale ja nie należę do żadnego kołka adoracyjnego, wypowiadam swoje poglądy otwarcie, o tym, że kopiujesz piszesz otwarcie, ale ja swojego życia prywatnego tutaj nie wyciągam , więc i Ty tego nie rób, nie wiesz kim jestem, co obecnie robię, nie rozumiem po co ciągniesz ten wywód wokół mojej osoby. Dla mnie temat mojego psa, mój- zamknięty. PS. Twoja taktyką dyskusji jak zauwazyłam, jest "wycieranie" się innymi ludźmi, ale mnie taka dyskusja, nie na temat nie odpowiada.
  19. [quote name='inka55']Perełka goni koty i szczeka . Szczeka na domowe koty i jak usłyszy,że ktoś jest na klatce. Śpi na dywaniku obok łóżka pani lub na dywanie w dużym pokoju.Na razie kanapa ją nie interesuje. Parterowa sunia.Załatwia się na spacerkach.Suchej karmy nie chce jeść ,tylko gotowane lub z puszki. Dwa razy dzisiaj była sama z kotami,wszyscy żyją i w domku okey .Chciałaby biegać z kolegami ale jeszcze za wcześnie na to , bo nie przychodzi zawsze na zawołanie.[/quote] Wszystko w swoim czasie i tak widzę, że nie jest źle;) A może będa jakies fotki z nowego domku?:loveu:
  20. [quote name='maxxel']Koleżanko nie napisałem,ze nie rozumiem!W wypowiedzi chodziło o to,ze spora grupa orędowników psa "eco" akceptuje,wręcz namawia do zabiegów sterylizacyjnych,gdzie nie ma przeslanek aby go dokonac. Kupujac a wyciagajac to dwie rozne sprawy.Gdybys wyciagnela (czyt.uratowala) to moglbym Cie wziasc za malego bohatera,kupujac stajesz jednak w rownym rzedzie z wlasciciel pseudohodowli,niestety[/quote] Wejdź prosze do tematu aborcja w dziale wszystko o psach, zobacz dlaczego ludziom o dobrym sercu zależy na sterylce, sterylizuje się PO COŚ, a kopiuje się dla wyglądu. Kupiłam sukę, zapchlona i bojąca się wyjść z domu- chorą na serce i z wszelkimi alergiami, gdybym jej nie kupiła to by za przeproszeniem zgniła w kojcu z ONkami ktore ja pogryzły- jestem bohaterem- nie- bo napedzilam machinę pseudo, ale teraz to wiem, teraz COŚ robię, ale nie muszę się z tego tłumaczyć w temacie o prawie, chcesz porozmawiać o moich psach- kliknij w banerek, o sterylkach? Kliknij w aborcje, to nie ten dział kolego.;)
  21. Wcale nie mam na myśli Magii:diabloti:, jej do wredności dużo brakuje:evil_lol: Magia wygląda jak wiewiorka:loveu::cool3:
  22. [quote name='maxxel']Nie ten temat ,ale słówko.To nie wina hodowców którzy pozwalają na ciecie ogonów czy uszu.tylko ludzi którzy zwabieni niska cena kupują pseudo rasowca na giełdzie z pudla np.Czy kupując swojego niby boxa zbawiłaś tym Świat?Nie!,ale na pewno nakręcasz koniunkturę.Nie dziw się potem,ze tyle biedy w schronach[/quote] No właśnie nie ten temat, kupując, a raczej wyciagając swoją bokserkę z pseudo nie wiedziałam, co to znaczy pseudohodowla. Za to co zrobilam słono płacę do tej pory- to jest moja pokuta. Ale oprócz tego obecnie choćby mi ktoś dopłacił psa z pseudo już nie wezmę. Nie mieszam do problemu bezdomności hodowców, ale sam napisałeś, że nie rozumiesz tych co to sa za sterylkami a za kopiowaniem nie są, dlatego napisałam o psach w schroniskach
×
×
  • Create New...