Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. Jaki on cudny. I Ile ma wcieleń - pies w kociej skórze, wiewiórka, synuś, wnusio, torpeda, leniuszek , czyścioszek Z wielką radością się czyta wspaniałe informacje o jego życiu.
  2. Fajna, biedna sunia. DT na dogo już prawie nie ma. Chyba tylko Wyście się ostali.
  3. Świetne wiadomości o Joko. W trakcie mojej wizyty był średnio zainteresowany naszą rozmowy, a teraz widzę na zdjęciach, że jest mocno zaangażowany.
  4. Rozmawiałam dzisiaj z panią chętną na adopcję Nuri. Mieszka z dorosłą córką i swoją babcią w Jaworznie w domu z ogrodem. Adoptowanego psa od Anecik bardzo kochają. W środę pojadą do Nuri i jest szansa,że wtedy podejmą decyzję, którą uzależniają od relacji ich psa z Nuri. Kciuki więc nadal potrzebne.
  5. Nuri miała odwiedziny potencjalnych chętnych z ich psem. Mają na nią ochotę i zamierzają kilka razy odwiedzić Nuri, żeby się dobrze poznała z ich Nemo. Właściciele psa adoptowali go od Anecik jakiś czas temu i teraz zdecydowali się na drugiego psa.. Jutro będę rozmawiać z nimi. Kciuki nadal potrzebne.
  6. Jak zwykle słodziak i niech ma slodkie życie i był kochany. Ładnie ze strony DS, że wsparli kasą bidy. Daj znać kiedy można będzie zdjąć ogłoszenie.
×
×
  • Create New...