Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84493
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. 60 zł już jest u Duni. Bardzo dziękuję Nadziejce i wszystkim wspierającym sunię.
  2. Dostałam jeszcze takie zdjęcia ślicznotki. Rozmawiałam z panią dość długo. Aura/Aria miała mieć sterylkę. Wet zarządził badania krwi i okazało się , że u suni jest małopłytkowość i to znaczna. Widziałam wynik badani. Od jutra ma dostawać lek przez miesiąc i będzie kontrola. Państwo bardzo ją kochają , chociaż sprawia mały kłopot. Otóż dopiero raz zrobiła sioo na spacerze. Normalnie mimo długiego spaceru zanosi wszystko na ogródek. Radzili się behawiorystki, która stwierdziła, że z czasem jej to minie , ale też może już tak zostać. Dopiero od 3 dni zachowuje pełną czystość w domu. Z kicią mają poprawne relacje.
  3. 100 zł to zdecydowanie za tanio. Może zrób licytację od 100 zł .
  4. Nawet włączyłam podlewanie w ogródku.
  5. Zrobiłam całkiem nowe ogłoszenie, zmieniłam imię na Norman , tekst i zdjęcia.. Czekam na zatwierdzenie. Na razie nie wyróżniłam. Poczekam na zniżkę. Już jest https://www.olx.pl/d/oferta/norman-maly-pies-do-adopcji-CID103-ID14Ke1D.html?bs=olx_pro_listing
  6. Te dane wystarczą. Nemo jest dość wysoki, ale szczupłej budowy.
  7. Może ona nie lubi chodzić po płytkach, ślizga się albo się kojarzą ze złymi przeżyciami. Albo jest królewną i chce chodzić po dywanach
  8. 52,30 zł już jest na moim koncie. Gorąco dziękuję Nadziejce i wszystkim wspierającym Nuri i mnie
×
×
  • Create New...