Dostałam jeszcze takie zdjęcia ślicznotki.
Rozmawiałam z panią dość długo.
Aura/Aria miała mieć sterylkę. Wet zarządził badania krwi i okazało się , że u suni jest małopłytkowość i to znaczna. Widziałam wynik badani. Od jutra ma dostawać lek przez miesiąc i będzie kontrola.
Państwo bardzo ją kochają , chociaż sprawia mały kłopot. Otóż dopiero raz zrobiła sioo na spacerze. Normalnie mimo długiego spaceru zanosi wszystko na ogródek. Radzili się behawiorystki, która stwierdziła, że z czasem jej to minie , ale też może już tak zostać. Dopiero od 3 dni zachowuje pełną czystość w domu.
Z kicią mają poprawne relacje.