Jestem bardzo zmartwiona sytuacją , o której dzisiaj usłyszałam.
Nie wiem co zdecyduje elik.
Nie pamiętam jaka była umowa tycząca kastracji Toffika. Dziwię się, że bahwiorystka nie zaleciła pilnej kastracji.
Państwo są w stanie opłacić hotelik, ale tak jak my płacimy, a nie 5000 zł/ miesiąc.