Poker
Members-
Posts
84491 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
151
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Poker
-
Donoszę z radością, :multi:że Gaja pojechała dziś ok.16 do swojego stałego domku pod Wrocławiem Jej panem jest bardzo miły ,młody człowiek ,a panią będzie jego mama. :loveu: Poprzedni ich pies żył kilkanaście lat.Młodzieniec podpisał umowę adopcyjną i zgodził sie na telefony,a co najważniejsze na sterylkę. Gaja poszła do niego jak w dym,z czego się bardzo ucieszyłam. Dzwoniłam do nowego domku po 2 godzinach i dowiedziałam się,że Gaja dojechała spokojnie i zwiedza teraz dom. Dostała od nas w posagu spanko,porcję gotowanego jedzonka na kolację,chrupki i sto całusów z życzeniami szczęścia w nowym domku. Chcę bardzo gorąco podziękować pani o imieniu Małgorzata,dzięki której Gaja ma super domek:Rose: A ja ,jak zwykle DT, cieszę się :multi:i smutno mi :-( __________________
-
Bajko-Edytko ,jeżeli nie macie nic przeciwko homeopatii,to dajcie Brajlowi lek o nazwie Arnica montana CH1000 1x w tygodniu 5 kulek rozpuszczonych na łyżeczce wody i Phosphorus CH 15 1X dziennie po 5 kulek w wodzie.W razie nasilenia krwawienia Arnica po 5 kulek aż do ustania krwawienia co 15- 20 min. W przypadku tych leków nie jest ważna przyczyna i nie kłócą nie z innymi.MOżna kulki wsypać do dzioba,rozpuszczą się same.
-
cudowna Gaja się przypomina,że czeka na domek. Zako****emy się w niej coraz bardziej,więc jak najszybciej musi znaleźć DS. Jest taką subtelną,słodką dziewczynką,mąż mówi,że ona nie chodzi tylko stąpa nad ziemią na spacerach,taka z niej baletnica :loveu:
-
Kiedy po deszczu wychodzi słońce - czyli historia Morgany
Poker replied to LALUNA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dorothy,wpłciłam 50 zł z mojego bazarku na rzecz Twoich czworonogów. Może nie jest to tak dużo,ale ziarnko do ziarnka...:lol: -
przeczytałam wątek od dechy do dechy i cieszę się razem z Wami :loveu: :multi:
-
Burrito-zrezygnowany pies w schronisku w Olsztynie MA DOM!
Poker replied to patch75's topic in Już w nowym domu
czy pies ma jechać do Niemiec i nadal szukacie transportu? -
Adoptowana z łódzkiego schronu amstaffka Gaja vel Tekila wróciła do domu.
Poker replied to katya's topic in Już w nowym domu
dziewczyny jesteści wspaniałe, mam nadzieję,że Gaja znajdzie swój wymarzony domek na jaki zasłużyła. -
nikt mi nie wepchnął psa,sama z mężem podjęłam decyzję,więc nie musisz mieć wyrzutów sumienia.Dajemy sobie radę. Ona jest kochana.Mąż na nią mówi córuniu .Kupiłam środek przeciwzapachowy dla suń,żeby mi tabuny psiaków nie łaziły pod dom,chociaż na moim osiedlu jest spokój.Psiaki nie są puszczane. ALe proszę o szukanie domku.
-
Kiedy po deszczu wychodzi słońce - czyli historia Morgany
Poker replied to LALUNA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Strix w aptece najzwyklejszej.Mucokehl nie zwsze jest.Trzeba pytać w aptekach homeopatycznych. -
Kartonowa czwórka już w nowych domach!!!Dziękujemy!
Poker replied to KaRa_'s topic in Już w nowym domu
piszcie do Karci i Seaside,one są z jelniej góry. -
dziś miałam pierwszy telefon w sprawie Puni-pini-Gai z ogłoszenia w Wyborczej.Pani ma przyjechać jutro ok.11 ,żeby zobaczyć małą.Dobrze,żeby znalazła domek,bo coraz bardziej się przyzwyczaja.Dziś nawet zaszczekała na dzwonek u drzwi.Poczuła się stróżem swojego domu. W 100% nie jest wysterylizowana ,bo własnie zaczęła się cieczka. Na szczęście moje psy to jeden eunuch,a drugi postury jamnika, więc nic nie zdziała,a poza tym nie przejawia zainteresowania panienka.