Poker
Members-
Posts
84494 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
151
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Poker
-
Oczka ma do kitu,a własciwie jednego nie ma wcale,drugie jakieś z bielmem ,ale to nie zależy od wieku.Na dole nie ma siekaczy,ale tez nie wiadomo w jaki sposób stracił. To prawda ,że on dużo śpi,ale własnie nie ma sztywności stawów. Owszem,czasem chodzi jak czapla,ale to chyba jest dość typowy chód u psów niewidomych ,gdy nie znają terenu. Ogólnie biorąc nie wygląda na 14.latka. W sumie to nie ma większego znaczenia,niech pożyje dobrze tak długo jak mu zdrowie pozwoli :lol:
-
pisałam cioteczki,że po każdym sioo poszczekuje i wierzga jak konik :evil_lol: tak,że trawa leci na parę metrów. Ogólnie jest bardzo spokojny,śpi,je ,podrepcze po domu,podstawi sie do pogłaskania i idzie na posłanko. Moim zdaniem on nie ma 14 lat.Jest silny, na spacerze ciągnie czasem jak koń,głos ma młody.Mam porównanie ,bo Pokerek ma starczy głos..Wygląda ,że nerki tez są w porządku.
-
Kiedy po deszczu wychodzi słońce - czyli historia Morgany
Poker replied to LALUNA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
też dzisiaj myślałam o niej :cool3: -
York-shitsu piekna dlugowlosa malutka 3,5 kg sunia już w nowym domu!
Poker replied to Mona4's topic in Już w nowym domu
[quote name='wtatara']pozdrowienia z Biecza. Pieski dwa dni w ogrodzie. Pixi gdyby nie rana czuje się b.dobrze. Ma apetyt, biega , podskakuje. Ma właczony antybiotyt. A tak jak Kasia pisała pechowa PANIENKA[/quote] jaka pechowa:crazyeye: ,przecież ma domek u was,czy to można nazwać pechem? :lol: -
Moja Gru pojechała do domku.Oby nie dała zbytnio popalić.. :)
Poker replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Koperek']...bo tu nic kumać nie trza, rozumie się i już! :eviltong: [SIZE=1][COLOR=dimgray]Ale, że mam mokre portki to moje...[/COLOR][/SIZE]:cool1:[/quote] chyba z radości :evil_lol: -
rzeczywiście jest podobieństwo. Róznica jest taka,że Tobiś nie ma skierowanych uszu do przodu tylko sterczą mu jak różki , a poza tym ma grzywkę ,która mu trochę zasłania oczka i dzięki temu wygląda estetyczniej . Myślę,że fryzjera by zniósł dobrze.On jest bardzo potulny,jak przysłowiowy baranek. Dzisiaj zjadł bardzo ładnie, sam z miski. Na spacerze przy wierzganiu poszczekuje. Chodzi po pokoju,kuchni,lubi leżeć pod stołem w salonie. Jeszcze łobuz podsikuje meble i donice z kwiatami.Ale jest słodki i nawet okazuje radośćm merdając ogonkiem.:lol:
-
czy ma ktoś telefon do emierek?
-
Tak czułam,że w tym hotelu. Najbliżej będziecie miec do Tesco na ul.Długiej,dosłownie 500 m,obok jest OBI.W Tesco jest osobny sklep zoologiczny przy wejściu na sam.W przeciwnym kierunku jest Galeria Dominikańska na pl.Dominikańskim, a po drodze jest dobry sklep w pięknej ,starej Hali Targowej przy ul.Piaskowej, na I piętrze. podaję numer tel. do mnie jak by co :evil_lol: na pv.
-
MagYa^^,dzięki za radę ,ale róznie to bywa.Są psy ,które nie chcą ryżu albo mają zaparcia, więc jedzą makaron i właśnie Tobiś wieczorem zjadł sporo świeżo ugotowanego indyka z makaronem i jarzynkami,bardzo rozdrobionego ,bo on nie ma na dole siekaczy. Jestem pewna ,że kiepsko słyszy,bo reaguje dopiero na bardzo głośne dźwięki.Uszy sprawdziłam,nie ma kitu. Mało nie padłam :crazyeye:jak mój mąż wziął się za czesanie go i stwierdził,że Tobi jest pięknym psem. Rzeczywiście ma niespotykany kolor sierści - taki srebrny beż.Przy tym jest mięciutka,nic z sznaucerowatego,raczej ponowata ta sierść. a teraz zagadka:eviltong: kopie jak koń,ma wygląd owieczki,ślepy jak kret i głuchy jak pieniek? Kto zgadnie ?? :crazyeye:
-
Wyrzucona sunia w zaawansowanej ciąży już w nowym domku!
Poker replied to erka's topic in Już w nowym domu
ludzie są przedziwni :crazyeye: -
Może być niedzielny termin.Podam naumer pv.Zadzwoń przed przyjazdem:evil_lol: