Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84494
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. śliczny maluch i wzruszająca opowieśc o jego losach :-( Jak dobrze ,ze trafił na szlachetną Kociarę.:loveu: Mam wrażenie,że on jednak nie będzie taki malutki skoro teraz jest wielkości kota :eviltong:
  2. Współczuję serdecznie , a musisz to wszystko robić?:roll: Umyj okna w pokoju gdzie będą goście :cool3:, zrób obiad z deserem i koniec, kropka. Twoje zdrowie ważniejsze :cool3:
  3. [quote name='Charly']Oktawia! Ja dopiero teraz zwrocilam uwage na tytul:-o:-o On zostaje u Ciebie??? szacunek:multi:[/quote] Oktawia ,to szaleństwo ;) od początku wiedziałam,że tak się skończy Wasza znajomość :eviltong: A TZta to masz świętego
  4. Oczka ma do kitu,a własciwie jednego nie ma wcale,drugie jakieś z bielmem ,ale to nie zależy od wieku.Na dole nie ma siekaczy,ale tez nie wiadomo w jaki sposób stracił. To prawda ,że on dużo śpi,ale własnie nie ma sztywności stawów. Owszem,czasem chodzi jak czapla,ale to chyba jest dość typowy chód u psów niewidomych ,gdy nie znają terenu. Ogólnie biorąc nie wygląda na 14.latka. W sumie to nie ma większego znaczenia,niech pożyje dobrze tak długo jak mu zdrowie pozwoli :lol:
  5. pisałam cioteczki,że po każdym sioo poszczekuje i wierzga jak konik :evil_lol: tak,że trawa leci na parę metrów. Ogólnie jest bardzo spokojny,śpi,je ,podrepcze po domu,podstawi sie do pogłaskania i idzie na posłanko. Moim zdaniem on nie ma 14 lat.Jest silny, na spacerze ciągnie czasem jak koń,głos ma młody.Mam porównanie ,bo Pokerek ma starczy głos..Wygląda ,że nerki tez są w porządku.
  6. [quote name='wtatara']pozdrowienia z Biecza. Pieski dwa dni w ogrodzie. Pixi gdyby nie rana czuje się b.dobrze. Ma apetyt, biega , podskakuje. Ma właczony antybiotyt. A tak jak Kasia pisała pechowa PANIENKA[/quote] jaka pechowa:crazyeye: ,przecież ma domek u was,czy to można nazwać pechem? :lol:
  7. [quote name='Koperek']...bo tu nic kumać nie trza, rozumie się i już! :eviltong: [SIZE=1][COLOR=dimgray]Ale, że mam mokre portki to moje...[/COLOR][/SIZE]:cool1:[/quote] chyba z radości :evil_lol:
  8. ale mała super trafiła :multi::multi:,żyć nie umierać :evil_lol:
  9. Jest fantastyczna :evil_lol: i jak zwykle patyk w dziobie :lol:
  10. rzeczywiście jest podobieństwo. Róznica jest taka,że Tobiś nie ma skierowanych uszu do przodu tylko sterczą mu jak różki , a poza tym ma grzywkę ,która mu trochę zasłania oczka i dzięki temu wygląda estetyczniej . Myślę,że fryzjera by zniósł dobrze.On jest bardzo potulny,jak przysłowiowy baranek. Dzisiaj zjadł bardzo ładnie, sam z miski. Na spacerze przy wierzganiu poszczekuje. Chodzi po pokoju,kuchni,lubi leżeć pod stołem w salonie. Jeszcze łobuz podsikuje meble i donice z kwiatami.Ale jest słodki i nawet okazuje radośćm merdając ogonkiem.:lol:
  11. czy ma ktoś telefon do emierek?
  12. jasne,przydadzą,dzięki Tylko trzeba ustaliś u kogo mają leżakować :evil_lol:
  13. na szczęście sa jeszcze kwiatki jak Volt,Doda i inne ,których nicki sa dla mnie za trudne:oops:,i ratuja honorowo honor młodzieży :loveu:
  14. idziemy na ostatnie sioo i kropienie oczek i lulu :evil_lol:
  15. Taaak :evil_lol: jak koń po każdym sioo,robi to przekomicznie :lol:
  16. [quote name='ulvhedinn'][B][U]Czasem[/U][/B] śpi, ale np. dziś pół nocy gryzła kości :mad: Czyje kości ? :eviltong:
  17. Koperek ma prawa autorskie do dziadostwa :evil_lol:
  18. Tak czułam,że w tym hotelu. Najbliżej będziecie miec do Tesco na ul.Długiej,dosłownie 500 m,obok jest OBI.W Tesco jest osobny sklep zoologiczny przy wejściu na sam.W przeciwnym kierunku jest Galeria Dominikańska na pl.Dominikańskim, a po drodze jest dobry sklep w pięknej ,starej Hali Targowej przy ul.Piaskowej, na I piętrze. podaję numer tel. do mnie jak by co :evil_lol: na pv.
  19. Nie masz za co dziękować,to Irysek będzie miał u mnie dług ;) AA,uzupełniłam mani - i pedi - cure :evil_lol: Tobisiowi
  20. MagYa^^,dzięki za radę ,ale róznie to bywa.Są psy ,które nie chcą ryżu albo mają zaparcia, więc jedzą makaron i właśnie Tobiś wieczorem zjadł sporo świeżo ugotowanego indyka z makaronem i jarzynkami,bardzo rozdrobionego ,bo on nie ma na dole siekaczy. Jestem pewna ,że kiepsko słyszy,bo reaguje dopiero na bardzo głośne dźwięki.Uszy sprawdziłam,nie ma kitu. Mało nie padłam :crazyeye:jak mój mąż wziął się za czesanie go i stwierdził,że Tobi jest pięknym psem. Rzeczywiście ma niespotykany kolor sierści - taki srebrny beż.Przy tym jest mięciutka,nic z sznaucerowatego,raczej ponowata ta sierść. a teraz zagadka:eviltong: kopie jak koń,ma wygląd owieczki,ślepy jak kret i głuchy jak pieniek? Kto zgadnie ?? :crazyeye:
  21. ludzie są przedziwni :crazyeye:
  22. Może być niedzielny termin.Podam naumer pv.Zadzwoń przed przyjazdem:evil_lol:
×
×
  • Create New...