Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. [quote name='emirek'](zresztą straszna z niej zazdrośnica). Teraz właśnie śpią-Emir na podłodze pod biurkiem, a Lady obok mnie na fotelu.[/quote] zupelnie jak Bella ,mają wspólne geny :evil_lol:
  2. wpłaciłam 3000 groszy :evil_lol:
  3. [quote name='RudaPaskuda']hi hi dzięki:D Ale przecież to nie moja zasługa!![/quote] a niby czyja? :crazyeye:ducha świętego czy co? :eviltong:
  4. to ja zacznę i wpłac ena dobry początek 30 zł. Kto się dołączy i pomoże suni? Numer konta proszę.
  5. Dorothy,daj ogłoszenie do krakowskeij Wyborczej ze zdjęciem,jest bezpłatne,wskazane codzienne wysyłanie mejla na adres : [email protected]
  6. [quote name='Agnieszka(Visenna)']RudaPaskuda ma łeb do adopcji :loveu::loveu::loveu:[/quote] jeszcze jaki, :roll: bo rudy :evil_lol:
  7. to wieści są całkiem niezłe. :multi: Jestem pewna,że on nie widzi w ogóle.To oczko ,które jest,jest z potężnym bielmem i małe. Krople może nie sa potrzebne,ale z moich obserwacji wynika,że raczej będą.Trzeba chociaż przepłukiwać mu oczko i oczodół solą fizjologiczną,bo jak był u mnie to zbierała się gęsta wydzielina i dojdzie szybko do stanu zapalnego.A wtedy bedzie niewesoło.
  8. słodka jest :loveu: będzie dobrze :lol:
  9. Irysek mówił,że tobiś bawił się wczoraj piłeczką :evil_lol:
  10. [quote name='BIANKA1']Jest troszkę lepiej . Mała nadal nie chce jeść sama , ale z ochota je przez strzykawkę . Biega , gania moje nogi , merda ogonkiem i drze jape jak jest sama . Nadal jest wygieta w pałąk , ale wyglada lepiej . Daję jej jeszcze biostymine .Czyli jest sztucznie utrzymywana przy życiu , ale drgnęło w strone życia :loveu: quote] EEE, TAM CIOTKA,JAKIE SZTUCZNIE,W KOŃCU NA RESPIRATORZE NIE JEST ;):eviltong:
  11. :multi: :multi::multi::multi::multi: [FONT=Arial Black][SIZE=5][COLOR=Red]BOMBA[/COLOR][/SIZE][/FONT] :multi::multi::multi::multi::multi:
  12. o psia kość,szkoda :-(,chociaż to i tak nic pewnego z kotem. Sprawdzam wszelkie możliwośći.
  13. Bardzo mi się podoba Lady... Dwie krewniaczki mają niezłe imiona ,podobne w temacie - Lady i Bella :evil_lol:
  14. ja też wpłacę 20 zl,konto proszę
  15. Ruda śłicznotko,czy byłaby szansa na przywiezienie przez Twoją rodzinkę kota z Kielc do Wrocławia przy okazji jazdy po Yodę?
  16. ale super sprawa,brawo Ruda :multi: ,Ty to masz rękę do adopcji :lol:
  17. maleńka malizna ,ma smutne oczki,ale w rękach cioci Bianki ma szanse odżyć,nie mówiąc o troskliwym TZcie. Ma czymś ten języczek smarowany? Dobry jest Dentosept A ,zawiera środek znieczulający.
  18. to są kotki czy koty? Bure tzn gładkie? sa jakieś zdjęcia?
  19. Bianko ,zmień podpis :lol: Biedna niunia,oby sie jej udało ...
  20. cieszę się za boksia :lol: Negri,pamiętaj,że szukam :-( transportu do Niemiec dla mojej Belli
  21. to czekam na odpowiedź tym bardziej,że kicia bardzo sie państwu spodobała. Ogłoszenia trzeba wysyłać nawet codziennie.
×
×
  • Create New...