[quote name='BIANKA1']Jest troszkę lepiej . Mała nadal nie chce jeść sama , ale z ochota je przez strzykawkę . Biega , gania moje nogi , merda ogonkiem i drze jape jak jest sama . Nadal jest wygieta w pałąk , ale wyglada lepiej . Daję jej jeszcze biostymine .Czyli jest sztucznie utrzymywana przy życiu , ale drgnęło w strone życia :loveu:
quote]
EEE, TAM CIOTKA,JAKIE SZTUCZNIE,W KOŃCU NA RESPIRATORZE NIE JEST ;):eviltong: