Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. czemu nie kupujeccie na moim bazarku ,żeby pomóc librze i Dorothy? :mad:
  2. ja widzę szanse.tylko co do weekendu zrobić z maluchami? Może udałoby się podwieżć je chociaż trochę bliżej Zabrza?Wtedy Reno mogłaby dać radę rozwieżć je dalej w jeden dzień. albo druga wersja ,żeby Reno mogła przenocować u kogoś w Zamościu albo po drodze. Myślę,że pieniądze na pokrycie transportu znajdą się.
  3. doszłam do wniosku,że on kopie po sioo i koo jak dziczek :evil_lol:albo źrebaczek
  4. [quote name='basia0607'] Nikgdy nie zrozumie mentalności dogo. Raz laury a raz kopy ! to nie mentalność dogo,tylko ludzi którzy są jej użytkownikami . Najgorsze są osoby,które już wszystko wiedzą najlepiej,zjadły wszystkie rozumy łącznie ze swoim ,nie uznają poglądów oprócz swoich i lubią obrzucać błotem. Ale w końcu jesteśmy tu nie dla tych osób tylko dla zwierzaków i trzeba nadal działać.
  5. Przecież już pisałam,że do lokalnej Wyborczej,za darmo,tekst + zdjęcie, należy wysyłać codziennie na adres: [email][email protected][/email]
  6. [quote name='AMIGA']LOMATKOOO - następne biedy!! Czy będzie kiedyś koniec tej serii???:shake:[/quote] możesz być pewna ,że nie będzie końca :-(
  7. trzeba jej w końcu znowu zrobić życzliwe trzepanie d....tylko czy to coś pomoże :roll:
  8. Ruda Ślicznota pewnie odreagowuje wyjazd Yody,że milczy jak zaklęta :roll:
  9. 50 zł tylko ode mnie to za mało,by leczyć małą :-(
  10. jeszcze Reno2001 jeżdzi,ostatnio wiozła 8 czy 9 psów.Napiszcie do niej.Ona jest z Łodzi.
  11. ja też mam rozeznanie :eviltong: Zespołu suchego oka to on nie ma ,bo jednego oka w ogóle nie ma ,przy czym sół fizjolog.jest w tym zespole też dobra,żeby np.koszty były mniejsze.
  12. Ziutuś jako pluszak ? :crazyeye::evil_lol: dobre ...
  13. i co ? :crazyeye: pojechała? :crazyeye:
  14. pewnie,że Loluś jest piękny :loveu:,może się chłopakowi poszczęści w końcu :evil_lol:
  15. dziewczyny,dawajcie środki na operację małej :evil_lol:
  16. we Wrocławiu są psi okuliści. Uważam ,że oczy powinny być kropione cały czas,szczególnie oczodól.A jeżeli nie ,to chociaż solą fizjologiczną przepłukiwac,bo wtedy nie dojdzie tak szybko do zakażenia. Na szczęście we Wrocławiu w niektórych dzielnicach nie ma plagi kleszczy,a o babeszjozie nie słychać,ale pewnie wszystko przed nami :-(
  17. serce mi pęka,jaka ona jest duża? srebra to ja w niej nie wiedzę,raczej ciemna i z brązem. Jeżeli będzie jeszcze w schronie jak pojedzie moja tymczasowiczka,to będę mogła wziąć ją na DT , ale aż we Wrocławiu,ale nie może być większa niż 40 cm ze względu na mojego psa.
  18. zrobiłam bazarek na Librę,ale chyba coś zastój na bazarkach :-(
  19. czy Wy zawsze musicie takie bidy wynaleźć( Tymuś), że potem serce krwawi i spać nie można? :placz: Wpłacę na nią na dobry początek 50 zł i mam nadzieję,że inne cioteczki też wspomogą :lol: Dalia jest bardzo ładnym imieniem:evil_lol:,Yupi też ,ale pasuje mi do większego psa.
  20. [quote name='Ola164']Super! :loveu: ecci i Isadora to już płaczemy razem :loveu:[/quote] to ja do Was dołączam się :placz: :multi::multi::multi:,kibicowałam Brylancikowi po cichu :cool3:
  21. może met powie jakie psy mogły pokryć Kongę,to chociaż domniemany ojciec się znajdzie i dzieci będą miały ojca
  22. to ja z własnej inicjatywy wyrażę swoją radość :multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  23. jak się zaczyna krwotok,to te same leki stosuj co 15 - 20 min.,aż do poprawy,a potem w rytmie pojawiania się krwi,aż do całkowitego zaniku krwawienia i wróć do stałego sposobu podawania.
×
×
  • Create New...