we Wrocławiu są psi okuliści.
Uważam ,że oczy powinny być kropione cały czas,szczególnie oczodól.A jeżeli nie ,to chociaż solą fizjologiczną przepłukiwac,bo wtedy nie dojdzie tak szybko do zakażenia.
Na szczęście we Wrocławiu w niektórych dzielnicach nie ma plagi kleszczy,a o babeszjozie nie słychać,ale pewnie wszystko przed nami :-(