On ju ż jest piękny, :loveu: dlaczego koniecznie chcecie go strzyc?
On te loczki ma dość krótkie,grzywki nie można mu obciąć,bo wtedy będzie widać niezbyt estetyczne oczodoły,po co robić niepotrzebną sensację.
Mnie się tam podoba taka owieczka :evil_lol: