Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. Modliszko,i co w końcu z Tusią? nie dasz jej?
  2. we Wrocławiu sa codziennie ogłoszenia o zwierzakach na stronach danego miasta,żadnych żółtych stron :cool3: nie ma.Przecież wysłanie nie kosztuje i nie boli,więc mozna spróbowac.
  3. ja zaglądam od poczatku i podziwiam za szybką i zdecydowaną akcję :lol:
  4. czekamy na imię :cool3::cool3::cool3::lol:
  5. a nie sterylizują trochę taniej bezdomne psy w jakimś schronisku ? a może jakaś miejscowość podwarszawska byłaby tańsza :roll:
  6. ale by było dobrze :cool3:
  7. ogłaszać chyba trzeba wcześniej,przecież domki nie stoją w kolejce,a jak ktoś naprawdę będzie ją chciał,to poczeka chwilę.
  8. w każdym du żym mieście jest Wyborcza,ogłoszenie mozna wysłąc mejlem na adres [email][email protected][/email],mozna , a nawet trzeba codziennie wysyłać ogłoszenie.Mnie się we Wrocławiu sprawdziło.Możecie wysłać też do ościennych województw.
  9. a to nie jakaś skryta postać nosówki ?
  10. dawałyście ogłoszenie do miejscowej Wyborczej? jest darmowe,można zdjęcie dodać
  11. kolor jego loczków jest bardzo niespotykany - srebro wpadające w złoto,śliczne :loveu:
  12. nie czytałam całego wątku, robiłyście jej gdzieś ogłoszenia? W jakim mieście ona przebywa?
  13. ile tych biednych psów nie uzyska pomocy? żadnej :placz: To jest nie do przerobienia :-( Dobrze,że Edzię wyciągnęliście... Ona boi sie każdego ruchu,bo nigdy nie wiedziała kiedy przez grzbiet albo łeb dostanie :mad:
  14. [quote name='frankafiranka'][LEFT] Rozumiem,że tak jest praktyczniej, ale ja chyba jednak wolę "starego" Dolka:mad: [/LEFT] [/quote] Zapraszam raz w tygodniu na wyczesanie "starego"Dolusia,zakwasy w rękach na tydzień murowane :evil_lol:
  15. niestety nie bywam w tych okolicach,ale pogadam z Iryskiem,ona tam bywa, mam na myśli żmigrodzką.Na jakiej ulicy konkretnie pracujesz?
  16. On ju ż jest piękny, :loveu: dlaczego koniecznie chcecie go strzyc? On te loczki ma dość krótkie,grzywki nie można mu obciąć,bo wtedy będzie widać niezbyt estetyczne oczodoły,po co robić niepotrzebną sensację. Mnie się tam podoba taka owieczka :evil_lol:
  17. modliszko,ludzie bardzo czekają na kotkę,dlaczego im nie dać ? Czy to jest pręguska i w jakim wieku? W tym domu już jest kotka i chcą drugą
  18. szukam kotki,buraski,młodej,kuwetkowej do domku we Wrocławiu
  19. Oktawio,dlaczego kastracja psa w tym wieku i w takim stanie ogólego zdrowia Twoim zdaniem jest tak ważna? jeżeli chodzi o jego działalność rozrodczą ,to jest ona baaaardzo mało prawdopodobna.
  20. K O P E R EK :mad:,TY WIESZ CO :angryy:,NIEDZIELA BYŁA WCZORAJ :diabloti:
  21. Ruda mieszka na Popowicach
  22. jak zwykle cioteczki są zainteresowane wątkiem jak sie pali :angryy: ja zdjęć na dogo nie musze oglądać ,mam Belle na oku :evil_lol:
  23. moża by zmienić tytuł wątku :lol:
  24. Tobiś lubi mięsko z indyka i mielone wołowe z makaronem i jarzynkami.Indycze może być ze skrzydeł,po ugotowaniu drobno kroję,żeby się biduś nie męczył i wsuwa aż miło :loveu: A kotom też dawaj,co one gorsze?Bonus też lubi sobie podjeść od psów.
×
×
  • Create New...