Poker
Members-
Posts
84495 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
151
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Poker
-
nikt do nas nie zagląda :-(
-
Kacper za TM[*] i Max. Max w nowym domku w Holandi,
Poker replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
oj,kobiety naprawdę wstyd.Czy wasza pyskówka coś wniosła do sprawy Kacperka? Mam nadzieję,że sprawa się wyjaśni jak pajunia pojedzie do siebie i sprawdzi czy nie zaszła pomyłka. A na wątek weszłam ze względu na Maksia,z którym jestem związana emocjonalnie. Inaczej nie narażałabym się na wątpliwą przyjemność czytania waszych postów.:angryy: -
Mój mąż powiedział,że pani prezes siedzi na właściwym fotelu oczekując interesantów :evil_lol:
-
Tak wiernie czekacie na zdjęcia Belli,że macie je w końcu [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/3371/bella010nn0.jpg[/IMG] biegają z Dolarkiem po ogródku jak szaleni [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/8206/bellaitobi030nx6.jpg[/IMG] Bella ćwiczy stójki,jest ciekawska i koniecznie chce zajrzeć przez okno do domu [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/933/bellaitobi001sv8.jpg[/IMG] To ulubiona pozycja małej jak ma jej zdaniem coś na sumieniu albo chce się przypodobać.Niestety ,ma w oczkach jeszcze często smutek [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/9240/bellaitobi010kk8.jpg[/IMG] A tu Bellisima w pysiowym fartuszku :evil_lol: po sterylce [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/6811/bellaitobi036yx8.jpg[/IMG] Bella i Dolar zajęli strategiczne miejsce pod drzwiami oczekując pańci Mam nadzieję,że zaspokoiłam ciekawość cioteczek :evil_lol:
-
jak te łobuzy szybko wiedzą do czego służą fotele :eviltong: A brzusio ma taki sam różowy jak Bella ,geny z jednego rodu :evil_lol:
-
Mała cziłka z monetami w brzuszku. Ma cudowny domek .
Poker replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
[quote name='ulvhedinn'] Cipulka nie ma dzieci w brzuszku- za to ma poczatki ropomacicza... w środę operacja....:-([/quote] biedulka, siła złego na jednego:-( oby wszystko było dobrze :lol: -
też trzymam kciuki za biedaka :lol:
-
Elkhund z tatuażem. Już w nowym domku
Poker replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Koperek']Mole :evil_lol::evil_lol: A to dobre sobie :eviltong: A psica jest po prostu piękna :loveu: -
,jasne ,bardzo chętnie,przyda się :lol: Dziewczyny , mam prośbę , jak by był transport do Reksiu czy mogłaby pojechać moja Bellinda? Jej przyszła pańcia mieszka za Dusseldorfem i ma być w Polsce dopiero pod koniec czerwca,a bardzo chce małą już mieć.Paszport mamy. A ja wcale nie chcę się pozbyć tej gadziny :placz:,ale muszę.
-
Mała cziłka z monetami w brzuszku. Ma cudowny domek .
Poker replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
co u małej? -
Tobi zjadł dziś 2 razy bardzo ładnie,koo też była. Wietrzył sie na ogródku i wąchał wiatr.. O tak po prostu żyje swoim życiem. Trudno poznać czy jest zadowolony,czasem zamerda ogonkeim :cool3: łobuz podsiluje meble mimo,że wychodzę z nim na spacer 4 razy dziennie. Na górze też brakuje mu 2 siekaczy i ma połamane kły,ale dziś dostał chrząstkę z mięskiem i poradził sobie.Wszystkie psy dostały,to on nie mógł być pokrzywdzony :lol:
-
to świetnie,że mała od razu znalazła przyjaciela :evil_lol:
-
ale jeździcie ekspresem :crazyeye: to dobrze,że mała anioł,bo Bella źle znosi jazdę. A jak będzie miała na imię?
-
Miałam okazję poznać nowych państwa suni,własnie już są w drodze do domku i sunia jedzie po nowe życie :multi::multi: Powąchały się z Bellą i musze przyznać,że sunia jest spokojna w przeciwieństwie do histeryczki Belli. A Pokerowi - staruszkowi tak sie spodobała,że poczuł miętę do niej :evil_lol:, na szczęcie dzieci z tego spoktkania nie będzie :eviltong: