Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. [quote name='desideratum']bo Tobik wie, że wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej... :loveu: a Poker, to zafundowała Tobisiowi istną odnowę biologiczną ;) on już od Iryska przyszedł zregenerowany po schroniskowym życiu , a ja go trochę dopucowałam :evil_lol: Widać,że Tobiś kocha Iryska :loveu:
  2. nikt do nas nie zagląda :-(
  3. oj,kobiety naprawdę wstyd.Czy wasza pyskówka coś wniosła do sprawy Kacperka? Mam nadzieję,że sprawa się wyjaśni jak pajunia pojedzie do siebie i sprawdzi czy nie zaszła pomyłka. A na wątek weszłam ze względu na Maksia,z którym jestem związana emocjonalnie. Inaczej nie narażałabym się na wątpliwą przyjemność czytania waszych postów.:angryy:
  4. Tobiś witał Iryska niesamowicie,czuje ,że to jego pańcia.Wspinał się na łapkach,poszczekiwał i merdał,własnie pojechał do swojego stałego DT :evil_lol:
  5. Mój mąż powiedział,że pani prezes siedzi na właściwym fotelu oczekując interesantów :evil_lol:
  6. biedna mała, nieźle ma brzuszek pocięty,mam nadzieję,że się dobrze wygoi Ona jst bardzo ładna :lol:
  7. Tak wiernie czekacie na zdjęcia Belli,że macie je w końcu [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/3371/bella010nn0.jpg[/IMG] biegają z Dolarkiem po ogródku jak szaleni [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/8206/bellaitobi030nx6.jpg[/IMG] Bella ćwiczy stójki,jest ciekawska i koniecznie chce zajrzeć przez okno do domu [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/933/bellaitobi001sv8.jpg[/IMG] To ulubiona pozycja małej jak ma jej zdaniem coś na sumieniu albo chce się przypodobać.Niestety ,ma w oczkach jeszcze często smutek [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/9240/bellaitobi010kk8.jpg[/IMG] A tu Bellisima w pysiowym fartuszku :evil_lol: po sterylce [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/6811/bellaitobi036yx8.jpg[/IMG] Bella i Dolar zajęli strategiczne miejsce pod drzwiami oczekując pańci Mam nadzieję,że zaspokoiłam ciekawość cioteczek :evil_lol:
  8. szczególnie po wyczesaniu przez mojego męża :evil_lol: a naprawdę to ma śliczną sierść
  9. Ale cioteczki czatowały na zdjęcia,spragnione jak kania dżdżu :evil_lol: Opiekunem stałym Tobisia jest Irysek i jej TZ, ja byłam przez 4 dni tymczasowym domem tymczasowym :eviltong:,dziś Tobiś wraca do swojego tymczasowego domku stałego :evil_lol:
  10. chciałyście podobno zdjęcia , to macie :eviltong: Tobiś smacznie śpi Tobiś właśnie kończy opróżniać michę Tobiś pomagał przesadzać kwiatki :evil_lol: Tobiś po pracy odpoczywa na wietrzyku
  11. jak te łobuzy szybko wiedzą do czego służą fotele :eviltong: A brzusio ma taki sam różowy jak Bella ,geny z jednego rodu :evil_lol:
  12. [quote name='ulvhedinn'] Cipulka nie ma dzieci w brzuszku- za to ma poczatki ropomacicza... w środę operacja....:-([/quote] biedulka, siła złego na jednego:-( oby wszystko było dobrze :lol:
  13. K O P E R E K :angryy:,pokroję i wrzucę do zupy,zobaczysz :-o,jak nie zabierzesz klatki :diabloti:
  14. Oktawio,Tobi nie jest wykastrowany i nie będzie :shake: On podobno ma 14 lat,jest ślepy i prawie głuchy,chyba by nie trafił :eviltong: uciec też nie potrafi
  15. Biedny Korek i jego chora pańcia :-( Ja tak proszę ,gdyby była okazja,to chętnie skorzystam.Może ktoś będzie jechał niekoniecznie po psy :lol:
  16. [quote name='TOZ Wrocław'][B][I]informacja nieaktualna - okazało się, że to błąd ze źródła informacji[/I][/B][/quote] która informacja nieaktualna?
  17. też trzymam kciuki za biedaka :lol:
  18. [quote name='Koperek']Mole :evil_lol::evil_lol: A to dobre sobie :eviltong: A psica jest po prostu piękna :loveu:
  19. ,jasne ,bardzo chętnie,przyda się :lol: Dziewczyny , mam prośbę , jak by był transport do Reksiu czy mogłaby pojechać moja Bellinda? Jej przyszła pańcia mieszka za Dusseldorfem i ma być w Polsce dopiero pod koniec czerwca,a bardzo chce małą już mieć.Paszport mamy. A ja wcale nie chcę się pozbyć tej gadziny :placz:,ale muszę.
  20. Tobi zjadł dziś 2 razy bardzo ładnie,koo też była. Wietrzył sie na ogródku i wąchał wiatr.. O tak po prostu żyje swoim życiem. Trudno poznać czy jest zadowolony,czasem zamerda ogonkeim :cool3: łobuz podsiluje meble mimo,że wychodzę z nim na spacer 4 razy dziennie. Na górze też brakuje mu 2 siekaczy i ma połamane kły,ale dziś dostał chrząstkę z mięskiem i poradził sobie.Wszystkie psy dostały,to on nie mógł być pokrzywdzony :lol:
  21. to świetnie,że mała od razu znalazła przyjaciela :evil_lol:
  22. ale jeździcie ekspresem :crazyeye: to dobrze,że mała anioł,bo Bella źle znosi jazdę. A jak będzie miała na imię?
  23. Miałam okazję poznać nowych państwa suni,własnie już są w drodze do domku i sunia jedzie po nowe życie :multi::multi: Powąchały się z Bellą i musze przyznać,że sunia jest spokojna w przeciwieństwie do histeryczki Belli. A Pokerowi - staruszkowi tak sie spodobała,że poczuł miętę do niej :evil_lol:, na szczęcie dzieci z tego spoktkania nie będzie :eviltong:
×
×
  • Create New...