Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. nie wiem kiedy dt mi się zwolni,bo Bellunia pojedzie przypuszczalnie jednak dopiero w czerwcu ,jeszcze nie jest do końca ustalone. Poza tym ze względu na męża ,muszę brać psiaki z prawie 100% pewnościa,że się wyadoptują. To,że pies nie ma znaczenia dla moich psów,chyba że gość będzie zadziorą tak jak Dymek ,przed którym mnie ostrzegłyście.
  2. to i tak dużo jak na jedną osobę :eviltong: :evil_lol:
  3. to napisz w tytule wątku,że pilnie potrzebna pomoc w ogłaszaniu,wtedy jakieś dziewczyny poogłaszają
  4. szkoda:-(,ale może to tylko chwilowo.Może się upewnij,żeby nie tracic czasu i ew.szukać domku nadal.
  5. czyli jednym słowem targowa niedziela :eviltong:
  6. to jest taki krótki,czarny kawałek ,który ma końcówkę do wpięcia tam gdzie się wpina pas samochodowy.Może ktoś odpiął,żeby przypiąć smycz do prowadzenia psa i odłożył na bok ,a potem zapomniał. Szkoda ,bo szelki jako samochodowe już są bezużyteczne,a były dobrej jakości.
  7. to ile zostanie srajdków? 2 jeszcze? a ja gazety pozbierałam , jak jakiś manelarz :eviltong:
  8. [quote name='Agnie Koty']Bianko, szczeniaczki poszły szybko bo ludzie oddają byle komu, byle gdzie...[/quote] też tak myślę, ciocia Bianka ma 100% udanych adopcji, tfu,tfu :cool3:
  9. śłiczny kudłaczek miał szczęście :loveu:
  10. są wypowiedzi,że żadna kara nie grozi. To przecież nasza sprawa komu chcemy pomóc.
  11. oczywiście,że to był szczyt świństwa tylko po co się zagryzacie,oskarżacie nie wiedzac kto to zrobił.Dajecie w ten sposób satysfakcję tej kanalii.
  12. [quote name='Agnieszka(Visenna)']My zagladamy do slicznej ksiezniczki :mad::mad::mad::mad:[/quote] ja wiem,ze jesteś bardzo ważną osobą :lol:,ale żeby per MY o sobie mówić :evil_lol: Dziękuję bardzo za zainteresowanie :lol:
  13. Może Toffi albo Karmel ze względu na kolor sierści ? :lol:
  14. Mało kto do nas zagląda,bo mała bezpieczna i nie krzyczę o żadną pomoc, to zainteresowanie znika :-(
  15. fantastycznie,co za wielka radość :multi::multi: Reksiu,gratulacje :lol:
  16. gotowane jest zdrowsze,bo nie ma w nim dodatków smakowych,konserwantów itd.,itp.Nie wiem czy psy mogą jeść często surowe mięso.Czytałam,że wywołuje to agresję. Czasami jak mam lenia,to mieszam suche z gotowanym .
  17. i dlatego jest to szczególna,wyjątkowa podłość :angryy:
  18. Jak dobrze pójdzie ,to Bella 4 maja wyruszy w podróż do DS :-( Jak będzie słychać ryk na pół miasta,to znaczy,że to ja tak wyję za Bellą :placz::placz:
  19. już jesteśmy w domku :lol: Bellunia jest bardzo dzielna. :loveu: W schronisku bardzo sie denerwowała,chyba coś się jej kojarzyło. Widziałam te drugą sunię,jest wieksza od Belli i ma krótką sierść. Bella ma malutkie cięcie i rozpuszczalne szwy. Wymiotowała teraz 3 razy,ale lekko pod wieczór dam jej troszkę jeść. Od razu wyrobiłam jej paszport,więc jest gotowa do podróży po nowe życie :placz:
  20. Jasne,że trzeba chwalić,ale on już biedny czasowo nie wyrabia,a ma przecież też rodzinę .. Też jestem tego zdania i dlatego gotuję :evil_lol:
  21. jadę z Bellunią sterylkę,trzymajcie kciuki. Denerwuję się jak nigdy...,ale musi być dobrze.
  22. Nie tylko Ciebie. Zawsze się znajdzie parszywa owca :angryy:, mam nadzieję,że więcej nie pojawi się na dogo,jeżeli była jed -ną, -ym spośród nas :mad: Staniemy za Edytką i BBBBB jednym ,silnym murem.
  23. Nie polecajcie tak za bardzo,bo będzie miał za mało czasu na Wasze zwierzaki:eviltong:
×
×
  • Create New...