[quote name='Fortuna'][B][COLOR=purple]Poker blagam cie usmiechnij sie i nie przejmuj sie za bardzo glupotami. [/COLOR][/B]
[B][COLOR=purple]A jak jestes za nerwowy to po prostu zaaplikuj sobie dobra komedie.[/COLOR][/B][/quote]
ja Cie prosiłam o wiekszą trzcionkę,bom ślepoka,a Ty coś innego zrozumiałaś,ale na szczęście napisałaś większymi literami,więc przeczytałam :evil_lol:
Nerwowa nie jestem :mad::mad: :eviltong: