Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84494
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. Traumeel Jak Najbardziej
  2. ale ta Agata 51 jest kochana :loveu:,chyba wydanie z tal 50.:lol:
  3. jak znam życie to podawanie tych wszystkich leków tylko chwilowo łagodzi dolegliwości.Przyczyna jej bólów jest mechaniczna. Biedna maluszka :-(
  4. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110214[/url]
  5. [quote name='maggiejan'] Czy ona ma jakieś zajęcia poza demolowaniem Ci domu, Ulv?[/quote] ma zajęcie :evil_lol: ćwiczy żeby,żeby na koniec pożreć z miłości ULV :mad:
  6. [quote name='BIANKA1'] Dostałam przelew 500zł od osoby , która chce pozostac anonimowa :loveu:Bardzo dziękuję :loveu: Sa to pieniądze na prowadzenie tymczasu . Tym sposobem mój DT jest oddłużony . Serdecznie dziękuję :loveu:[/quote] Niesamowite :crazyeye:,wspaniała osoba pomaga drugiej takiej samej :lol:
  7. to dobre wieści,nie zamerda ogonkiem ,ale się uśmiechnie oczkami :loveu:
  8. [quote name='Julka_']czy ktos wie co u Myszki??:placz:[/quote] no właśnie :crazyeye:
  9. ale ogłoszeń :crazyeye: mozna dać jeszcze do lokalnej Wyborczej,bezpłatnie,za zdjęciem.
  10. dzięki za chęci.Przyda się może jeszcze kiedyś dla innego tynczasika.
  11. [quote name='oktawia6']nie mów Pucka, że nie znasz horroru ze Żmigrodu?[/quote] Edi100 wiele pisała na ten temat :cool3:,Ciocia Bianka więc będzie miała też przechlapane,jak zacznie ratować psy od tej baby.
  12. Suuuper Majga ,ale Ty jesteś zdolna dziewczyna :loveu:,do wszystkiego ;)
  13. [quote name='Fortuna'][B][COLOR=purple]Poker blagam cie usmiechnij sie i nie przejmuj sie za bardzo glupotami. [/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]A jak jestes za nerwowy to po prostu zaaplikuj sobie dobra komedie.[/COLOR][/B][/quote] ja Cie prosiłam o wiekszą trzcionkę,bom ślepoka,a Ty coś innego zrozumiałaś,ale na szczęście napisałaś większymi literami,więc przeczytałam :evil_lol: Nerwowa nie jestem :mad::mad: :eviltong:
  14. Piękny,wzruszający tekst :-( Ja bym jednak nie podkreślała tak jej ostatnich 5. minut,bo u niektórych osób zamiast współczucia może wywołać to lęk,że sunia wkrótce umrze. Może napisać,że może przeżyć jeszcze wiele radosnych chwil u boku kochającego (lub dobrego) człowieka.
  15. [quote name='Greven']Taaaaak! :evil_lol: Umówiłam go na 1-maja.[/quote] to wpłacam obiecane 30 zł ,od razu z 20 zł. za maj czyli razem 50 zł.
  16. Fortuna,błagam pisz większą trzcionką, bo takie ślepoki jak ja mają pewnie też problem z czytaniem tej malizny :-(
  17. ojej ,coś zabrzmiało to bardzo smutno i poważnie :-(,chyba sytuacja jest niewesoła.Trzeba poważnie brać się za szukanie domu dla Libry.Kto może zrobić jej ogłoszenia na innych forach? Klub G nigdy nie zawodzi :cool3:
  18. już kupiłam za 26 zł,nie jest tak źle, dzięki za chęci :lol:
  19. to super wieści :multi: Zbieramy na sterylkę czy nie?
×
×
  • Create New...