-
Posts
9365 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hala
-
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://upload.miau.pl/3/1501.jpg[/IMG] -
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
zaraz wstawię zdjecia ONka. Dziś czuł się zdecydowanie lepiej. Sami zobaczcie. Co do ukłądów to nie wiem. Wiem, że psami opiekuje się cudowna Pani Hania, która o każdym psie moze powiedzieć wiele. Widać, że wkłąda w to dużo serca. -
Ja nie znam tu żadnej wolontariuszki z Obornik. Tą co dziś spotkąłam, to powiedziała, że wchodzi czasem na dogo, ale nie ma czasu na wypowiedzi i śledzenie wątków. A banerek to super sprawa!
-
12 Letnia Bulinka Od Urodzenia w schronie. Pojechała do domu w Krakowie!
Hala replied to iwop's topic in Już w nowym domu
"czego ona może chcieć ode mnie?" [IMG]http://upload.miau.pl/3/1691.jpg[/IMG] -
Jamnik chory na serce,strzelano do niego ze śrutu MA DOM! Łódź
Hala replied to katya's topic in Już w nowym domu
do góry piekna mordeczko -
No ja własnie nie wiem co z nim..nie podnosi się...wolontariuszka mówiła, że chociaż on jeden z największych, to taka ciapa. Daje się podgryzać i zdominować. A najgorzej jest właśnie, jak wolontariuszki chcą go złapać i wyprowadzić na spacer. To inne z zazdrosci go gryzą. A on nawet się nie odkłapnie :placz:
-
12 Letnia Bulinka Od Urodzenia w schronie. Pojechała do domu w Krakowie!
Hala replied to iwop's topic in Już w nowym domu
A tu znowu ten ktoś obcy przystanął... [IMG]http://upload.miau.pl/3/1690.jpg[/IMG] -
12 Letnia Bulinka Od Urodzenia w schronie. Pojechała do domu w Krakowie!
Hala replied to iwop's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://upload.miau.pl/3/1688.jpg[/IMG] ona jest piekna...chciałąbym, aby miała dom. -
12 Letnia Bulinka Od Urodzenia w schronie. Pojechała do domu w Krakowie!
Hala replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Zabrałam więc Bulinkę na spacer nad rzekę, przez las. Widać było, że mi nie ufa i z chęcią wróciłaby do schroniska. Chcicłam jednak dać nam szanę na zapoznanie się, dlatego posżłyśmy dalej. Dopóki byłyśmy blisko schroniska i śłychać było psy, Bulincia była zdenerwowana i ogladąła się na budynki schroniska. Jednak gdy oddaliłyśmy się znacznie, zaczęła się interesować troszeczkę otoczeniem. Jednak najważniejsze..obserowała mnie ukradkiem... Co też ten dziwny ktoś obcy chce ode mnie..Bulinki? Może jednak chce mnie skrzywdzić, trzeba więc bacznie sięprzyglądać, czy aby nie wykonuje dziwnych ruchów..... [IMG]http://upload.miau.pl/3/1684.jpg[/IMG] -
12 Letnia Bulinka Od Urodzenia w schronie. Pojechała do domu w Krakowie!
Hala replied to iwop's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://upload.miau.pl/3/1681.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/1682.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/1683.jpg[/IMG] -
12 Letnia Bulinka Od Urodzenia w schronie. Pojechała do domu w Krakowie!
Hala replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Cóż..ja spodziewałam siępsa malutkiego. A tu wychodzi Bulinka i patrzę..a ona wcale nie za mała... Może nie potwór wilkowaty, ale..cąłkiem sobie. Spojrzałam w jej przerażone oczka i przeporaszającą za życie i istnienie posturę i bardzo mi siężal sucznki zrobiło... Przylgnęła do ziemi i bała się ruszyć. Smycz zabrałam ja i przwitałam się z nią. Kiedy jej dotykałam, przywarła do ziemi jeszcze bardziej... sami zobaczcice to cudo! Iwonka..to dla Ciebie :multi: [IMG]http://upload.miau.pl/3/1680.jpg[/IMG] -
12 Letnia Bulinka Od Urodzenia w schronie. Pojechała do domu w Krakowie!
Hala replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Zaraz powstawiam zdjecia, a mam ich sporo....:evil_lol: . Bulinka mnie zauroczyła i zaskoczyła. Kiedy poprosiłam o Bulinkę, spodziewałam się małego pieseczka. Jak wiecie, kupiłam nawet obrożę. Dopiero wolontariuszka mnie zdziwiła, mówiąc "ale to za małe na Bulinkę". CDN... -
Było tak...pojechałam jak zawsze... Ale tak jak ostatnim razem Nero odmówił wyjścia. Zrobił sięjakiś apatyczny. Leży na ziemi zwinięt w kulkę i nie chce się ruszyć. Z tego co się dowiadywałam, inne psy z wybiegu go zdominowały. Podesżłam do siatki, znaczy ogrodzenia. Zawołałam go, ale się nie ruszył, tylko na chwilę łeb uniósł. I to cała jego aktywnosć. Na spacer poszłam z innymi psami. Nie wiem co sądzić o Nero. Czy przejmować się tym bardzo? Czy po prostu Nero nie jest zbyt towarzyski? Jednak pamietam, ja za pierwszym i drugim razem chętnieszedł na spacer. Każdy krzaczek obwachany i osikany. A teraz.....?:shake:
-
12 Letnia Bulinka Od Urodzenia w schronie. Pojechała do domu w Krakowie!
Hala replied to iwop's topic in Już w nowym domu
no kochani, dajcie odetchnąc i wszystko wam opowiem :loveu: -
wróciłam..wszystko opowiem, chociaż..czy jest tu co opowiadać? :mad:
-
12 Letnia Bulinka Od Urodzenia w schronie. Pojechała do domu w Krakowie!
Hala replied to iwop's topic in Już w nowym domu
wiesz, nie tylko ja ją wyprowadzam. -
No wydają, ale tak w deszczu to pewnie nie będą miały ochoty spacerować. Tak sobie myślę....
-
wstałam i patrzę przez okno..a tu co? Ponuro, zimno i zanosi sięna deszcz...:placz: No i co teraz? Oby tylko się nie rozpadało. Za godzinkę wyjazd do psiaków.
-
12 Letnia Bulinka Od Urodzenia w schronie. Pojechała do domu w Krakowie!
Hala replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Iwonka, pewnie że podrapię od pańci ;) -
musiałabym chyba męża na balkon wystawić..bo ma alergię. :placz:
-
oj, niedobrze... szkoda :roll:
-
Aga - przerażona terrierka. WRÓCIŁA DO DOMU
Hala replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
niech się wszystko ułoży! -
Ania..a może Ty chcesz pieska?
-
Terra, jesteś nieoceniona. :crazyeye: A ja staję sie powoli śławna razem z Nero :evil_lol: . Wszędzie moje foty... :loveu: hehhe