Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. [IMG]http://upload.miau.pl/3/1501.jpg[/IMG]
  2. zaraz wstawię zdjecia ONka. Dziś czuł się zdecydowanie lepiej. Sami zobaczcie. Co do ukłądów to nie wiem. Wiem, że psami opiekuje się cudowna Pani Hania, która o każdym psie moze powiedzieć wiele. Widać, że wkłąda w to dużo serca.
  3. Ja nie znam tu żadnej wolontariuszki z Obornik. Tą co dziś spotkąłam, to powiedziała, że wchodzi czasem na dogo, ale nie ma czasu na wypowiedzi i śledzenie wątków. A banerek to super sprawa!
  4. "czego ona może chcieć ode mnie?" [IMG]http://upload.miau.pl/3/1691.jpg[/IMG]
  5. No ja własnie nie wiem co z nim..nie podnosi się...wolontariuszka mówiła, że chociaż on jeden z największych, to taka ciapa. Daje się podgryzać i zdominować. A najgorzej jest właśnie, jak wolontariuszki chcą go złapać i wyprowadzić na spacer. To inne z zazdrosci go gryzą. A on nawet się nie odkłapnie :placz:
  6. A tu znowu ten ktoś obcy przystanął... [IMG]http://upload.miau.pl/3/1690.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://upload.miau.pl/3/1688.jpg[/IMG] ona jest piekna...chciałąbym, aby miała dom.
  8. Zabrałam więc Bulinkę na spacer nad rzekę, przez las. Widać było, że mi nie ufa i z chęcią wróciłaby do schroniska. Chcicłam jednak dać nam szanę na zapoznanie się, dlatego posżłyśmy dalej. Dopóki byłyśmy blisko schroniska i śłychać było psy, Bulincia była zdenerwowana i ogladąła się na budynki schroniska. Jednak gdy oddaliłyśmy się znacznie, zaczęła się interesować troszeczkę otoczeniem. Jednak najważniejsze..obserowała mnie ukradkiem... Co też ten dziwny ktoś obcy chce ode mnie..Bulinki? Może jednak chce mnie skrzywdzić, trzeba więc bacznie sięprzyglądać, czy aby nie wykonuje dziwnych ruchów..... [IMG]http://upload.miau.pl/3/1684.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://upload.miau.pl/3/1681.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/1682.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/1683.jpg[/IMG]
  10. Cóż..ja spodziewałam siępsa malutkiego. A tu wychodzi Bulinka i patrzę..a ona wcale nie za mała... Może nie potwór wilkowaty, ale..cąłkiem sobie. Spojrzałam w jej przerażone oczka i przeporaszającą za życie i istnienie posturę i bardzo mi siężal sucznki zrobiło... Przylgnęła do ziemi i bała się ruszyć. Smycz zabrałam ja i przwitałam się z nią. Kiedy jej dotykałam, przywarła do ziemi jeszcze bardziej... sami zobaczcice to cudo! Iwonka..to dla Ciebie :multi: [IMG]http://upload.miau.pl/3/1680.jpg[/IMG]
  11. Zaraz powstawiam zdjecia, a mam ich sporo....:evil_lol: . Bulinka mnie zauroczyła i zaskoczyła. Kiedy poprosiłam o Bulinkę, spodziewałam się małego pieseczka. Jak wiecie, kupiłam nawet obrożę. Dopiero wolontariuszka mnie zdziwiła, mówiąc "ale to za małe na Bulinkę". CDN...
  12. Było tak...pojechałam jak zawsze... Ale tak jak ostatnim razem Nero odmówił wyjścia. Zrobił sięjakiś apatyczny. Leży na ziemi zwinięt w kulkę i nie chce się ruszyć. Z tego co się dowiadywałam, inne psy z wybiegu go zdominowały. Podesżłam do siatki, znaczy ogrodzenia. Zawołałam go, ale się nie ruszył, tylko na chwilę łeb uniósł. I to cała jego aktywnosć. Na spacer poszłam z innymi psami. Nie wiem co sądzić o Nero. Czy przejmować się tym bardzo? Czy po prostu Nero nie jest zbyt towarzyski? Jednak pamietam, ja za pierwszym i drugim razem chętnieszedł na spacer. Każdy krzaczek obwachany i osikany. A teraz.....?:shake:
  13. no kochani, dajcie odetchnąc i wszystko wam opowiem :loveu:
  14. wróciłam..wszystko opowiem, chociaż..czy jest tu co opowiadać? :mad:
  15. wiesz, nie tylko ja ją wyprowadzam.
  16. No wydają, ale tak w deszczu to pewnie nie będą miały ochoty spacerować. Tak sobie myślę....
  17. wstałam i patrzę przez okno..a tu co? Ponuro, zimno i zanosi sięna deszcz...:placz: No i co teraz? Oby tylko się nie rozpadało. Za godzinkę wyjazd do psiaków.
  18. Iwonka, pewnie że podrapię od pańci ;)
  19. musiałabym chyba męża na balkon wystawić..bo ma alergię. :placz:
  20. oj, niedobrze... szkoda :roll:
  21. niech się wszystko ułoży!
  22. Ania..a może Ty chcesz pieska?
  23. Terra, jesteś nieoceniona. :crazyeye: A ja staję sie powoli śławna razem z Nero :evil_lol: . Wszędzie moje foty... :loveu: hehhe
×
×
  • Create New...