Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. a jeśli by się nie uodpornił..to musiałabym ją oddać do shcroniska. Wyobrażasz sobie tą rozpacz? [IMG]http://upload.miau.pl/3/1702.jpg[/IMG]
  2. Oleńka..nic z tego. Jak już gdzieś wspomnałam, mój mąż ma alergię na sierść. :angryy:
  3. Kiara wesżła do rzeki, napiła się i wyskoczyła jak szalona... [IMG]http://upload.miau.pl/3/1515.jpg[/IMG]
  4. Oleńka..Ty coś knujesz kobieto...:eviltong: [IMG]http://upload.miau.pl/3/1701.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://upload.miau.pl/3/1514.jpg[/IMG]
  6. uwierzcie mi...ona jest cudowna! [IMG]http://upload.miau.pl/3/1700.jpg[/IMG]
  7. Super! Owieczka!! Dziękii!!
  8. Owieczka! Mam nadzieję, że mi się udało...
  9. banerek jesat boski..tylko muszę się postarać go sobie doczepić :d, jakieś wskazówki?
  10. [IMG]http://upload.miau.pl/3/1512.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/1513.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://upload.miau.pl/3/1699.jpg[/IMG]
  12. Na drugi spacer zabrałam [B][COLOR=darkorchid]Kiarę[/COLOR][/B] [IMG]http://upload.miau.pl/3/1510.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/1511.jpg[/IMG]
  13. hehe..pierwsza to chyba ja się zapatrzę. [IMG]http://upload.miau.pl/3/1697.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/1698.jpg[/IMG]
  14. A to Bulinka, z którą dziś byłam na spacerze: [IMG]http://upload.miau.pl/3/1507.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/1508.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/1509.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=50186[/URL] a to link do jej wątku. polecam!
  15. [IMG]http://upload.miau.pl/3/1696.jpg[/IMG]
  16. a tutaj będzie szczęśliwe zakończenie... w przyszłym tygodniu cąła rodzinka ma jechać do nowego domu. :multi: :loveu: [IMG]http://upload.miau.pl/3/1505.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/1506.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://upload.miau.pl/3/1502.jpg[/IMG]
  18. Z pewnoscią nie oglądał. Przynajmniej nic wolontariuszka nie mówiła. Ale to dobry pomsł, zapytam jej na maila.
  19. tak..łapka Bulinki z pewnoscią jest źle zrośnięta. Jednak w żaden sposób nie wpływa to na jej bieganie. [IMG]http://upload.miau.pl/3/1695.jpg[/IMG]
  20. łapka Bulinki [IMG]http://upload.miau.pl/3/1694.jpg[/IMG]
  21. Zobaczcie..tam na końcu po prawej lezy Nero. [IMG]http://upload.miau.pl/2/22285.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/2/22286.jpg[/IMG]
  22. Jeśli ktoś zadzwoni, to penwie że tak. Tylko niech ktoś zadzwoni.
  23. Z daleka słychać szczekanie psów ze schroniska... [IMG]http://upload.miau.pl/3/1693.jpg[/IMG]
  24. A może by tak obcą ominąć bokiem...? [IMG]http://upload.miau.pl/3/1692.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...