Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Super! Mam dziś jechać do schroniska, to się zapytam i po przyjeździe napiszę! Ale do mnie to nikt nie dzwoni. :shake: Teraz Terra..mam nadzieję, że trafimy na dobry domek... :cool1: Bo schronisko to pewnie wyda pierwszemu lepszemu (nie chcę tu nikogo urazić)
  2. dobranoc Agnieszka. Dobranoc wszyskim i Nerusiowi .
  3. będzie dobrze. obranoc Karolcia i Misiek
  4. Nero i ja będziemy szczęśliwi :multi:
  5. [URL]http://www.allegro.pl/item173961490_piekny_duzy_spokojny_pies_do_adopcji.html#photo[/URL] Tylko nikt jeszcze do mnie nie dzwonił...:oops:
  6. Oleńka..nie jesteś w temacie :eviltong: Misiek jest u Karoliny. Tylko nie zgadza się z jej kotami. Znaczy koty z nim. :cool3: Szukamy mu domu stałego.
  7. oj niedobrze... Karolina, jutro będziemy go wszędzie ogłaszać. Znajedziemy coś. Zobaczysz. :wink:
  8. Agnieszka...kochaj psiura bo jest tego wart! :multi:
  9. Karolina! Daj zdjecia :diabloti: Nie mogę się doczekać. No i rób w domku, bo ja już stęskniona do niego! Może w czwartek pójdziemy na spacer, co? Po pracy bym do was wpadła! :evil_lol:
  10. Byłam dziś z Karoliną w schronisku. Kiedy chodziłyśmy, w pewnym momencie zobaczyłysmy jakiś kłebek wystający z budy. Był wystraszony i skołtuniony cały. Oczków nie było widać prawie. Wystawił nos i spojrzał na nas. Widać było, że chciał podejsć, wyjsć z tej budy. Jednak nie ośmielił się. Zerkał ukradkiem na swego towarzysza z boksu , który cały czas nas obszczekiwał. Kudłaczek wystawił niepewnie łapki, ale i tak uciekł, gdy jego towarzysz się zbliżył. Chcę Wam pokazać tego psiaka. Jest tego wart. Może ktoś szuka właśnie takiego? [IMG]http://upload.miau.pl/3/4592.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/4594.jpg[/IMG]
  11. Oj..ciekawa jestem co teraz porabia Karolcia i Misiek? :loveu: Coś ich nie widać, pewnie są zajęci sobą. :lol:
  12. Dzięki że dbasz o mnie i o Nerusia. Mi się może jutro uda jechać do Obornik. Zobaczę co z nim. Może da się namówić na spacer?
  13. no i jeszcze po uszach dostałam. :oops: Zaraz zmienię...
  14. oj Owieczka..chyba nic z tego... :placz: Nikt go nie chce...
  15. Przyznaję się, że też myślałam o tym wyjeżdżaniu psów do Niemiec. Dlaczego oni tak się naszymi psiakami interują? Nie mają tam swoich bezdomnych? Jeśli psiaki rzeczywiscie dostają wspaniałe domu, to cudownie i tylko chwalić. Ale tak jakoś mnie to zastanawia jednak..........:roll:
  16. hura !!! :loveu: :multi: :loveu: :multi:
  17. Mam nadzieję ze Karola wstawi zdjecia z biura..są taaaakie piekne! :loveu: Misiek siedział jej cały czas na kolanach i się uśmiechał szelmowsko. :evil_lol: Nie zapomnę tej jego miny rozbójnika. :diabloti:
  18. Karolina! koniecznie opowiedz co tam robi nasz kudłaty Misiek :)
  19. Kochani, szukamy domku stałego dla sierściaka. Karolina nie może go zostawić u siebie! :cool3:
  20. [IMG]http://upload.miau.pl/2/22690.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/2/22691.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://upload.miau.pl/2/22689.jpg[/IMG][IMG]http://upload.miau.pl/2/22687.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/2/22688.jpg[/IMG]
  22. A tu już szczęśliwy w autku :loveu: [IMG]http://upload.miau.pl/2/22685.jpg[/IMG]
  23. Karola mizia... [IMG]http://upload.miau.pl/2/22683.jpg[/IMG]
  24. Jeszcze w klatce... [IMG]http://upload.miau.pl/2/22682.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...