Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. [COLOR=magenta][B][SIZE=3]Kiara[/SIZE][/B] [/COLOR]na dzień dobry :loveu: [IMG]http://upload.miau.pl/3/1519.jpg[/IMG]
  2. Finek! Jestem z tobą. :multi: :multi:
  3. No własnie tego się boję. Że Bulinka zupełnie nie wie co to czystość. Pewnie będzie wielkiesiusiu i olbrzymie kupkanie w domu. No i zdziwi się, jak zobaczy schody.
  4. dziękuję Wam dziewczny. ;) Podtrzymujecie mnie na duchu. :diabloti:
  5. Przecież jak ktoś brał Bulinkę ze schroniska, to widział ile ma lat, że niezbt piękna, że taka...zwykła...
  6. Zrobię co mogę. Ale jedno jest pewne. Nie jest to piesek, który będzie od początku skał z radości na nowego pana. A często ludzie tego oczekują.
  7. Nie mam pojecia co będzie :shake: Nikt się nie odezwał, nie zadzwonił w sprawie Nera. Zaczynam to widzieć czarno... :cool1:
  8. Chyba wiem o którą sunię chodzi. Oby teraz wszystko dobrze się potoczyło. Życzę psince duuużo szczęscia w nowym życiu.
  9. [IMG]http://upload.miau.pl/3/1707.jpg[/IMG]
  10. A to już Michu u Karoliny na tymczasie... Zobaczcie tą zmienę. Z wystraszonego, skomlącego psa w boksie na dumnego i pięknego pseudosznaucera.... [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u4/poziomekalolek/S5001877.jpg[/IMG] [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u4/poziomekalolek/S5001849.jpg[/IMG] [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u4/poziomekalolek/S5001882.jpg[/IMG]
  11. [SIZE=3][B]Kiara -[/B] [/SIZE][SIZE=2]zobaczcie, jaka szczęśliwa tupta brzegiem rzeki. [B]:loveu:[/B] [/SIZE] [IMG]http://upload.miau.pl/3/1518.jpg[/IMG]
  12. [B][I][COLOR=darkgreen]Kiara[/COLOR][/I][/B] [IMG]http://upload.miau.pl/3/1517.jpg[/IMG]
  13. Hopamy do góry!
  14. komu pięknego Nerusia?? :evil_lol:
  15. [IMG]http://upload.miau.pl/3/1706.jpg[/IMG]
  16. [B][COLOR=mediumturquoise]Kiara [/COLOR][/B] [IMG]http://upload.miau.pl/3/1516.jpg[/IMG]
  17. No ja nie podaję, ale szukam odpowiedzi, co zrobić, aby mój pies sięprzestał drapać? Pchieł nie ma..tego jestem pewna. No ale co dalej?
  18. Hala

    Lambie???

    Słuchajcie..to kiedy są lamblie, to pies siębardzo drapie? Bo z moim jest tak...odpchlony, odrobaczony i drapie sięjak oszalały. Sama już nie wiem co dalej z nim robić. A pies przecież się męczy.
  19. [IMG]http://upload.miau.pl/3/1705.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://upload.miau.pl/3/1704.jpg[/IMG] Bulinka na dzień dobry.. :lol:
  21. No to już idę w świat daleki roznosić mojego pięknego banerka :multi: Owieczka! Jestem Twojądłużniczką..tylko co ja Ci mogę dać? Hmm.... Może chcesz Nero? :eviltong:
  22. Wiesz...kiedy wracałam z Bulinką do schroniska. Patrzyłam na nią. Ożywiła się i jak na nią..ciągnęła. Prawie szczęśliwa stanęła przy drzwiach do schroniska i stała, czekająć, aż ją pani Hania wpuści. Ona tak wyglądąła, jakby mówiła"no, nareszcie w domu". Zastanawiałam się trochę, czy warto brać ją ze schroniska, skoro ona większość życia tam spędziła. To jest jej dom. I czy byłaby szczęśliwa w innym, nieznanym miejscu? [IMG]http://upload.miau.pl/3/1703.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...