Kochani!! mam cudowne wieści!!
Kudłaczek, który ponoc jest Miśkiem, jest w domku tymczasowym u Karoliny!
Wszystko opowiem wieczorkiem, chyba ze Karolcia opowie prędzej...
a teraz macie kilka fotek. :loveu: Pies jest cudowny! :multi:
[IMG]http://upload.miau.pl/2/22679.jpg[/IMG]
[IMG]http://upload.miau.pl/2/22680.jpg[/IMG]