Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. a to kilka minut przed wyjsciem na wolność :loveu: [IMG]http://upload.miau.pl/2/22681.jpg[/IMG]
  2. Kochani!! mam cudowne wieści!! Kudłaczek, który ponoc jest Miśkiem, jest w domku tymczasowym u Karoliny! Wszystko opowiem wieczorkiem, chyba ze Karolcia opowie prędzej... a teraz macie kilka fotek. :loveu: Pies jest cudowny! :multi: [IMG]http://upload.miau.pl/2/22679.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/2/22680.jpg[/IMG]
  3. komu pieseczka do domu z ogródkiem>? ;)
  4. N aallegro jak na mój gust uża ogladalność. Ale czy to coś znaczy? Nitk nie dzwonił :(.
  5. witamy kudłaczka! zobaczymy co dziś Karolcia zrobi. Jestem bardzo ciekawa. ! Trzeba psiaka poogłaszać wszędzie gdzie się da!. :evil_lol:
  6. Żeby otworzyć te strony, trzeba mieć dużo cierpliwości:mad: .. Najpierw mrugające reklamy...długo...długo nic...a potem, to już wyłączam bo mnie złosć bierze. :mad:
  7. tego to ja Ci zagwarantować nie mogę
  8. GoWa, nie namawiaj..i tak Karolina dużo dla niego robi! A Ty Karolina jestes z Poznania?
  9. Nero w górę!
  10. kto chce psa kudłatego.,,no kto?
  11. a dlaczego mała...? Neruś jeste wieeeeeeelki
  12. No szkoda psa... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=48571&page=6[/URL]
  13. Nero hop :diabloti:
  14. Hakitko, kochaj psiaka..kochaj...
  15. [SIZE=4][COLOR=seagreen][B][I]Kiara[/I][/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://upload.miau.pl/3/1528.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://upload.miau.pl/3/1527.jpg[/IMG]
  17. Hakitka! prawda że piekne? [IMG]http://upload.miau.pl/3/1526.jpg[/IMG]
  18. Hakitko..no neruś się jakoś zniechęcił do życia! Leży na ziemi inic nie chce mu się robić :angryy:
  19. [IMG]http://upload.miau.pl/3/1522.jpg[/IMG]
  20. [SIZE=4][COLOR=darkorchid][B][I]Kiara [/I][/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://upload.miau.pl/3/1521.jpg[/IMG]
  21. [SIZE=4][COLOR=orange][I]Kiara [/I][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://upload.miau.pl/3/1520.jpg[/IMG]
  22. Terra, a co z allegro? Nikt do mnie nie dzowni :(.
  23. Czekam z niecierpliwością na zdjecia Buni :loveu:
  24. Nie vczytałam każdej strony..ale wynika z tego, że uciekła ze schroniska! Gdzie ona może być? :placz:
×
×
  • Create New...