Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. lato. lato, może akurat teraz będzie domek
  2. Dziękuję ci za to co dla niego zrobiłaś. Na pewno podejmiesz słuszną decyzję. Zmiana imienia to dobry pomysł
  3. to jeszcze spacerek przed nocką
  4. Kasiu nie możemy tracić nadziei, trzeba ja bardziej rozreklamować. Może pisać do dziewczyn z dogomanii o wstawianie adresu wątku piska tak jak ja to zrobiłam.Może zmień tytuł z prośbą o pomoc bo sytuacja wyglada bardzie źle
  5. ojej, tak mi przykro.Wierzę że znajdzie domek
  6. do góry piesku
  7. Zulka szukamy domku, czemu tak trudno o kącik dla takiej ślicznej psinki
  8. piękny Kajan i cudowny dom. Dziękuję nowym opiekunom za wspaniały domek
  9. czy Kajunia już wstała. Na spacerek trzeba, trochę chłodno ale po spacerku prosto do budki
  10. Kora do góry- dzisiaj znów odnowię Allegro
  11. no jeśli tak to raczej pewne- Yoko na pewno znajdzie domek. Jest młoda , mała śliczna, tylko teraz wakacje i ten okres bedzie najgorszy
  12. uszko to jej cały urok, wtedy nawet tak sadełka nie widać- uszko na pierwszym miejscu
  13. jestem mamą t_kasiek. Nie zapomne tej chwili jak ona i jej chłopak klęczeli nad Berem i płakali a my z mężem staliśmy za nimi i nie mogliśmy im a żaden sposób pomóc.
  14. może jednak- czekajmy cierpliwie
×
×
  • Create New...