Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. ale dla pieska też by było jeszcze miejsce. denisek jest śliczny. Ja zamierzam wziąć ze schroniska jakegoś małego starszego pieska jak kasia się wyprowadzi i zabierze kotka, mam już upatrzonego
  2. Kajunia bardzo zasługuje na domek- mam nadzieję że niedługo to nastąpi
  3. jest śliczny, a gdzie on teraz jest
  4. ja cały czas wierzę że znajdzie
  5. kora szybko na górę
  6. tak, tak spacerki wskazane , szczególnie w szukaniu domku
  7. domeczku, gdzie jesteś
  8. kora do góry śliczna
  9. ja po prostu szukam, nie mam konkretnych ludzi. A jak tam malutka się czuje
  10. do góry maleńki
  11. wspaniałe warunki mają te wasze psiaki-tylko gdzie jest ten jedyny
  12. a skąd wiesz- suknia w trakcie szycia , no i jeszcze inne zakupy odzieżowe np. rodziców
  13. moje gratulacje że tak szybko się uwinęłaś. U nas zostały jeszcze takie tam małe prace.
  14. śliczna Abruniu kochamy Cię ,a Twoi bezposredni opiekunowie zrobią wszystko abys była szczęsliwa.
×
×
  • Create New...