Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. oj Adka na mizianie to może liczyć tylko na swoich państwa- zaczął sie gorący okres przed 4 sierpnia, a potem ja z mężem wyjezdżam. Po powrocie biore maleńką sunię z Mielca i musze sie wtedy zająć domowymi pieskami aby sie pokochały. Sunia to Kaja . jest na dogomanii
  2. przecież jest wielkości kota. Ulka mam prośbe jak bedziesz w schronisku zrób zdjęcie pieknej takie swieżutkie
  3. gratuluję podjętej decyzji a Zulce wspaniałego domku
  4. jak tam psinka
  5. a moze sie nauczy do kuwety
  6. zdaję sobie sprawę że psy schroniskowe mają pewne nawyki ale jak będę z nią często wychodzić to może przy Tabi zaskoczy po co są spacerki
  7. dobranoc maleńka- gorąco jest wzystkim a co dopiero takiej starszej pani
  8. psiaczku co u ciebie
  9. nadal nic nie wiadomo co u ślicznej
  10. Mogę dac ich na Allegro jak bedą zdjęcia
  11. [COLOR=Red][I][B]cieszmy się że Oskarek ma dom i to powinno być najważniejsze[/B][/I][/COLOR]
  12. bardzo się cieszę- pamiętam jak zobaczyłam go w tym maleńkim boksie, nie dawało mi to spokoju, szkodaże jestem tak daleko i nie mogę go poznać osobiście
  13. również pozdrawiam- sprawy transportu bedziemy załatwiać troszkę później. mam tak dużo teraz spraw do załatwienia. Zostało tylko 14 dni do tego wielkiego dnia
  14. postaram się skontaktować z wolontariuszką , która ogłasza w gazecie krakowskiej pieski
  15. dobranoc maleńka, śpij słoneczko
  16. dobry pomysł z gazetą- nasze krakowskie pieski ogłaszane w gazecie dość często znajdują domki
  17. tak ma wspaniały dom, byle zdrowie jej dopisywało. Na razie jest zdrowa i apetyt ma wspaniały co widać na zdjęciach
  18. nie mogłąm uwierzyc jak córka mi napisała
  19. Kasi życzeniem jest zamiast kwiatów na Klinikę Dzięcięcą- Kraków Prokocim
×
×
  • Create New...