oj Adka na mizianie to może liczyć tylko na swoich państwa- zaczął sie gorący okres przed 4 sierpnia, a potem ja z mężem wyjezdżam. Po powrocie biore maleńką sunię z Mielca i musze sie wtedy zająć domowymi pieskami aby sie pokochały. Sunia to Kaja . jest na dogomanii