Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. tak, tak, t_kasiek wychodzi za mąż 4 sierpnia
  2. dziewczyny wejdźcie na stronę Adki bernardynki z krakowskiego schroniska to poznacie naszą rodzinkę oprócz syna.Chce zaznaczyć że Adka nie jest u mnie tylko przyszłych tesciów Kasi. To własnie Kasia i teść przywieźli ją z schronu
  3. Kasiu napisz w tytule wątku - proszę o ogłoszenia a moze błagam i ze sytaacja Kory jest w tej chwili tragiczna
  4. Amelka 0 a dzisiaj nie za gorąco na taką imprezę
  5. z tego wszystkiego nie podziękowałam wszystkim, którzy nam kibicowali a szczególnie Ulce i Agusi Terierce.Jestescie wspaniałe
  6. trudno się połapać tak tu gorąco. co do transportu musimy się zastanowic jak to zorganizujemy. Najważniejsze że mamy zgodę.Ja Kajunię do domku mogę zabrać około 14 sierpnia, 4 sierpnia mam wesele córki, więc teraz nie mogłabym poswięcić malutkiej tyle czasu ile bym chciała, po weselu wyjeżdżam na kilka dni a po powrocie mogę maleńkiej poświęcić czas do 26 Sierpnia. Jest to mój plan przemyślany i chyba dobry. Mam w domu pieska i chce im poswięcić jak najwiecej czasu aby sie pokochały
  7. super, a komu Pan Kierownik przekazał tę wspaniałą wiadomość.
  8. mam rozumiec ze decyzja ostateczna Pana Kierownika- czy padły z jego ust takie słowa
  9. trzymajcie, trzymajcie,to się naprawde przyda.
  10. został zmieniony tytuł wątku, zamurowało mnie gdy przeczytałam
  11. cudownych snów śliczna, wiem że masz wspaniałą opiekę i jesteś szczęsliwa. Dziękuję za poswiecenie, miłość ,ogromne serce i trud włożony w leczenie i opiekę nad Abrą
  12. i być może będzie czekać dalej a właściwie to nie będzie czekać bo nie bedzie mieć na co. Kuchnia schroniskowa może byc jej domkiem do końca życia
  13. mam nadzieję że się to wyjaśni, chociaż tak myślę że kulturalni i odpowiedzialni ludzie odpisują pozytywnie lub negatywnie ale odpisują
  14. co do alergii na sierść psa mam tochę inne zdanie. Mieliśmy w domu małego pieska. Syn bez przerwy chorował- był ijest alergikiem. Jak miał robione testy nie było alergenu na sierść psa.Nie przywiązywalismy do tego wagi. W tym czasie piesek umarł. Był czerwiec a w jesieni został ten zaległy test i okazało się że ma 4 plusy. Syn przestał chorowac, było lepiej.OOd 4 lat mamy nastepnego pieska , syn jest zdrowy, a to dlatego ze na tamte allergeny sie odczulił a uczulił się na pyłki.
  15. mamy następne zdjęcia , piękny futrzak , tylko kochać i pieścić
  16. niestety cisza,ja napisałam do niego w niedzielę.óżniej napiszę jeszcze raz
  17. no to nagórę
  18. no i co nadal cisza, telefonu tez nie odbiera
  19. no znów jestem ale nadal cisza- Pan kierownik myśli ale by przyajmniej napisał że sie zastanawia
  20. denerwuję się-dzisiaj wieczór wracam , może będa jakieś pozytywne wieści
  21. pan kierownik na razie nic nie pisze
  22. ja tak naprawdę nigdy nie szukałam jej wątku tylko sama dojrzewałam do podjęcia decyzji, a potem przekonywałam męza. Boje się trochę bo moja mała suczka za bardzo nie toleruje piesków ale myslę że ją polubi
  23. Kasia nic nie wie , bo jak wróciliśmy to jej nie było a potem gdy wróciła myśmy wyjechali . Wracamy jutro wieczorem
  24. 4 VIII mam wesele córki a 14 będę już mogła czekać na malutką
×
×
  • Create New...