Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. ja rozumiemże alergii trudno się pozbyć w tym wieku a raczeej to niemożliwe, tylko czy to na pewno sierść psa- dlatego pisałam o testach z krwi
  2. oprócz testów skórnych , są testy z krwi i to one są bardzo dokładne, więc warto się dowiedzieć. Moja rodzina to sami alergicy, więc cokolwiek wiem. Michał jak był mały miał ++++na sierść , a teraz mamy psa 4 lata i spokój, za to uczulił sie na różne pyłki
  3. tak , tak Tabunia całuje wspaniale . wystarczy powiedzieć tabi buzi i budziaki są już rozdawane- może kiedys to uwiecznimy i pokażemy
  4. jestem zszokowana , biedna Voko i biedni państwo Voko. A to juz jest potwierdzone przez testy że to allergia na sierść psa
  5. piękny Denisek a jakie ma mądre oczka
  6. dziewczyny piszecie że do kojca nie- to nie zawsze jest tak. Adka z krakowskiego schroniska została wydana do kojca. Zobaczcie ją- ma kojec, piękny ogród i dom. Kojec otwarty, ogród do jej dyspozycji i dom. Teraz jest tynkowanie domu, jest zamykana w kojcu ze względu bezpieczeństwa aby coś na nią nie spadło. Obraziła się i nie chce wychodzić z kojca. ja uważam że trzeba sprawdzić ten dom bardziej dokładnie jeśli ma iść do kojca. Adka gdyby się nie zgodzili że do kojca może by jeszcze teraz siedziała w schronie a tak to zobaczcie jaka śliczna i szczęśliwa. Niektórzy też się na początku burzyli.
  7. podnosimy pieska
  8. Filmik super, a piesek nic im nie zrobi , nawet przez nieuwagę- nie boisz się
  9. Adka, Adka piękna kochana sucz jako to mówi narzeczony Kasi
  10. Dziękuję za opiekę. Kajunia musi mieć własny domek bo bardzo na to zasługuje
  11. Rozwieszam plakaty w Krakowie- może tutaj
  12. Dziękuje wszystkim za opiekę nad Oskarkiem. Jestescie dzielne i bardzo zorganizowane. Ja jestem z krakowa i taka pomoc nie wchodziw rachube. Podajcie adres to przesle reczniki i zabaweczki. pozdrowienia
  13. wczoraj byliśmy u Adki. Jest wspaniała, grzeczna- chodząca dama po ogrodzie. [B][SIZE=3][COLOR=red]nareszcie chyba czuje sie prawdziwym domownikiem- zaczyna szczekać. Wczoraj w nocy biegała po ogrodzie i szczekała, w dzień tez sygnalizuje gdy sie jej cos nie podoba. [SIZE=2][COLOR=black]Zdjęcia będą ale póxniej -siadł mi komputer w domu- nie moge sie logować[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B]
  14. Kajunia zasługuje na domek i pewnie sobie wyspaceruje a dla Was to będzie szok ,że taka maleńka psinka i do tego już nie młoda znalazła domek
  15. nawet na takie upały siedzi w budce, no ale noż moja 4 letnia Tabi też dzisiaj na działce leżała na skalniaku do słońca, dziwię się jak jej było wygodnie Kajuniu a teraz wieczorny spacer
  16. mam trochę pluszaków-proszę o adres na jaki mogę je wysłać
×
×
  • Create New...