Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. no domek się zdecydował- czekamy na decyzję kierownika schroniska
  2. jeżeli Oskarek czuje to może jest nadzieja. U człowieka to światełko w tunelu, więc może warto się tym jego zachowaniem bardziej zainteresować
  3. do góry śliczna
  4. Kraków pozdrawia i wita ostrym słońcem. Jest cudownie- nareszcie lato
  5. a co tu taka cisza , nikt nie zagląda, a spacerek- no do góry malutka
  6. Adka też jest wzorem łagodności. Pan mówiże obcy to by uciekł ale gdyby się wystraszył jej chrapania. A taka kochana.
  7. proszę o pomoc w znalezieniu domku dla Kory
  8. wiek mi nie przeszkadza, większy troszkę problem może być z tym trzymaniem czystości. Ja nie mam domu z ogródkiem tylko maleńkie mieszkanie i to na 7 piętrze. W domu nieraz nie ma nikogo od 8 do 15. Zaczynam się bać że może mi maleńka nie wytrzymywać.
  9. wstawaj szybko szukać domku
  10. czekamy na rozmowę w niedzielę
  11. gdzie domek dla Kory
  12. no to piesek ma domek
  13. Odszedł Miśtek- on sam i jego historia jest niesamowita. Najważniejsze że odszedł wśród najbliższych
  14. maleńka przed spankiem spacerek
  15. a jakieś fotki
×
×
  • Create New...