wiek mi nie przeszkadza, większy troszkę problem może być z tym trzymaniem czystości. Ja nie mam domu z ogródkiem tylko maleńkie mieszkanie i to na 7 piętrze. W domu nieraz nie ma nikogo od 8 do 15. Zaczynam się bać że może mi maleńka nie wytrzymywać.