będą zdjęcia będą tylko nie wiadomo kiedy. Gorący okres sie dla nas zaczyna. Kasia- moja córka t_kasiek 4 sierpnia wychodzi za mąż więc czasu brakuje coraz bardziej. Obiecujemy jechac do Adki do konca miesiąca
a co mógłby się nie zgodzić- no to może lepiej żebym wiedziała na pewno. Ja załatwię , ktoś się nastawi- ona jest taka kochana a tu nie można. Będą mieli do mnie żal. Proszę dowiedzcie się