Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. domek na pewno czeka, ale gdzie. SZUKAMY DOMKU DLA KAJUNI
  2. maleńka miała obserwujących na aLLEGRO ALE NA TYM SIĘ SKOŃCZYŁO
  3. tak się cieszę. Czekamy na nowe fotki i wiadomości
  4. ona jest taka malutka i tak potrzebuje miłośći
  5. Czy nie widzicie kochani to cudo
  6. będą zdjęcia będą tylko nie wiadomo kiedy. Gorący okres sie dla nas zaczyna. Kasia- moja córka t_kasiek 4 sierpnia wychodzi za mąż więc czasu brakuje coraz bardziej. Obiecujemy jechac do Adki do konca miesiąca
  7. szukam , szukam- tak mi maleństwa szkoda
  8. koty lubią pudełka do spania i do zabawy a nasza kotka jeszcze do sikania- spróbowałby kto położyć pudełko na podłodze
  9. o już nikt do Adki nie zagląda
  10. a co mógłby się nie zgodzić- no to może lepiej żebym wiedziała na pewno. Ja załatwię , ktoś się nastawi- ona jest taka kochana a tu nie można. Będą mieli do mnie żal. Proszę dowiedzcie się
  11. Do góry Kora- domek tak potrzebny
  12. dziękujemy, a co Kajunia bardzo lubi. ponawiam pytanie- gdybym znalazła domek dla Kajuni możliwy byłby transport. Szukam w Krakowie
×
×
  • Create New...