Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. tak się cieszę że nie nie będzie w schronie
  2. tak mi przykro- mam nadzieję że kaja będzie miała więcej szczęścia. W połowie sierpnia biorę 13 letnią suczkę ze schroniska w Mielcu. Zdaję sobie sprawę z jej wieku ale niektóre pieski przecież zyja długo
  3. Dobranoc maleństwo , w Krakowie pada-lubisz deszcz bo tabi nie
  4. jakie biedactwo, bezimienne ale czy całkowicie niekochane
  5. Mam rozumieć że ją uśpili
  6. budka niech zostanie dla innych zwierzaków, budka na pewno pachnie niezbyt ciekawie, więc jesli zrobię porzadne jej pranie mogłaby się zniszczyć. Kajunie nie będzie potrzebna taka budka . U nas w mieszkaniu jest bardzo ciepło aż za ciepło i w zimie i w lecie. Zrobie jej spanko takie mięciutkie bez budki i będzie super
  7. Kajunia nic nie wie że już nie będzie mieszkać z kotkami . Będzie mieć przyjaciółkę Tabi , która ją na pewno pokocha i będzie prowadzić po miejscach nieznanych
  8. już nie mogę się doczekać na słoneczko, no ale to juz niewiele ponad 2 tygodnie
  9. jak tam skarbie bardzo gorąco -prawda
  10. Amelko może masz rację- ja myślałam Kajunia- niunia
  11. dziewczyny nie wiem czy takiej wiekowej suni można zmienić imię ale ja muszę.Mam sąsiadów którzy nie lubią psów i mają wnuczkę Kaję- więcej nie muszę Wam pisać. Myślę zmienić jej na Niunię. Co Wy na to. Nie chcę im się narażać. I tak usłysze że takie maleńkie mieszkanie i 2 Psy
  12. Korunia szuka domu
  13. Mąż jest panem Tabi to może Kajunia wybierze mnie
  14. ja też nie mogę się doczekać ale nic na to nie poradzę- myślę jak tam musi być jej gorąco na takie upały
  15. kochany i mądry. Jak on biedny musiał się bać gdy został sam bez opiekunów
  16. kolezanka ma pieska z którym tabi pobawiła się na trawce a potem poszłysmy do domu i tabi zachowywała się bardzo grzecznie, tak że myślę że bedzie dobrze
  17. oj Kostek, kostek. W życiu nie widziałam tak biegajacego psa. On ma niespozyte siły. ile to maleństwo potrzebuje ruchu a domek tymczasowy nie mógł mu tego dać. Bartuś to bardzo sympatyczny piesek, łagodny , tez z nim zaczął biegać ale wysiadał choc ma 2 latka. Cieszę się że mogłam pomóc, proszę tak nie dziękować.
  18. dzień dobry maleńka- jak tam serduszko na takie upały- juz niedługo będziesz w domku
×
×
  • Create New...