Jump to content
Dogomania

maciaszek

Members
  • Posts

    23614
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by maciaszek

  1. Ano dawno nas tu nie było. Ale to dlatego, że nie mam nowych zdjęć, a wieści w zasadzie ciągle takie same - białas śpi, je, śpi, je, śpi, je, spaceruje, śpi, przytula się do państwa, je, śpi ;). A teraz do tej listy doszło jeszcze wylegiwanie się na balkonie i wielokrotne marudzenie, aby ten balkon otworzyć, a potem wietrzenie mieszkania, gdy z balkonu wraca i drzwi za sobą nie zamyka ;). Wczoraj jednak wydarzyło się w życiu Bazylka nieco więcej niż zwykle! Wczoraj był rozpieszczany i rozpuszczany jeszcze bardziej (jeśli to w ogóle możliwe :evil_lol:) niż na co dzień, dostawał przeróżne smakołyki przez dzień cały (a w zasadzie poczynając od północy) i był wycałowywany od stóp aż po czubek nosa ;). Wczoraj bowiem białas obchodził 12 urodziny! Urodziny zbiegły się z Wielkim Gotowaniem, obżarł się więc należycie :) :loveu: :loveu: :loveu:
  2. [quote name='furciaczek']Co prawda ja tez sie rozmnożyłam przypadkowo, ale to dopiero we wrześniu wrzeszcząca mała istota przewróci nam świat do góry nogami ;)[/QUOTE] Gratulacje!!!! :) :) :)
  3. Jestem i ja. Gapa powędrowała na katowicki wątek.
  4. Atris w nowym domu :). [IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/855/hl6w.jpg[/IMG]
  5. Nie przepraszaj! Wygaduj się. Jesteśmy tu też po to by słuchać :).
  6. To ja dla nocnych marków podrzucę, może jaki zaglądnie...
  7. Cudnie, po prostu cudnie :loveu: :loveu: :loveu:.
  8. [url]https://lh5.googleusercontent.com/-ExzpWYiM1zw/UyCsE4qNKsI/AAAAAAADvcY/2uNS0z4CdjA/s640/ha.jpg[/url] :D :D :D
  9. Miejmy nadzieję, że (na razie) przynajmniej poprawią psiakom warunki. A potem może uda się coś więcej zdziałać?
  10. Fazulek przymulony ;). Trzymam kciuki za wynik. Musi być dobry. Bo teraz wszystko ma być tylko dobrze!
  11. [quote name='Jasza']Dzisiaj zadzwonię.[/QUOTE] I co? Są jakieś wieści?
  12. No jakże by mnie mogło nie być?! No co Ty! :)
  13. [quote name='Tengusia']Alicja nie widzę innej opcji ;)[/QUOTE]I tak trzymać!
  14. No to czekamy na wynik interwencji...
  15. Tak na oko (nigdy nie mierzyłam i nie wiem czy tak dobrze pamiętam) klatka ma ok. 25 cm wysokości.
  16. Jestem. Schronisko ma klatkę pułapkę, ale na koty, nie wiem czy Martusia by się w niej zmieściła. Te klatki nie są wysokie. Jeśli sunia jest namierzalna (w sensie widać ją) to można spróbować podać jej (w sensie zostawić) jakieś smakowite jedzonko ze środkiem zmulającym/usypiającym (np. Sedalin). Tylko nie można jej potem z oczu spuścić, żeby wiedzieć gdzie ją ścięło z nóg. Niestety jeśli chodzi o łapanie takich spanikowanych psów; psów, które nie podejdą bliżej niż na odległość 2 metrów albo uciekają przy najdrobniejszym ruchu to schronisko nie ma cudownych sposobów na ich łapanie. Wtedy próbują porozumieć się z kimś w okolicy, żeby psiaka dokarmiał regularnie, spróbował oswoić. I podejmują próbę łapania klatką albo gdy pies da się oswoić, zaufa komuś to jak ta osoba go złapie, to schronisko przejmuje zwierzaka.
  17. Zdjęcie zmienione :).
  18. Zdjęcie zmienione :).
  19. Niestety, to już wszechobecna choroba - ludzie czytają kompletnie bez zrozumienia, po łebkach, byle jak. Stykam się z tym non stop. Dawniej przynajmniej jak tekst był krótki to wiedzieli co czytali, teraz i to już nie pomaga.
  20. Tolo powędrował na katowicki wątek, na stronę schroniska i na stronę Fundacji :).
  21. Bob powędrował na katowicki wątek i na stronę Fundacji :).
  22. [url]https://lh3.googleusercontent.com/-5oj7aJ786QY/UxxaAUvLw0I/AAAAAAADukw/xES3vjtiSXw/w958-h719-no/P1090941.JPG[/url] - świetna fota :).
×
×
  • Create New...