-
Posts
23614 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maciaszek
-
No to rzeczywiście oryginalne święta ;). Musisz sobie zafundować drugie, na odpoczynek!
-
Owca w wilczej skórze! Przyjacielski Czort szuka domu!
maciaszek replied to Patrycja*'s topic in Już w nowym domu
Jestem i ja. Czort powędrował na katowicki wątek :). -
Atos nie zdążył znaleźć domu, już za TM [*]
maciaszek replied to olka9628's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
https://lh4.googleusercontent.com/-bKEvpZyzAb8/U1KE19lGp1I/AAAAAAAASz4/xqEgFCE_d8o/s640/P1100370.JPG :) :) :) -
Tengusia - kiedyś ona pomagała dzisiaj sama potrzebuje pomocy
maciaszek replied to Alicja's topic in Organizacje
Dziękujemy! Wzajemnie :) Twoje na pewno będą wesołe, bo jest się z czego cieszyć. Takie postępy to wspaniała sprawa :)! -
Alu, siły dużo Ci życzę! Trzymaj się! I chrzań dom zapuszczony, przyjdzie czas na porządki...
- 78403 replies
-
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
maciaszek replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
Tengusiu, po trzykroć zdrowia! I wytrwałości! :) -
[CENTER][B][COLOR=#008000][SIZE=3][/SIZE][/COLOR][/B][SIZE=3]Tradycyjnie już, jako "opiekunka" wątku, wszystkim, którzy tu zaglądają życzę[/SIZE][B][COLOR=#008000][SIZE=3]: spokojnych Świąt, które przyniosą nieco oddechu i przyjemności, zdrowia, pomyślności, pogody ducha, wielu chwil dobrych i minimalnej ilości tych złych, a także wspaniałych domów dla Waszych podopiecznych! [img]https://lh6.googleusercontent.com/-7u1nPbThU44/U1LShHW31BI/AAAAAAAAFqo/1XkTClVyAnE/s639/Kopia%2520DSC_8795.JPG[/img] [/SIZE][/COLOR][/B] [/CENTER]
-
Oczywiście, że Bazylek dostanie jajo! Obowiązkowo. Właśnie skończyło się farbować w łupinach cebuli ;). Co roku dzielimy się z białasem jajkiem, w tym roku nie może być inaczej! [CENTER] ------------------------ [B][COLOR=#008000][SIZE=3]Wszystkim, którzy nas tutaj odwiedzają życzymy spokojnych, miło i w dobrej atmosferze spędzonych Świąt, zdrowia, wielu drobnych radości i umiejętności ich dostrzegania, pogody ducha, powodów do uśmiechu, szybkiego nerwów odpuszczania, wszelkich spraw poukładania! A Waszym czworonogom życzymy zdrowia i państwa, którzy będą rozpuszczać aż do granic nieprzyzwoitości ;). [/SIZE][/COLOR][/B] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-7u1nPbThU44/U1LShHW31BI/AAAAAAAAFqo/1XkTClVyAnE/s639/Kopia%20DSC_8795.JPG[/IMG] [/CENTER]
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
maciaszek replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
O mamo, rzeczywiście mikroskopijna ta łazienka, a raczej łazieneczka... Ale jaka piękna teraz! I kosz na bieliznę cudny :). Zachód słońca przepiękny, ale cukrówka też niczego sobie. Sama nie wiem co bym wolała... Wesołych, tak wstępnie. Szerzej życzyć będę u Bazylka :). -
Ach... zaliczyłam wpadkę roślinną... Zupełne zaćmienie miałam wczoraj. Skleroza mnie dopadła. Przyszłam się dziś pokajać. Bić w piersi. Przepraszać... Ponieważ na balkonie są już roślinki. Piękne. Rozrastające się. Takie, które dostałam od TZta (tym bardziej mi wstyd :oops:...). Cudne bratki. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-5tBTmmwuzEg/U1ERnrVNeRI/AAAAAAAAFpA/qa72nEahAkM/s639/DSC_8772.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-5ZuBGqzNCDU/U1ERngeTDQI/AAAAAAAAFpE/93h38IQjrJA/s512/DSC_8774.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-LGrCiY4EoN4/U1ERnky4q-I/AAAAAAAAFo8/sLIhb0wuSAU/s639/DSC_8776.JPG[/IMG] Takie piękne, a ja o nich zapomniałam... Wstyd! ;)
-
Jeszcze troszkę za zimno. Na razie tylko dżdżownice przeniosły się na stałe na balkon ;). Roślinki już niebawem się pojawią. Mam nadzieję, że lada dzień będziemy je wysiewać do pojemników w domu, a jak już się zrobi cieplej, a one wyrośnięte troszkę już będą to powędrują na balkon. I będzie pięknie! Taki plan :)!
-
Dobry patent! Świetny :).
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
maciaszek replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Aaaa, to takie zawory ;). Mamy taki w łazience i kuchni, jako że też ostatnim piętrem jesteśmy. Ale nasze są złote. A kuchenny to w zasadzie żółty, bo pomalowany na kolor ściany ;). Och, są znacznie piękniejsze balkony niż nasz :). I większe. Ja bym wolała większy. Choć na nasz nie narzekam ;). Reksiu, nie choruj! -
Nie jest tak źle ;). Choć zimny deszczyk to nie jest to, co lubimy najbardziej... Białasowi wsio rawno, bo jest schowany pod śpiworem i tylko kawałek głowy wystawia :D.
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
maciaszek replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Makaron z tuńczykiem brzmi smakowicie :). [B]Elisabeto[/B], miejsce w prysznicu chyba jeszcze wolne ;). [B]Jaszo[/B], a do czego służyły piękne czerwone zawory pod sufitem?! -
Hmmm... może być tak, że to praca fizyczna pogorszyła Twój stan. Przy chorych stawach ruch i wysiłek jest wskazany, ale w niedużych dawkach, żeby ich za bardzo nie obciążać. Mam nadzieję, że szybko wrócisz do siebie!
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
maciaszek replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
To ja na pralkę się wproszę ;). Lubię na pralkach siedzieć :). -
Tengusia - kiedyś ona pomagała dzisiaj sama potrzebuje pomocy
maciaszek replied to Alicja's topic in Organizacje
No i super :)! Dobrze, że nie masz lęku! -
[quote name='Jasza']Smażenie dla psa odpowiednio chrupiących naleśników to jak najbardziej normalna norma :)[/QUOTE] :) :) :) [quote name='Jasza']Aaa, sezon balkonowy! Budzi się moja uśpiona zimową porą zazdrość :diabloti:[/QUOTE]Ale wiesz o tym, że sezon balkonowy przy takiej pogodzie jak dziś też funkcjonuje?! :D
-
Owca w przebraniu Wilka....nareszcie ma dom!!
maciaszek replied to Istar19's topic in Już w nowym domu
[url]https://lh6.googleusercontent.com/-Yj8tx-mi2ZQ/U0sWYgyUjyI/AAAAAAAAc7s/TpJEVG-G8BY/s512/100_8162.JPG[/url] - spanie synchroniczne :). -
[url]https://lh5.googleusercontent.com/-jQvaz-bsKRo/U0v88w7qZJI/AAAAAAAAcEs/42bJEYM4rqw/s800/_DSC0376.JPG[/url] - punkt widokowy super! Sama bym się tam położyła ;). A jak się czujesz? Jakiś czas temu niedomagałaś, jak jest teraz?