Jump to content
Dogomania

maciaszek

Members
  • Posts

    23614
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by maciaszek

  1. No to rzeczywiście oryginalne święta ;). Musisz sobie zafundować drugie, na odpoczynek!
  2. Jestem i ja. Czort powędrował na katowicki wątek :).
  3. Harper powędrował na katowicki wątek i na stronę Fundacji :).
  4. https://lh4.googleusercontent.com/-bKEvpZyzAb8/U1KE19lGp1I/AAAAAAAASz4/xqEgFCE_d8o/s640/P1100370.JPG :) :) :)
  5. Dziękujemy! Wzajemnie :) Twoje na pewno będą wesołe, bo jest się z czego cieszyć. Takie postępy to wspaniała sprawa :)!
  6. Alu, siły dużo Ci życzę! Trzymaj się! I chrzań dom zapuszczony, przyjdzie czas na porządki...
  7. Tengusiu, po trzykroć zdrowia! I wytrwałości! :)
  8. [CENTER][B][COLOR=#008000][SIZE=3][/SIZE][/COLOR][/B][SIZE=3]Tradycyjnie już, jako "opiekunka" wątku, wszystkim, którzy tu zaglądają życzę[/SIZE][B][COLOR=#008000][SIZE=3]: spokojnych Świąt, które przyniosą nieco oddechu i przyjemności, zdrowia, pomyślności, pogody ducha, wielu chwil dobrych i minimalnej ilości tych złych, a także wspaniałych domów dla Waszych podopiecznych! [img]https://lh6.googleusercontent.com/-7u1nPbThU44/U1LShHW31BI/AAAAAAAAFqo/1XkTClVyAnE/s639/Kopia%2520DSC_8795.JPG[/img] [/SIZE][/COLOR][/B] [/CENTER]
  9. Oczywiście, że Bazylek dostanie jajo! Obowiązkowo. Właśnie skończyło się farbować w łupinach cebuli ;). Co roku dzielimy się z białasem jajkiem, w tym roku nie może być inaczej! [CENTER] ------------------------ [B][COLOR=#008000][SIZE=3]Wszystkim, którzy nas tutaj odwiedzają życzymy spokojnych, miło i w dobrej atmosferze spędzonych Świąt, zdrowia, wielu drobnych radości i umiejętności ich dostrzegania, pogody ducha, powodów do uśmiechu, szybkiego nerwów odpuszczania, wszelkich spraw poukładania! A Waszym czworonogom życzymy zdrowia i państwa, którzy będą rozpuszczać aż do granic nieprzyzwoitości ;). [/SIZE][/COLOR][/B] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-7u1nPbThU44/U1LShHW31BI/AAAAAAAAFqo/1XkTClVyAnE/s639/Kopia%20DSC_8795.JPG[/IMG] [/CENTER]
  10. Zapamiętam :). I jak tylko przyprowadzą mi ją do zdjęć to się pannie przyglądnę :).
  11. O mamo, rzeczywiście mikroskopijna ta łazienka, a raczej łazieneczka... Ale jaka piękna teraz! I kosz na bieliznę cudny :). Zachód słońca przepiękny, ale cukrówka też niczego sobie. Sama nie wiem co bym wolała... Wesołych, tak wstępnie. Szerzej życzyć będę u Bazylka :).
  12. [quote name='Katarzyna Starkiewicz']Maciaszku, a co się stało z taką małą rudą suczką z chorymi oczami?[/QUOTE] Zaadoptowana.
  13. Sunia zapewne powędrowała na kwarantannę, więc raczej nikt z wolontariuszy jej nie widział. Będę w środę, czwartek w nast. tygodniu w schronie, robić fotki, wtedy pewnie zostanie mi do zdjęć wyprowadzona.
  14. Ach... zaliczyłam wpadkę roślinną... Zupełne zaćmienie miałam wczoraj. Skleroza mnie dopadła. Przyszłam się dziś pokajać. Bić w piersi. Przepraszać... Ponieważ na balkonie są już roślinki. Piękne. Rozrastające się. Takie, które dostałam od TZta (tym bardziej mi wstyd :oops:...). Cudne bratki. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-5tBTmmwuzEg/U1ERnrVNeRI/AAAAAAAAFpA/qa72nEahAkM/s639/DSC_8772.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-5ZuBGqzNCDU/U1ERngeTDQI/AAAAAAAAFpE/93h38IQjrJA/s512/DSC_8774.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-LGrCiY4EoN4/U1ERnky4q-I/AAAAAAAAFo8/sLIhb0wuSAU/s639/DSC_8776.JPG[/IMG] Takie piękne, a ja o nich zapomniałam... Wstyd! ;)
  15. Jeszcze troszkę za zimno. Na razie tylko dżdżownice przeniosły się na stałe na balkon ;). Roślinki już niebawem się pojawią. Mam nadzieję, że lada dzień będziemy je wysiewać do pojemników w domu, a jak już się zrobi cieplej, a one wyrośnięte troszkę już będą to powędrują na balkon. I będzie pięknie! Taki plan :)!
  16. Dobry patent! Świetny :).
  17. Aaaa, to takie zawory ;). Mamy taki w łazience i kuchni, jako że też ostatnim piętrem jesteśmy. Ale nasze są złote. A kuchenny to w zasadzie żółty, bo pomalowany na kolor ściany ;). Och, są znacznie piękniejsze balkony niż nasz :). I większe. Ja bym wolała większy. Choć na nasz nie narzekam ;). Reksiu, nie choruj!
  18. Nie jest tak źle ;). Choć zimny deszczyk to nie jest to, co lubimy najbardziej... Białasowi wsio rawno, bo jest schowany pod śpiworem i tylko kawałek głowy wystawia :D.
  19. Makaron z tuńczykiem brzmi smakowicie :). [B]Elisabeto[/B], miejsce w prysznicu chyba jeszcze wolne ;). [B]Jaszo[/B], a do czego służyły piękne czerwone zawory pod sufitem?!
  20. Hmmm... może być tak, że to praca fizyczna pogorszyła Twój stan. Przy chorych stawach ruch i wysiłek jest wskazany, ale w niedużych dawkach, żeby ich za bardzo nie obciążać. Mam nadzieję, że szybko wrócisz do siebie!
  21. To ja na pralkę się wproszę ;). Lubię na pralkach siedzieć :).
  22. No i super :)! Dobrze, że nie masz lęku!
  23. [quote name='Jasza']Smażenie dla psa odpowiednio chrupiących naleśników to jak najbardziej normalna norma :)[/QUOTE] :) :) :) [quote name='Jasza']Aaa, sezon balkonowy! Budzi się moja uśpiona zimową porą zazdrość :diabloti:[/QUOTE]Ale wiesz o tym, że sezon balkonowy przy takiej pogodzie jak dziś też funkcjonuje?! :D
  24. [url]https://lh6.googleusercontent.com/-Yj8tx-mi2ZQ/U0sWYgyUjyI/AAAAAAAAc7s/TpJEVG-G8BY/s512/100_8162.JPG[/url] - spanie synchroniczne :).
  25. [url]https://lh5.googleusercontent.com/-jQvaz-bsKRo/U0v88w7qZJI/AAAAAAAAcEs/42bJEYM4rqw/s800/_DSC0376.JPG[/url] - punkt widokowy super! Sama bym się tam położyła ;). A jak się czujesz? Jakiś czas temu niedomagałaś, jak jest teraz?
×
×
  • Create New...