Jump to content
Dogomania

maciaszek

Members
  • Posts

    23614
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by maciaszek

  1. Super, że wszystko się udało! A psica jest przepiękna! :loveu:
  2. Takie wieści to jak lanie miodu na moje serce :). Super!
  3. Nie martw się, będzie dobrze!
  4. Cierpliwości! Wyślij sms, z prośba o kontakt. Figu na pewno się odezwie.
  5. Jasper w nowym domu :) :multi::multi::multi: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-fMCf3EIkUEE/UtsNXJpcAuI/AAAAAAADnX8/pU16Ly-C4Wk/s640/27-14-2.JPG[/IMG] Misza też :). [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-iH1rQYXE2M0/UuuGXcXr5vI/AAAAAAADn7c/tv2SXLXr1Zw/s720/DSC00810.JPG[/IMG]
  6. :multi: :multi: :multi: :laola: :cunao::cunao: Bardzo, bardzo, bardzo się cieszę! Juhuuuuuu :multi::multi::multi:
  7. [quote name='ania91sc']Kasiu jakbym mogła Cie prosić o zmianę zdjęcia na to pierwsze z "drugiej tury" :) :) :)[/QUOTE] Mówisz i masz :)!
  8. Trzymam kciuki! Mocno!
  9. Ty jej o tym szczepieniu nie przypominaj, bo znajdzie dobry powód do ucieczki ;).
  10. Schronisko podało mi dziś numer Pusi jako wyadoptowany. Proszę o potwierdzenie :).
  11. A tak pięknie się układało... wrrr! Ja mam prawko, ale nie mam samochodu. A może Figu zgodziłaby się podjechać? Pewnie jej to nie po drodze, ale może da się uprosić. A i ten kawałek nadprogramowej drogi można by jakoś pokryć (zrobimy ściepę ;)).
  12. A schronisko powiedziało mi dziś "nie wrzucać", bo na obserwacji jest. I bądź tu człowieku mądry... wrzucać czy nie wrzucać o to jest pytanie :roll:.
  13. Luna wróciła do schroniska. Lęk separacyjny. :shake: Kontakt w sprawie adopcji ten sam? Pusia w nowym domu :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images51.fotosik.pl/215/8a80ad0506eaa1f7med.jpg[/IMG][/URL]
  14. Te krzywe łapki są urocze :loveu:. Dlaczego nikt się jeszcze w nich nie zakochał?!
  15. [quote name='Jasza']Troszkę wieści jeden post wyżej :oops:[/QUOTE] Już przeczytałam. Pewnie pisałyśmy jednocześnie ;). [quote name='Jasza']Orientuje się "ktoś biegły transportowo" ile mogłaby taka trasa do Warszawy i z powrotem?[/QUOTE] Hmmm, to zależy od samochodu (ile pali) i paliwa (benzyna, gaz). Można też pociągiem się wybrać, ale nie wiem czy to taniej by wyszło, bo teraz chyba same Inter City i Euro City jeżdżą.
  16. To nie wrzucać go na stronę czy wrzucić jednak?
  17. A nie zimno im, gdy tak mokre są?
  18. Pewnie spóźnione, bo popołudnie minęło, ale mocno zaciśnięte kciuki!!!! A do tego oczekiwanie pełne niecierpliwości: jakie wieści, jakie wieści?!
  19. Nagrajcie filmik, na którym będzie widać jak Bugiś ładnie łapkami prosząco wywija. Wrzucę na stronę Fundacji :)
  20. Brzmi dobrze. Oby tak było :)
  21. Melduję się na wątku. Neptun powędrował na katowicki wątek, ma też nowy opis na stronie schroniska i fundacyjnej.
×
×
  • Create New...