Jump to content
Dogomania

maciaszek

Members
  • Posts

    23614
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by maciaszek

  1. [quote name='choba']jest spora szansa, że Jasper w sobotę pojedzie do nowego domku ;)[/QUOTE] O! Mów więcej. Mów! A ja trzymam kciuki! Mocno!
  2. Melduję się na wątku!
  3. Opis zmieniony. Zdjęcie też.
  4. Tengusia :multi: :multi: :multi:. Jak dobrze Cię czytać! Odzyskasz zdrowie, odzyskasz! Trzymamy kciuki, mocno! :)
  5. A co się stało? Jest już w schronisku? Jaki jest jego nowy numer?!
  6. O matuchno, ale ten czas leci. Poważnie to już 4 lata?! No to kolejnych 4, i 4, i 4, i 4... życzę. Najwspanialszych!
  7. Gratulacje! To po pierwsze :) Po drugie, jaka z Jagodzianki duża dziewczyna :-o. Po trzecie, fajnie że się odezwałaś, odzywaj się częściej :). Po czwarte, czekamy na fotki Rufusa! :)
  8. [quote name='choba']Dzisiaj już Jasper to zupełnie inny pies - śmiałam się, że mi go podmienili :eviltong: Taki radosny, trochę zwariowany, energiczny :) [/QUOTE]Hurraaa! Takiego go właśnie poznałam :). Cieszę się, że dochodzi do siebie. Jeszcze tylko domek...
  9. Ja zaglądam do Murki regularnie, ale po prostu się nie odzywam. Ciągle wierzę, że ktoś się w niej jednak zakocha...
  10. No to czekamy dalej cierpliwie, wciąż życząc Tengusi dużo zdrowia i siły!
  11. Obstawiam tak, jak dziewczyny. Jedynka - Reksio. Dwójka - Misia. :)
  12. Ale nochal fajny! I to następne zdjęcie oczy raduje :multi:, bo widać, że Frędzelkowa kondycja się poprawia :multi:. Wieści fantastyczne! Dziękuję, za ich tutaj wklejenie. Opis zaraz zmienię.
  13. Muniek powędrował na katowicki wątek i stronę Fundacji. Ma też nowy opis na schroniskowej :).
  14. Dzisiaj u nas ciepło i w powietrzu czuć wiosnę było! No i to słońce cudne!!! Mam nadzieję, że mróz i śniegi już nie wrócą...
  15. [quote name='madzia.uje93']Dodaj tylko że Centek jest wykastrowany.[/QUOTE]Tak właśnie mi się wydawało ;). Dopisałam.
  16. Na wszelki wypadek przywróciłam ją na stronę schroniska i Fundacji.
  17. [quote name='Patrycja*'][URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=624391684263574&set=gm.1436504839917674&type=1&theater[/URL] ;)[/QUOTE] Dzięki. Pytam i szukam tutaj, bo na FB mnie nie ma ;).
  18. [quote name='Maupa4']No własnie ... :shake: Bo jak sama nazwa wskazuje to chodnik to ciąg komunikacyjny służący do przemieszczania się: ludziom w samochodach, ludziom na rowerach ... ... a ludzie na nogach to spadac na drzewa ... Taaaak - nie ma to jak "środek miasta", minus piętnaście, śniegu po kolana i palant "śmigający" na rowerze środkiem chodnika :happy1:[/QUOTE] Jakże to miło zostać zaliczonym do grona palantów :roll:. Ot tak... Po pierwsze nie wiem skąd w Tobie tyle agresji do rowerzystów, ale mogę się domyślać, bo sama mam dość takich co czują się panami chodnika, choć są tam tylko gośćmi. Po drugie, po chodnikach jeżdżę od kilku lat (po kilku "fajnych" sytuacjach na ulicy, kiedy to kierowcy prawie mnie rozkwasili, bo kimże i czymże jest dla nich rowerzysta...) i nigdy, powtarzam nigdy nikt nie zwrócił mi ani jednej uwagi, ponieważ jeżdżę bardzo wolno, czuję się tam gościem i piesi ZAWSZE mają pierwszeństwo. Szeroko rozumiane, nawet na ścieżkach rowerowych (gdzie, zgodnie z Twoim tokiem rozumowania, takich powinnam chyba rozjeżdżać, bo co robią w miejscu, gdzie rower ma prawo jechać szybko i bez stresu). Po trzecie, w Katowicach, w centrum miasta, w kilku miejscach, gdzie nie ma ścieżek rowerowych, jest zezwolenie na poruszanie się rowerów po chodnikach. Po czwarte, cenię sobie własne życie, którego kierowcy samochodów na ogół nie cenią. Po piąte, nie oceniaj tak lekko jak nie znasz dokładnie sytuacji ani człowieka (rozumiem jednak, że oparłaś się na swoich dotychczasowych doświadczeniach z pędzącymi chodnikami idiotami). A po szóste, Prodzinka jest cudny i jakbym była gościem to też bym go do łóżka zaprosiła, bo spać z takim słodziakiem to sama przyjemność. Dla Freda też bym znalazła miejsce ;).
  19. Przelałam na konto madzia.uje93 13 zł za przewóz Centka ze schroniska w Rudzie Śląskiej. Mamy teraz: [B][FONT=Verdana]171,92 zł[/FONT][/B].
  20. Centek wrócił na stronę schroniska i Fundacji, z nowym opisem. Zaraz przywrócę go na katowicki wątek.
  21. Żaba wróciła? Dlaczego? Jaki jest jej nowy numer?
  22. 43/14. Mogę go dodać w każdej chwili, tylko poproszę o opis i zdjęcie "profilowe" :)
×
×
  • Create New...