Jump to content
Dogomania

maciaszek

Members
  • Posts

    23614
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by maciaszek

  1. Jestem i ja. Młody ma nowy opis na stronie schroniska, powędrował na stronę Fundacji i katowicki wątek.
  2. Dobra i godna pochwały postawa! Nieustająco: powodzenia! :)
  3. A jak długo będziesz w sanatorium? :)
  4. Kopytka, ryjki :loveu: :loveu: :loveu: Flokati urocze :D
  5. Ok, zatem zostają :).
  6. O! Fotki :multi: :multi:. Ozzulek cudny, jak zawsze :loveu:. Stopa też niczego sobie ;). Nie wygląda źle, jak na 2 tygodnie po.
  7. Wierzę w niego. I w Ewę :). Trzymam kciuki!
  8. Są jakieś wieści w sprawie zachowania Jaspera? Coś się poprawiło?
  9. [quote name='Alicja']o rany ...a ja sie zagapiłam ..... Bazylku ...dużo zdrówka :loveu:[/QUOTE] A dziękujemy, dziękujemy :) Przekażę :) A w chwili wolniejszej napiszę jaką przygodę miał wczoraj białas. Jakbym zapomniała, krzyczcie! ;)
  10. No to ja już kciuki zaciskam, żeby się nie przedłużył, a łazienka była cudna :)!
  11. Pozdrowienia i powodzenia w ćwiczeniach!
  12. Milo w nowym domu :) [IMG]http://i58.tinypic.com/35m329l.jpg[/IMG]
  13. [quote name='furciaczek']A my dzisiaj caaly poranek spedzilsmy o tak...[/QUOTE] Ty też???? :eviltong:
  14. A można prosić o kontakt do nowego opiekuna?!
  15. No to czekamy na nowe fotki :).
  16. Zdjęcie zmienione. Ale nie wiem czy dobrze wybrałam...
  17. Dzisiaj nie jest dobra pogoda dla psów starszych i psów sercowców. Nasz Bazyl też kiepsko się czuje.
  18. Białas zamyśla się... [img]https://lh4.googleusercontent.com/-F-3X7mA7T5U/Uvux8coP6aI/AAAAAAAAFf0/qF8HQ4zXbHA/s640/Obraz%2520001.jpg[/img] ...ale pozdrawia i dziękuje :loveu:. I ja dziękuję też :loveu:!
  19. [quote name='gosia2313']Suczkę [B]151/14[/B] (z Chorzowa) właścicielka oddała :/ Proszę dowiedzcie się w biurze jaki był powód oddania SZCZENIAKA bo mnie chyba z tymi ludźmi coś trafi :\ Kuźwa biorą psa i po kilkunastu dniach oddają jak śmiecia :angryy: :angryy: :angryy:[/QUOTE] Byłam dziś w schronisku, poprosiłam o sprawdzenie. Takie dostałam info: sunia zabrana z interwencji z ulicy. Osoba, która zgłaszała, że się błąka powiedziała, że wcześniej widziała ją przywiązaną na ulicy Brynowskiej.
  20. Dziękuję z imieniu Bazylastego :)! Przekażę :).
×
×
  • Create New...