[quote name='gosia2313']Suczkę [B]151/14[/B] (z Chorzowa) właścicielka oddała :/
Proszę dowiedzcie się w biurze jaki był powód oddania SZCZENIAKA bo mnie chyba z tymi ludźmi coś trafi :\ Kuźwa biorą psa i po kilkunastu dniach oddają jak śmiecia :angryy: :angryy: :angryy:[/QUOTE]
Byłam dziś w schronisku, poprosiłam o sprawdzenie.
Takie dostałam info: sunia zabrana z interwencji z ulicy. Osoba, która zgłaszała, że się błąka powiedziała, że wcześniej widziała ją przywiązaną na ulicy Brynowskiej.