Jump to content
Dogomania

maciaszek

Members
  • Posts

    23614
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by maciaszek

  1. [quote name='3 x']o balkonie piszesz nie o Bazylu, prawda? ;)[/QUOTE]Mam takie wrażenie jakieś nieodparte, że przeczytałaś "na nim", a nie "z nim" :eviltong:. [quote name='Alicja']Bazylku :loveu: życzę Ci abyś jak najdłużej miał siłę zaprowadzać pańciostwo do sklepiku ze smakołykami[/QUOTE] Bazylek za życzenia dziękuje i informuje, że NA TO zawsze będzie miał siłę ;). A pani dodaje, że jeśli by tak przez przypadek sił zabrakło to państwo smakołyki żarłokowi na pewno przyniosą!
  2. [quote name='Alicja']Trzymajcie jeszcze troszkę kciuki za to bym dała radę .[/QUOTE] Kciuki zaciśnięte. Mocno. Bardzo mocno. Przytulam wirtualnie, też bardzo mocno.
  3. Pogo powędrował na stronę Fundacji i schroniska. Ma też nowy opis na stronie schroniska. :)
  4. A zdjęć nadal nie ma... Ale za to Bazylek pozdrawia :) Miewa się dobrze, choć nóżki czasem go nie słuchają i serduszko się męczy. Ale jest dzielny i daje radę. Zwłaszcza jak trzeba państwa zaprowadzić do sklepu ze smakołykami ;). Jakiś czas temu (zresztą chyba już o tym pisałam) rozpoczął sezon balkonowy i z chęcią prowadzi obserwacje, a najbardziej to lubi jak ktoś z nas z nim siedzi. Żarłoczny jest jak był. Rozpuszczony i dopieszczany jeszcze bardziej. Dziadziuś nasz kochany :loveu: :loveu: :loveu: A poza tym to duży biały leniuch. Dużo śpi i się wyleguje.
  5. Opis zmieniony. Na obu stronkach :).
  6. Jestem i ja. Koka powędrowała na katowicki wątek :). Na stronie schroniska i Fundacyjnej już jest.
  7. Dzięki. Muniek w nowym domu :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-BuKKS3qZ_uQ/UvdlLBpd2QI/AAAAAAADpH0/mrj3q_U-Dt4/s640/DSC00881.JPG[/IMG]
  8. [quote name='gosia2313']Do waszego schroniska został oddany nasz sosnowiecki szczeniak.[/QUOTE]Chodzi o psiaka numer 234/14? Jeśli tak to podrzucisz jakiś opis? Ile on ma miesięcy? Do schroniska trafił Moris (teraz 235/14). Z ulicy. Pamiętacie czy był wykastrowany? I jaki miał wcześniej numer?
  9. Hugo w nowym domu :). [IMG]http://i144.photobucket.com/albums/r173/Snukraina/20140329-DSC_0239_zps88236456.jpg[/IMG]
  10. O! Zapowiada się super! Kciuki zaciśnięte :)
  11. Niefejsbukowy Maciaszek bardzo ładnie dziękuje i zdjęcia ogląda z niekłamaną radością :)!
  12. [quote name='Alicja']jestem na lekach , nie dałam rady bez[/QUOTE]Słuszną decyzję podjęłaś. Czasami trzeba się wspomóc, inaczej się nie da. Trzymaj się :glaszcze:
  13. [quote name='Mary&Shena']Gdzie można więcej się dowiedzieć na temat pieska w typie pekińczyka przebywającego w Katowickim schronisku ?[/QUOTE]W schronisku :).
  14. To ja jeszcze raz powtórzę, że warto by było byś sama mu oczko zakrapiała na wolontariacie. Zawsze to coś. Jeśli do tego dołoży się kropienie (nawet nieregularne) w schronie to i tak lepiej niż prawie nic ;).
  15. [quote name='soboz4'][B][U]I[/U][/B][U]Strona schroniska prowadzona przez Kasię (Maciaszka)[/U] [U][URL]http://katowice.schronisko.net/adopcja-kategoria-psy-strona-0.html[/URL][/U][/QUOTE] Tej strony już nie ma ;). Może warto w tą instrukcję wrzucić jeszcze link do strony Fundacji. Tam też psiaki się prezentują :).
  16. O boże... Nie wiem co powiedzieć. Tchu mi zabrakło jak przeczytałam. Tak bardzo mi przykro :-(. Trzymaj się. Przytulamy mocno. Jesteśmy z Tobą.
  17. Ok, to czekam na wieści :).
  18. A Bongo nie jest wykastrowany?! Ma plasterek na łapie...
×
×
  • Create New...