Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Malce czekają na domy!
  2. A tymczasem pieski biegną na poczatek wypatrywać domów.
  3. Kto da szansę na lepsze życie, temu ślicznemu psu?
  4. Jak minęła Grallowi, najgłośniejsza noc w roku?
  5. Czy to nie byłaby jakaś szansa dla małego dobeczka: Chciałabym kupić psa bez rodowodu, po przystępnej cenie, rasy dog niemiecki, sznaucer olbrzymi lub doberman. Mam duży dom z równie sporym ogrodem więc pies będzie miał zapewnione najlepsze warunki. Najlepiej, żeby był to pies i szczeniak do 6miesiąca. [email][email protected][/email] [B]Kontakt:[/B] Wolbrom woj. małopolskie email: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL]
  6. Prześliczne te maluchy.:loveu: Żeby szybko ktoś sie zakochał w nich..
  7. Wpłynęły już pierwsze wpłaty z bazarku. I tak w tej chwili mamy: [B]Ada-jeje[/B] [B] 6,45 zł.[/B] [B]MonikaP 5 zł.[/B]
  8. A niech to... Idzie chociaż na to relanium? To dopiero się zacznie. To tylko człowiek im więcej zrobi zamieszania, tym szczęśliwszy:cool1: Miałam sukę, która po relanium trwała jak posąg z postawionymi uszami i zamkniętymi oczami:shake: Biedactwo kochane, zdrowiej Gralliku szybciutko.
  9. Może którejś suczce się poszczęści i znajdzie dom: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9189949&posted=1#post9189949[/URL]
  10. JUlka, ruszaj do własnego domku.;)
  11. [B]asiaK[/B], barak mi słów na wyrażenie radości na te wieści. Musi się udać!
  12. Hura !!!:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Amory mają domki ! Jeszcze transport i nareszcie Amor położy skołataną głowę na wlasnej poduszczce.
  13. Zatrzęsienie tych maluszków. Biedactwa.
  14. Logo się przypomina.
  15. Karmelku, co z tobą? Musisz być nadal radosny i pełen werwy. Zdrowiej piesku.
  16. Czy wy biedactwa zdołacie się doczekać?
  17. Czarny Wesołek marznie w schronisku i z utęsknieniem wypatruje domku.
  18. Poziomka tak długo już czeka na własny domek.
  19. Piękne, mieleckie psy czekają na domy.
  20. :crazyeye:Co się stało? Przecież to młody psiak.:-( Makary, śpij słodko:-(
×
×
  • Create New...