Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. [quote name='Ulka18'] 120,-zl na operacje wplaci kochana Hesia jak pisalam kilka stron wczesniej. [/quote] :crazyeye: Nie wiedziałam:shake:
  2. [quote name='Hund']kolejny staruszek za TM :( po wypadku samochodowym :(:([/quote] W jakim wypadku samochodowym?:crazyeye:
  3. Śliczne, kochane pieski czekają na swoją szansę.
  4. [B]GoWa, jesteś kochana[/B]:loveu: Jeśli wszyscy licytujący u mnie na bazarkach, wpłacą pieniążki, to na operację Angeli już będą pieniądze, bo jeszcze moja córka obiecała parę groszy dołoźyć. Ale to nie rozwiązuje sytuacji, bo potrzeba pieniążków na hotelik dla Angeli, żeby po operacji nie wracała do boksu. [B]GoWa, czy możesz te pieniądze przeznaczyć na hotelik?[/B]
  5. Też dodane;) Żeby te zdjątka pomogły Uszusiowi znaleźć dom.
  6. AnkaS, dziękuję, że wciąż i od nowa dajecie szansę Bazylowi.
  7. Smutna Misia i ONeczek czekają na domki.
  8. Czy to już drugi domek został odprawiony z kwitkiem? Niesłychane:shake:
  9. Wznowiłam aukcję Uszusia: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=290395961
  10. Przedpołudniowy spacerek na pierwszą stronę.
  11. Śliczny psiak:loveu:Gdzie jest jego dom?
  12. Julka w górę, może teraz ktoś cię wypatrzy.
  13. Przypomnij, że jesteś i czekasz...
  14. Osobiście uważam, że jest to szansa dla tej rzeszy psów z Mielca.
  15. Miejmy nadzieję, że nareszcie człowiek Angeli ją odnajdzie.
  16. Przekładaniec psio-ludzki:evil_lol: [URL]http://img153.imageshack.us/img153/8186/zdjciapryw049kf7.jpg[/URL] Żeby jeszcze Kosma i Angela znaleźli taki kochający domek.
  17. Frodo nadal czeka na własnego cżłowieka.
  18. Domku Uszusia, gdzie jesteś? Czekam na nowe foteczki tej ślicznoty.
×
×
  • Create New...